تالار گفتمان مانشت
شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - samira.it - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  [quote='rahhil' pid='176621' dateline='1368281544']

خب هر دعایی چند؟ تا مانشتی هارو بسیج کنیم؟!!!!!

نمیدونم تو یه نرخی بده حالا ببینم میصرفه یا نه؟

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - freidoony - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ

امسال چه سال خوبی بود برای من
کار که گیرم اومد، سربازیم هم پرید، برجی ۲ تومن هم حقوق، پایتخت نشین هم شدیم، با سه ماه درس خوندن و روزی دو ساعت هم یه کنکور خوب دادیم، فردا هم یه رتبه خوب و مشتی بیاد دیگه پازل زندگی ما تکمیله

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - samira.it - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  امسال چه سال خوبی بود برای من
کار که گیرم اومد، سربازیم هم پرید، برجی ۲ تومن هم حقوق، پایتخت نشین هم شدیم، با سه ماه درس خوندن و روزی دو ساعت هم یه کنکور خوب دادیم، فردا هم یه رتبه خوب و مشتی بیاد دیگه پازل زندگی ما تکمیله

HuhHuh

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - Fardad-A - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۵ ب.ظ

اندکی صبر سحر نزدیک است.

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - jameshenas - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ)samira.it نوشته شده توسط:  نمیدونم تو یه نرخی بده حالا ببینم میصرفه یا نه؟
شما بقرار هر دعایی هزارتومن...خوبه دیگه؟نه!!!!

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - nimam - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۰ ب.ظ)حمید ال وی ان نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ب.ظ)samira.it نوشته شده توسط:  بابام گفته رتبه ات زیر ۱۷۰ بشه ۲ میلیون نقد بهت میدم وای توروخدا آب دستتونه بذارین زمین بشینین منو دعا کنین
خوش به حالت...بابای من گفت اگه قبول نشی دفترچتو بفرست واسه سربازی...Big GrinConfused

ای کاش بابای منم زنده بود و به من یه چیزی می‌گفت Sad

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - samira.it - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۸ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ)samira.it نوشته شده توسط:  نمیدونم تو یه نرخی بده حالا ببینم میصرفه یا نه؟
شما بقرار هر دعایی هزارتومن...خوبه دیگه؟نه!!!!

چند نفرین حالا؟
قبول نشد خسارت میگیرما

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ ب.ظ)nimam نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۰ ب.ظ)حمید ال وی ان نوشته شده توسط:  [quote='samira.it' pid='176623' dateline='1368281821']

ای کاش بابای منم زنده بود و به من یه چیزی می‌گفت Sad

Sadخدا رحمتش کنه ببخش اگه ناراحت شدی

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - Mänu - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۰ ب.ظ

من یه دو ساعتی بود آروم بودم دیگه گفتم بیخیال هر چی شد،خانم همسایه مون که خیلی پیگیر کارایه منه،اومده به مامانم میگه قبول شده،من اصلا به اعضای خانواده نگفتم فردا نتایج میاد این اومده پیگیری...با اعصاب و روان آدم بازی میکنن،من نمیدونم آخه من قبول بشم یا نشم چه تاثیری تو سرنوشت دیگران داره
جالبیش اینه کسایی که میدونم با قبولیم خوشحال میشن اصلا کاری به کارم ندارن و انقد پیگیر نیستن و اینایی که فقط صرفا واسه فضولی میپرسن و امیدوارن قبول نشم از چند روزه پیگیرن و زنگ میزنن و پیام میدن

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - svk7 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۱ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ)samira.it نوشته شده توسط:  خب هر دعایی چند؟ تا مانشتی هارو بسیج کنیم؟!!!!!

نمیدونم تو یه نرخی بده حالا ببینم میصرفه یا نه؟
درصداتون تو علوم چی بوده؟

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - jameshenas - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۳ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۸ ب.ظ)samira.it نوشته شده توسط:  چند نفرین حالا؟
قبول نشد خسارت میگیرما
خب شما پول رو بده آدم هاش زیادن...اسن شب که دارم میرم مسجد دعای جمعی میگیریم هم ثوابش بیشتره هم خیلی پولش گنده تره...مگه ما بیمه ایم که خسارت بدیم،ریسکه دیگه اید خطر کنی خخخ

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - rahhil - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۰ ب.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  من یه دو ساعتی بود آروم بودم دیگه گفتم بیخیال هر چی شد،خانم همسایه مون که خیلی پیگیر کارایه منه،اومده به مامانم میگه قبول شده،من اصلا به اعضای خانواده نگفتم فردا نتایج میاد این اومده پیگیری...
پارسال تمام تلاشم کردم که هیچ کس از اعضای خانوادم متوجه نشن من اصلا" ارشد دادم. روز اعلام نتایج یکی از اقوام تماس گرفت تا پز قبولی فرزند دلبندشو بده، که حال نتیجه منم پرسید که همه ی نقشه هام بر آب شد.

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - svk7 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ

عه کیه هی داره به من منفی میدهConfused
زود باش خودتو نشون بدهCool

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - freidoony - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ب.ظ

یه خبر جدید:
دانشگاه رازی کرمانشاه امسال در گرایش نرم افزار پذیرش داره Wink

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - jameshenas - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  دانشگاه زنجان امسال در گرایش نرم افزار پذیرش داره Wink
واقعا خبرای اینجوری منو شاد میکنه لایککککککککککککک

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - SaMiRa.e - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ ب.ظ)rahhil نوشته شده توسط:  پارسال تمام تلاشم کردم که هیچ کس از اعضای خانوادم متوجه نشن

من هم میخواستم فردا قبل ازدیدن نتایج به مادرم بگم بیاند با هم ببینیم ، Smile
ولی از دوروز پیش هم تلویزیون و هم روزنامه بهشون گفتند دیگه Undecided