تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - shazde kuchulo - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ق.ظ

[/quote]
قسمت حافظشم حرفای بد زیاد میزنه
[/quote]

کلا این معماری خیلی نکته داره باید خیلی تسلط داشت برا زدن تست هاش

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - El@he - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ق.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  به نظر من این کارو بذارید واسه روزای آخر. من خودم تستای ۹۰ به بعد it رو حل نکرده گذاشتم که از خودم امتحان بگیرم

من که هروقت وسط یه درسی بی انگیزه میشم، میرم سری آخر کتاب، تستای ۹۱اش رو نگاه میکنم، شروع می کنم به تحلیل کردن :ی میبینم حداقل نصفشو میتونم بزنم، کلی انرژی میگیرم!

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - sand - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ق.ظ

البته من فکر کنم منظورمو درست نگفتم.Exclamation سوالم این بود سوالای سالهای قبل رو به صورت سال به سال از خودمون امتحان بگیریم بهتره یا اینکه مثلا یه روز درس ساختمان داده همه سال هارو بزنیم فرداش سیستم عامل همه سال هارو بزنیم؟ و ...

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - *afsoon* - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ق.ظ

سلام
۵۰٪ تستای طراحی تموم شد
همین دیگه
نه فقط همین نصف ریاضیات اول دبیرستانم مرور کردیم امشبSmile

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ق.ظ

کوچولوهای تو خونه دوره کنین زیاد دوره کنین ! آره با خوده شمام شما که میگی من؟الانم از مانیتور فاصله بگیر برای چشایت ضرر داهTongue

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - kati - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ق.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  کوچولوهای تو خونه دوره کنین زیاد دوره کنین ! آره با خوده شمام شما که میگی من؟الانم از مانیتور فاصله بگیر برای چشایت ضرر داهTongue

آخـــــــــــــــی معلومه فشار درس ها زیاده هااااا Big Grin

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - هانی الرضا - ۰۹ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ق.ظ

(۰۸ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ ب.ظ)elynn66 نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون اشتباهه پایگاه رو حذف کنم؟ هرچی تست میزنم اشتباهه:دی

IT بودید؟ قبلا ضریبش یک بود و الان شده دو، درسته؟ به نظر من نه! اشتباهه! دیگه تعریفی‎هاش رو که می‎تونید بزنید. تازه تو این تست‌های نرمال‎سازی‎ و وابستگی‎‎ای تابعی‎ سال‎های پیش هم سوالای راحت کم نیست. از دست ندید اینا رو!

(۰۹ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  
(09 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ق.ظ)sand نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون تستای ۵ سال اخیر رو به صورت سال به سال باید بزنیم یا احتیاجی نیست؟ منظورم اینه که یه روزبشینیم تست یه سال و از خودمون امتحان بگیریم بهتره یا هر جوری تستارو بزنیم مهم نیست ؟ Undecided
اگه به صورت طبقه بندی موضوعی بزنیم اشکال داره؟

به نظر من این کارو بذارید واسه روزای آخر. من خودم تستای ۹۰ به بعد it رو حل نکرده گذاشتم که از خودم امتحان بگیرم

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

به نظر من یه کوچولو کار خطرناکیه!
اگه بزارید یکی دو روز مونده به کنکور اونوقت اگه خدای نکرده کمی بد بزنید تست‎هاشو اون موقع ممکنه دچار استرس بشید و عملا وقت چندانی هم برای حل تست‎‎هایی که تو اونا دچار مشکل بودید ندارید و این خوب نیست. واقعا چه اولویتی در حرکت صعودی برای زدن تست‎ها هست؟! وقتی میشه اول تست‎های ۹۲ سراسری رو زد چرا باید تست‎های ۸۸ رو زد؟ به نظر من اگه یه نفر برنامه ریزیش انقدر دقیق باشه که بتونه کامل به همه برسه ترتیبش اهمیت چندانی نداره اما اگه شک داره بهتره بصورت نزولی سوالای هر سال رو بزنه.

