تالار گفتمان مانشت
ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - نسخه‌ی قابل چاپ

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - alirrrrrr - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ ب.ظ

سلاکم.به همه من ۱۸۷ نرم افزار شدم.

کجا ها روزانه میارم؟
مرسی

جواب بدین تو رو خداBig Grin

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - saba1000 - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۱ ب.ظ

این هم رتبه های من :
نرم افزار : ۳۴۳
هوش : ۲۴۱
بد نیست ولی فکر می کردم بهتر بشه

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - fatima1537 - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ)abbassep نوشته شده توسط:  فرداد جان اگه لینکشو هم بدی ممنون می شم
با رتبه حدود ۸۰۰ هم غیر انتفاعی قبول شدند شما که ۷۰۰ هستی

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - m.tafaghodi - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۶ ب.ظ

دوستان اگه میشه بگین به ترتیب کدوم دانشگاها واسه هوش بهتره!!!

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - ریحانه - ۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ب.ظ

اقا یاسر نیستش!! بد جور روزشمار گذاشته بودنSmile
انشالا رتبش خوب شده باشه

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - Fardad-A - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ

دوستانیکه اینجا رتبه اعلام میکنند محبت کنند در بخش کارنامه ها ، رتبه و درصدهاشون را در یه تاپیک مجزا بذارند تا جواب سوالاتشون داده بشه.
اونجا شلوغتره. کمتر بچه ها اینجا هستند.
اینم لینکش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - luna - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ب.ظ

من به همه کسایی که رتبشون خوب شده تبریک میگم و امیدوارم که این رتبه سرآغاز اتفاقات بسیار خوب در آینده باشه!
کسایی هم که الان ناراحتن اینو بدونن که این نیز بگذرد! شاید این که آدم انتظار داشته باشه کسی ناراحت نباشه یه انتظار بیهوده ایه! ولی بدونین که در زندگی مشکلات خیلی بزرگتر از کنکور هم وجود داره! و واقعا شاید صلاح شما در این باشه! در نهایت به قول خارجی ها :
What doesn't kill you makes you stronger.

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - hosnieh - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ ب.ظ

بچه ها میشه پیام نور خوند بعد دوباره کنکورم شرکت کرد؟ هزینه پیام نور چقد؟ با ۷۵۰ پیام نور تهران میشه آورد؟

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - narges_r - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۹ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  سلاکم.به همه من ۱۸۷ نرم افزار شدم.

کجا ها روزانه میارم؟
مرسی

شما هم رتبه Br2012 هستید
ایشون الان علم و صنعت روزانه میخونن

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - admin - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۹ ب.ظ

این یاسر کجاست؟ نگرانش شدم.

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - انرژی مثبت - ۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۲ ب.ظ

بقیه هم نیستن!!! کلا بچه هایی که می شناختم هیشکی پیداش نیست.

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - Br2012 - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۷ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  سلاکم.به همه من ۱۸۷ نرم افزار شدم.

کجا ها روزانه میارم؟
مرسی

سلام دوست عزیز
تبریک میگم منم ۱۸۷ نرم ۹۰ هستم جالبه
روزانه علم و صنعت و تربیت مدرس و همه شهرستانارو میاری

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - moj.haghighipour - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ ب.ظ

سلام بچه ها

من ۶۴ شبکه و امنیت
و ۷۲ آی تی و تجارت شدم!!!

زبان ۱/۱
مشترک ۴۰/۲۳
مدیریت ۱۶/۶۷
پایگاه ۵۰
هوش ۶۷
سیستم ۴۲
معماری ۱۱/۱

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - انرژی مثبت - ۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ ب.ظ

دوستان بازم می گیم ممنون می شیم اگه با عنوان گرایش و رتبتون در بخش کارنامه های ۹۱ تاپیک با زکنید و درصداتون رو بذارید ممنون Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - fatima1537 - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۲ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  این یاسر کجاست؟ نگرانش شدم.
بالاخره پیداشون میشه.
بالاخره روز شمار صفر شد آقایاسر
کجایی ما میخوایم رتبه تون را بدونیمSmile