تالار گفتمان مانشت
آزاد تهران-شمال بهتره یا علوم و فنون بابل(غیرانتفاعی)؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
آزاد تهران-شمال بهتره یا علوم و فنون بابل(غیرانتفاعی)؟ - Nfrs - 12 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ

دوست عزیز بنظر من تهران شمال بهتره، به رنکینگ ها هم نگاه کنی متوجه میشی ، در کل دانشگاه آزاد ها بهتر از موسسات غیر انتفاعی ها هستند.

RE: آزاد تهران-شمال بهتره یا علوم و فنون بابل(غیرانتفاعی)؟ - k_111 - 12 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ ب.ظ

از موسسات بله ولی درباره دانشگاههای غیر انتفاعی باید بحث بشه

البته با توجه به اینکه تهران محل زندگی ایشون هست و اینکه بین ایندو دانشگاه تفاوت خیلی زیاد و مشخصی وجود نداره من هم بهشون پیشنهاد میکنم همون تهران بمونن و از دست دردسرهایی مثل اجاره خونه، رفت و آمد تو جاده های کوهستانی در زمستون یا شلوغ در فصلهای مسافر خیز خلاص بشن

آزاد تهران-شمال بهتره یا علوم و فنون بابل(غیرانتفاعی)؟ - banafshe - 12 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ

به نظر من کسانی باید ایشون رو راهنمایی کنند که یا مثل ما در علوم و فنون تحصیل کردند و یا کسانی که در آزاد تهران شمال ...

RE: آزاد تهران-شمال بهتره یا علوم و فنون بابل(غیرانتفاعی)؟ - ۰۰۷girl - 23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۴۸ ب.ظ

ممنون از همه کسانی که دوستانه نظردادن...لطف کردید بچه ها

منم تصمیمم بر این شد ک آزاد رو برم...۲*۲تا ۴تا کردم دیدم از هرنظری شرایطش بهتر بهم میخورهUndecided

ولی از آزاد متنفرما...

شایدم درکنارآزاد یه سال دیگه هم کنکور دادم....به نظرتون میشه نتیجه گرفت؟Huh

آزاد تهران-شمال بهتره یا علوم و فنون بابل(غیرانتفاعی)؟ - be_sooye_movafaghiat - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ ب.ظ

سلام... بهترین تصمیم رو گرفتی...

یه طورایی اصلا به نظر من قابل مقایسه نیست آزاد مثلا تهران شمال با دانشگاه غیر انتفاعی در شهرستان...

چون استادهایی که در آزادهای تهران تدریس می کنن اکثرا همون استادایی هستن که توی شریف و امیرکبیر هم هستن... در واقع استاد های تهرانن!! و کمتر به شهرستان ها حتی برای روزانه هاش هم میرن...

به هر حال به نظر من که واقعا این انتخاب بهتری هست براتون...

اینکه بخواید دوباره کنکور بدین خوبه ولی یک چیزی هم هست... اینکه شما اگه امسال بخواید کنکور بدین که خوبه خب سال دیگه میرین سر کلاس... (البته بازم دو ترم اینجا خوندید که با هزینه ای که کردید از دست میره!!!) ولی اگه سال دیگه بخواید بدید که اینجا میشید ترم ۴ اگه تموم کردید که می تونید برید توی دانشگاه جدیدتون هم درس بخونید ولی اگه تموم نکرده باشین فکر نمی کنم ۲ سال زحمتتون رو هدر بدین Wink و بتونین ازش بگذرین... یه طورایی همین الان باید خوب فکر کنین و انتخابتون رو انجام بدین...

موفق باشین ان شاءالله..

آزاد تهران-شمال بهتره یا علوم و فنون بابل(غیرانتفاعی)؟ - ۰۰۷girl - 25 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ ق.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط:  اینکه بخواید دوباره کنکور بدین خوبه ولی یک چیزی هم هست... اینکه شما اگه امسال بخواید کنکور بدین که خوبه خب سال دیگه میرین سر کلاس... (البته بازم دو ترم اینجا خوندید که با هزینه ای که کردید از دست میره!!!) ولی اگه سال دیگه بخواید بدید که اینجا میشید ترم ۴ اگه تموم کردید که می تونید برید توی دانشگاه جدیدتون هم درس بخونید ولی اگه تموم نکرده باشین فکر نمی کنم ۲ سال زحمتتون رو هدر بدین Wink و بتونین ازش بگذرین... یه طورایی همین الان باید خوب فکر کنین و انتخابتون رو انجام بدین...
سلام
بله حق باشماست، اگه سال بعدبدم بهترره....خودمم تواین موردیه کم مرردبودم....اما۲تا مساله مطرحه ۱/ امسال بیشترتو جو کنکورم واز درسهایی ک خوندم
هنوز یه چیزایی یادمه ۲/از طرفی ترم ۴من سال دیگه پرروپوزال دارم ..که فک کنم خیلی وقت ببره...نه؟
نمیــــــــــــــــدونم والا....
شایداگه بخوام سال دیگه بدم ..به مرور زمان و برخورد با درسای ارشد منصرفم کنه...

ممنون از لطف و راهنمایی تون

شماهم همیشه موفق وسربلند باشین.