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ق.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ق.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(09 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  کوچولوهای تو خونه دوره کنین زیاد دوره کنین ! آره با خوده شمام شما که میگی من؟الانم از مانیتور فاصله بگیر برای چشایت ضرر داهTongue

آخـــــــــــــــی معلومه فشار درس ها زیاده هااااا Big Grin
الان خیلی وقته فشار زیاده یه ۴و۵ سال میشه هر ۲ماه میگم یه دوماه سخت دارم بعدش تموم میشه میگم دوماه سخت دیگه و این داستان ادامه دارد....

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - H3NGAM3H - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ق.ظ

این شبکه چرا اینجوریه ؟؟
من خودمو بکشم بتونم یه تست بزنم :دی که اونم ارزش نداره جونمو پاش بذارم
البته خب مقسمی خوندم فقط - فک کنم منبع هم مناسب نبوده
کلا از خودم شاکی ام بابت دقت و حوصله پایین
این ۴روز هوش و الگوریتم و شبکه رو بدون تست مرور کردم
شبا چند تا تست ساختمان و الگوریتم میزنم
مدیریت هم کنارشون دارم . البته فقط تست

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - Ehsan.Aboli - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۵۰ ق.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  کوچولوهای تو خونه دوره کنین زیاد دوره کنین ! آره با خوده شمام شما که میگی من؟الانم از مانیتور فاصله بگیر برای چشایت ضرر داهTongue

سلام

چیکارشون داری خوب؟شاید اینطوری با دنیای خودشون شادن و چه بسا که نتیجه مطلوب هم بگیرند...

من و شما هم به روش خودمون میریم جلو..فقط یادمه رتبه ۱۶۴ فقط ی دور مرور کرده بودو باقی وقتشو تو تست گذرونده بود و فقط استرس رتبشو نابود کرده بود....Wink

منم بلاخره هوش راهیان با سر منزل مقصود رسوندم....Cool

فردا هم میرم با کتاب لذت بخش کراس.راس وداع کنمBig Grin...برا من اگه جالب بودنش بیشتر از Os حقیقت نباشه کمتر نیست...Big Grin

شماها رو نمیدونم؟؟؟

واسه اون عزیزانی هم ک میگن شبکه وسیستم سخته...اره سخته..این حرف و حتی تک رفمی ها هم میزنن اما فقط با تست زیاد میشه مشکلو رفع کرد والا ۲ دور خوندنش و تفهیم کاکل مسئله کافیه....Blush

شاد باشین و ایام بکام

ب خدا سپردمتونAngel

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - ka arman - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ ق.ظ

قسمت حافظشم حرفای بد زیاد میزنه
[/quote]

کلا این معماری خیلی نکته داره باید خیلی تسلط داشت برا زدن تست هاش
[/quote]

آی گفتی... این دو سه فصل آخر معماری نصف موهای سرمو سفید کرده... هر چی میخونی و تست میزنی هیچی به هیچی..Angry

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - izadan11 - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۳۹ ق.ظ

هر چه عقب انداختمش ولی دیگه وقتش شد
مدار
بعضی فصلاشو می خوام حذف کنم مثلا ۵۰ صفحه است ولی کلا از اول تاریخ یه تست تو سال ۸۴ ازش اومده

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ ق.ظ

ولی من برعکس شما معتقدم اونایی که دارن چند دور مرور میکنن ارادشون و انگیزشون خیلی بیشتر از بزرگاس که هنوز یه دور هم تمام نکردن ... حالا اینکه هی میان میگن شاید روی خوشی نداشته باشه اما نباید جلو بودن کسی تو درسا موجب ناراحتی بشه ... !

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - *afsoon* - 09 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ب.ظ

سلام
صبح دوستان بخیر و خوبی
خوب چیه من تازه یه ساعته بیدار شدم Blush

برنامه امروزم: مرور ۵۰٪ دوم شبکه همراه با حل تست

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - ایزدی - ۰۹ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ب.ظ

سلام
برنامه امروز من
امار - نظریه - ساختمان