تالار گفتمان مانشت
بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸
بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵ - sooshian67 - 19 اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ ب.ظ

سوال ۱۲ تخصصی باید به ازای هر n میگه نیست
درخت treap به همین صورت یکتاست و از مرتبه logn
سوال معماری کامپیوتر هم ۳/۵ زده به نظرم ایراد داره تعداد بندهای دومی بیشتر شده فقط این اومده ماکزیمم زمان ها رو تقسیم کرده

RE: بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵ - mahsa_mb - 19 اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۵۴ ب.ظ

(۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۳۱ ب.ظ)expire نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون سوالای امسال چطور بود؟

من خودم فکر می کنم سوالات استعدادش نسبت به چند ساله پیش سخت تر بود و تخصصی ها آسون تر

من ۱۸ تا استعداد زدم و ۲۱ هم تخصصی.....
میشه لطفا درصداتونو بگید؟!

RE: بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵ - Masoud05 - 19 اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۳۲ ب.ظ

(۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ق.ظ)ehsan_ei نوشته شده توسط:  به نظر منم ۳۷ و ۳۹ غلطه!!!! زمان کوفتگی مگه نباید درجه چند برنامگی رو کم کرد؟!!خوب باید یک یا چند پردازه متوقف بشه دیگه!!!
اصلا پایش یعنی چی؟؟!!! من هرچی سر امتحان میخواستم منظور این کلمه رو بفهمم نتونستم!!! ظاهرا برای کنکور باید یه دور ادبیات فارسی هم بگذرونیمTongue
سوال ۱۰ چرا گفته فقط یکی درسته؟!! وقتی اردر مرتب سازی nlogn هست، تقسیم بر n کنیم متوسطش میشه logn دیگه!!!
"حتما عددی وجود داره که با logn عدد مقایسه شده" هم که درسته!!!

سوال ۱۳ تعریفی که از درخت خوب کرده همان treap هست که طبق کتاب clrs یکتاست، از بقیه گزینه ها هم فکر کنم حداقل یکیش درسته!! پس میشه ۲تا درست!! چرا گفته یکی درسته؟!!!Confused
بطور خلاصه گند زدم!!!!!Sad

اون گوفتگی درسته. تست کنکور ارشد بوده...
treap در صورتی یکتاست که هم کلیدها و هم مقدار یکتا باشن. در ضمن ارتفاع یک تریپ در بدترین حالت n هست. اینم دقیقا قبلا ازش تست بوده (فکر کنم سال ۹۱ یا همین حدودا)

بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵ - robotic1981 - 19 اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۵۶ ب.ظ

استعداد. ۲۶
زبان. ۷
تخصصی ۱۵
متاسفانه با این درصدا هیچ امیدی نیست
من پارسال استعداد ۶۰ زدم امسال خیلی سخت بود
تخصصی هم به نطر راحت میومد.اما اینطور نبود

بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵ - hani89 - 19 اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۳۴ ب.ظ

سوال ۱۸ تخصصی گزینه ۴ میشه
۲۲ تخصصی ۳

جواباش درست نیست

(۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۵۶ ب.ظ)robotic1981 نوشته شده توسط:  استعداد. ۲۶
زبان. ۷
تخصصی ۱۵
متاسفانه با این درصدا هیچ امیدی نیست
من پارسال استعداد ۶۰ زدم امسال خیلی سخت بود
تخصصی هم به نطر راحت میومد.اما اینطور نبود

دقیقا
سوالات تخصصی به نظر ساده بود!!

بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵ - mahsa_mb - 19 اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹ ب.ظ

پس بقیه چرا درصداشونو نمیزارن؟!

بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵ - arshad90 - 19 اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ب.ظ

من فعلا تخصصی رو حساب کردم، با این کلید شده ۳۱%. زبان رو چند تای اولش رو چک کردم درست بود بقیه سوالاتش رو هنوز چک نکردم...
دوستان درصداتون رو بزارین لطفا. حداقل تخصصی رو.

بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵ - smahmoudtalebi - 20 اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ق.ظ

تخصصی: ۳۵/۵
استعداد: ۳۳/۳
زبان: سفید

RE: بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵ - peyman429 - 20 اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ق.ظ

با این کلید تخصصی ۳۴%. سوالایی که به نظر من کلید غلط دادن:
سوال ۶ (جمله n ام فیبوناچی به پیمانه ۱۰۰۰) میشه (۱)O چون جملات فیبوناچی به پیمانه یک عدد پریودیک هستند و به دست آوردن یک پریودش کافیه.
سوال ۱۸ (گیت های سه حالته): اگه b و c هر دو صفر باشن خروجی امپدانس بالا میشه ولی با این گزینه اصلا جور در نمیاد.
سوال ۲۲ (Hazard): دو گیت
سوال ۲۹ (پایپ لاین): در نظر گرفته نشده که Fetch، Read و Write نمی توانند همپوشانی داشته باشند. اگر فرض بگیریم حافظه داده و دستورات هم مستقل اند باز Read و Write نمی توانند همپوشانی داشته باشند. در واقع کارایی چندان بهبود نمی یابد. کمتر از ۲ برابر میشه.
۳۷ و ۳۸ و ۳۹ که به وضوح کلیدش غلطه.
دوستان لطف کنید نظرتون رو در مورد سوالات ۱۸ (گیت های سه حالته) و ۲۸ (تاخیر جمع کننده سریال) بگید.

بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵ - sooshian67 - 20 اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۲۴ ق.ظ

(۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ق.ظ)peyman429 نوشته شده توسط:  با این کلید تخصصی ۳۴%. سوالایی که به نظر من کلید غلط دادن:
سوال ۶ (جمله n ام فیبوناچی به پیمانه ۱۰۰۰) میشه (۱)O چون جملات فیبوناچی به پیمانه یک عدد پریودیک هستند و به دست آوردن یک پریودش کافیه.
سوال ۱۸ (گیت های سه حالته): اگه b و c هر دو صفر باشن خروجی امپدانس بالا میشه ولی با این گزینه اصلا جور در نمیاد.
سوال ۲۲ (Hazard): دو گیت
سوال ۲۹ (پایپ لاین): در نظر گرفته نشده که Fetch، Read و Write نمی توانند همپوشانی داشته باشند. اگر فرض بگیریم حافظه داده و دستورات هم مستقل اند باز Read و Write نمی توانند همپوشانی داشته باشند. در واقع کارایی چندان بهبود نمی یابد. کمتر از ۲ برابر میشه.
۳۷ و ۳۸ و ۳۹ که به وضوح کلیدش غلطه.
دوستان لطف کنید نظرتون رو در مورد سوالات ۱۸ (گیت های سه حالته) و ۲۸ (تاخیر جمع کننده سریال) بگید.
سوال ۲۹ موافقم سر جلسه کنکور گفتم این اگه ۳/۵ باشه خیلی راحته در صورتی که داره بندهاش اضافه میشه
سوال ۲۲ هم دو تا گیت درسته
سوال ۳۷ و ۳۸ و ۳۹ هم به نظر منم غلطه
سوال ساختمان داده که برای درس ها کلاس اختصاص دادن اونم به نظر من اشتباه زده
دوستان اگه لطف کنن بگن چه متنی برای این گزینه ها در اعتراض بنویسیم ممنون میشم که کاملا قانع کننده باشه مخصوصا برای سوالای سیستم عامل

RE: بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵ - ۹۰۲۵۱۱۸۳ - ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ ق.ظ

سلام
تخصصی ۲۵
استعداد ۲۰
زبان ۰
سوال ۱۸ گزینه ۴ درسته
سوال ۳۷ گزینه ۲ درسته

بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵ - sara_123 - 20 اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ق.ظ

سوال ۵و۱۷ و۳ به نظرتون اشکال نداره؟؟
سوال ۳ نوشته مسیر ساده یعنی سیکل نداره پس برای طولانی ترینم باید درست باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵ - saeid6366 - 20 اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۱۱ ق.ظ

سلام دوستان.
منم تخصصی ۳۰ درصد. استعداد ۲۷ درصد. زبان یادم نیس گزینه هامو.
در مورد سوال گیت های مورد نیاز برای رفع هازاد به نظر منم دو گیت and و or
سوال گیت های سه حالته هم به نظر من گزینه ۴ درست بود.
۳۷ و ۳۸ و ۳۹ هم به نظر من کلید اشتباهه
سوال ۱۷ تاخیر چه طوری شده ۱۵ تا؟
بچه ها حتما باید اعتراض بزنیم مخصوصا برای سوالات ۳۷ و ۳۸ و ۳۹/

بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵ - mahsa_mb - 20 اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۳۴ ق.ظ

سوال ۲۲ به نظر من پاسخش غلطه. سوال ۳۷ تا ۳۹ هم همینطور.با نوشتن اعتراض موافقم. بچه ها یه جورایی دارن با سرنوشت ماها بازی میکنن. فقط در نوشتن اعتراض باید دلیل مستند باشه و از یه منبع معتبر....

RE: بحث در مورد کنکور کامپیوتر ۹۵ - saeid6366 - 20 اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۱۳ ق.ظ

(۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۰۸ ق.ظ)Farzamm نوشته شده توسط:  سوال ۱۸ درسته / ورودی هایی که باعت خروجی Z یا X می شوند غیرمجاز هستند.
سوال ۲۲ رو باهاتون موافقم / حتی با یکی از طراح سوالات هم صحبت کردم گفتند با توجه به شکل مدار میشه این گزینه تفسیر بشه.
سوال ۲۹ درسته / تو گزینه ها گفته حداکثر (یعنی اگه همه مشکلات رو رفع کنید حداکثر این میشه)
سوال ۲۸ هم اوکیه / جمع کننده CSA ترتیبی است / مشکلش چیه؟
در مورد سوال ۱۸ در صورتی که a=0 و b و c هر دو یک باشند جواب چی میشه؟