تالار گفتمان مانشت
نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arman405 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ق.ظ

سمیه خانم ممنون.سنگ تمام گذاشتی.انشالله قبول بشی

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sdcsada - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ق.ظ

نظرتون در مورد درصد های من چیه؟
زبان: ۴۰%
ریاضی: ۳۳/۳%
مشترک: ۲۰%
ت نرم: ۵۰%
ت هوش: ۶۶/۲۱%
تعداد کل زده ۴۳
تعداد کل نزده ۵۷
تعداد کل ص ۳۱
تعداد کل غ ۱۲

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arashmar - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ق.ظ

به نظرم درصد هات خیلی خوبه کجا رو زدی.جواب هایی که به سوالات هوش دادی رو میزاری

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - khalil - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ق.ظ

خواهش می کنم هر کی دفترچه الف داره بذاره

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sdcsada - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ق.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ق.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  به نظرم درصد هات خیلی خوبه کجا رو زدی.جواب هایی که به سوالات هوش دادی رو میزاری

قزوین... قبول شدن در آنجا آرزوست اما آرزو بر جوانان عیب نیست.
من هوش را اینتور زدم:
۱۰۱-۳ که فکر کنم گزینه ۲ درسته
۱۰۲-۱ که الان فهمیدم غلطه زبان مستقل است ولی غیر خطی است یعنی گزینه ۴
۱۰۴-۲
۱۰۶-۳
۱۰۷-۴
۱۱۷-۲
۱۱۸-۴

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - baran_f - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ب.ظ

بچه ها کسی میدونه کلید سوالات منتشر شده یا نه?

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ق.ظ)somaye68 نوشته شده توسط:  inam kole soalt daftrche b

خیلی ممنونم،کلیدش رو ندارید؟

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - Sunshine Off - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ق.ظ)khalil نوشته شده توسط:  خواهش می کنم هر کی دفترچه الف داره بذاره
ببخشیدمگه سوالات فرق داشت.تاجایی که من میدونم ودوستانم ازم می پرسیدند همین سوالات بود فقط شماره سوال فرق داشت شماهم ببینید اگه اینطوری نیست بگید.موفق باشید.

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - ژنیک - ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ)sahar91 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ)rahil_free نوشته شده توسط:  دوستان منم خراب کردم
خیلییییییییییییییییییی ناراحتم
خیلییییییییییییییییییی
وقت کم آوردم
کلا ۵۰ تا زدم
اونم معلوم نیست درست باشه یا نه
گریه

من هم مثل شما خیلی خراب کردم وحسابی وقت کم آوردم باورم نمیشه!!!!Huh

من که با اعتماد به نفس تمام رفتم سر جلسه ولی وقتی اونجا این همه سهمیه دار رو کنار خودم دیدم مثل خانواده جانباز ، ایثارگر ، شهدا و بسیجی فعال راستش رو بخواید دیگه حس جواب دادن به سوالات رو نداشتم و جز اولین نفراتی بودم که جلسه امتحان رو بعد از ۱ ساعت ترک کردم ولی باز هم پناه بر خدا ، ان شاالله که هرچی خیر و صلاحه همون بشه ، البته کار دانشگاه آزاد هیچ وقت حساب و کتاب نداشته و اصلا اونطوری که فکر می کنید نمیشه
سال های قبل دیدم که کسانی قبول شدن که هیچ امیدی نداشتند و کسانی رو هم دیدم که بعد از امتحان می گفتن جز نفرات برتر میشن و قبول نشدن ...
تا اعلام نتایج اصلا خودتون رو اذیت نکنید تا اینجاش دست ما بوده از این به بعدش رو بسپارید به خودش (خدا)

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - samiraF - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ ب.ظ

به نظر من افتضاح بود سوالای آزاد وغلط هم زیاد داشت وزمانشم برای کسایی که خونده بودن کم بود.
نمیشه خیلی راجع به قبول شدن و نشدن نظر داد.

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - aka111 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ق.ظ)khalil نوشته شده توسط:  خواهش می کنم هر کی دفترچه الف داره بذاره
ببخشیدمگه سوالات فرق داشت.تاجایی که من میدونم ودوستانم ازم می پرسیدند همین سوالات بود فقط شماره سوال فرق داشت شماهم ببینید اگه اینطوری نیست بگید.موفق باشید.
منم الف بودم سوالات یکی بود

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sahar_2000 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۳۹ ب.ظ

۱-بچه ها کسی اون سوال پایگاه داده سوال ۷۲ که میگه اگه روابط بین دو جدول اجتماع باشه کلید اصلیش چی میشه ؟؟؟

۲-کدامیک از موارد مرتبط با زمان نیست؟

من فاز ها زدم آخه اینطوری فکرکردم که هر فاز به یه سری دسیپلین تقسیم بندی میشه و ائنا ایستا هستن...نمیدونم شک دارم...

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - mitra - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ب.ظ

یکی درصدای منم حساب کنه تو رو خدا
۶۸-۳
۶۹-۱
۷۱-۳
۷۲-۴
۷۳-۲
۷۴-۳
۷۵-۲
۷۶-۱
۷۷-۳
۷۸-۳
۷۹-۴
۶۲-۱
۶۳-۲
۶۴-۲
۶۵-۳
۶۷-۴
۱-۲
۷-۱
۳۷-۲
۳۹-۳
۴۰-۳
۴۱-یادم نیست
۴۲-۱
۴۳-۳
۴۴-۳
۴۵-۲
۵۱-۴
۵۲-یادم نیست
۵۳-۴
۵۴-۱
۵۵-یادم نیست

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sdcsada - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۳۹ ب.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  ۱-بچه ها کسی اون سوال پایگاه داده سوال ۷۲ که میگه اگه روابط بین دو جدول اجتماع باشه کلید اصلیش چی میشه ؟؟؟

من فاز ها زدم آخه اینطوری فکرکردم که هر فاز به یه سری دسیپلین تقسیم بندی میشه و ائنا ایستا هستن...نمیدونم شک دارم...

من ۷۲ را ۱ (اجتماع ) زدم چون همیشه درسته.

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - rahil_free - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ)sdcsada نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۳۹ ب.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  ۱-بچه ها کسی اون سوال پایگاه داده سوال ۷۲ که میگه اگه روابط بین دو جدول اجتماع باشه کلید اصلیش چی میشه ؟؟؟

منم ۱ روزدم

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - aka111 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ)rahil_free نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ)sdcsada نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۳۹ ب.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  ۱-بچه ها کسی اون سوال پایگاه داده سوال ۷۲ که میگه اگه روابط بین دو جدول اجتماع باشه کلید اصلیش چی میشه ؟؟؟

منم ۱ روزدم
منم یک رو زدم مطمئنید درسته؟!