تالار گفتمان مانشت
درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - yaser_ilam_com - 09 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ب.ظ)hamid.adldoost نوشته شده توسط:  پس چی شد این نتایج؟ Sad
پارسال این موقع ها نبود که اعلام شد؟!
فکر کنم پارسال هم خرداد بود

۲۵ روز مونده چیزی نیست یه چشم بر هم زدنه Wink

RE: درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - pourheidar - 11 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ)ashraf11551 نوشته شده توسط:  با سلام و تشکر رتبه من رو بگین و اینکه کجا میتونم قبول شم

معدل ۱۳/۶۶ داشنگاه باهنر کرمان

زبان ۴/۴۴
ریاضی ۳۵/۴۱
مشترک ۲۸/۳۹
تخصصی نرم افزار ۴۵/۸

پارسال رتبم ۷۰۰ شده بود امسال بهتر زدم
با تشکر

سلام دوست عزیز
برید تویه سایت مهستان ۲ دقیقه ای ثبت نام کنید بعد بزنید رتبه تخمینی رو بهتون میگه که بدک نیست
آدرس :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این درصدها اصلا درست نیست من پارسال رتبه ۲۹۷ گرایش شبکه بودم همان درصدها را زدم گفت ۶۰۰ اصلاً درست جواب نمب دهند باوذ نمی کنید خودتان امتحان کنیدCool

درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - damavand_kellap - 11 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ

سلام.بچه ها به نظرتون من با این درصدا به روزانه امیدوار باشم؟
زبان ۲۰
ریاضی ۳۱
مشترک ۲۰ تا ۲۵
تخصصی نرم ۲۵

RE: درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - r_khanom - 12 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ

سلام
چشم امید من فقط به این درصد تخصصیه،شاید کاری کنه
زبان ۸/۸۷(هشتو...)
ریاضی ۱۰/۴۱
مشترک ۶/۶۷
تخصصی هوش ۴۳/۵!
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ)r_khanom نوشته شده توسط:  سلام
زبان ۸/۸۷(هشتو...)
ریاضی ۱۰/۴۱
مشترک ۶/۶۷
تخصصی هوش ۴۳/۵!
(بین ۸۰۰ تا ۲۲۰۰) اگه ۸۰۰ بشم ،بازم خوبه!

RE: درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - damavand_kellap - 13 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ق.ظ

دوستان کسی نیست جواب مارو بده
؟

RE: درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - yaser_ilam_com - 13 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ

(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها به نظرتون من با این درصدا به روزانه امیدوار باشم؟
زبان ۲۰
ریاضی ۳۱
مشترک ۲۰ تا ۲۵
تخصصی نرم ۲۵

تخمین زن پوران پژوهش :

گرایش ********* رتبه تقریبی

الگوریتم و محاسبات ** ۴۳۵

نرم افزار *********** ۴۶۹

هوش مصنوعی ****** ۸۵۰

درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - damavand_kellap - 13 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۵۶ ب.ظ

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها به نظرتون من با این درصدا به روزانه امیدوار باشم؟
زبان ۲۰
ریاضی ۳۱
مشترک ۲۰ تا ۲۵
تخصصی نرم ۲۵

تخمین زن پوران پژوهش :

هوش مصنوعی ****** ۸۵۰
ممنون اما من میخواستم بدونم با این شرایط امیدی به قبولی روزانه هست یا نه.شبانه کجا میشه قبول شد؟ Sad

RE: درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - yaser_ilam_com - 13 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۰۴ ب.ظ

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۵۶ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها به نظرتون من با این درصدا به روزانه امیدوار باشم؟
زبان ۲۰
ریاضی ۳۱
مشترک ۲۰ تا ۲۵
تخصصی نرم ۲۵

تخمین زن پوران پژوهش :

هوش مصنوعی ****** ۸۵۰
ممنون اما من میخواستم بدونم با این شرایط امیدی به قبولی روزانه هست یا نه.شبانه کجا میشه قبول شد؟ Sad
دوست من باید صبر کرد مثل اینکه امسال ظرفیت ها رو زیاد کردن اما با این رتبه اگه ظرفیتها مثل پارسال باشه روزانه رو من بعید میدونم البته پیام نور و مجازی رو می تونی امیدوار باشی

درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - fatima1537 - 13 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ب.ظ

اگر رتبه شون همین جور بشه شبانه رو میارن

RE: درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش - MShariati - 14 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۲۳ ب.ظ

زبان ۸/۸۷(هشتو...)
ریاضی ۱۰/۴۱
مشترک ۶/۶۷
تخصصی هوش ۴۳/۵!
زبان ۸/۸۷(هشتو...)
ریاضی ۱۰/۴۱
مشترک ۶/۶۷
تخصصی هوش ۴۳/۵!
(بین ۸۰۰ تا ۲۲۰۰) اگه ۸۰۰ بشم ،بازم خوبه!

نمی خوام ناراحتت کنم ولی با این درصدها به نظرم از همون ۲۲۰۰ بهتر نمیشی!