تالار گفتمان مانشت
درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - نسخه‌ی قابل چاپ

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - saeedehs - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ق.ظ

چرا نوشتید هرجابه جز صنعتی فولاد؟
خوب نیست؟من چون محدودم به انتخاب شهر
میخام غ انتفاعی صفاهان و فولاد رو بزنم کدوم بهتره؟
اطلاعاتی درخصوص رتبه که میخاد و هزینه و استادا دارید؟نمیدونم از کی بپرسم

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - sadradin - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۹ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ق.ظ)saeedehs نوشته شده توسط:  چرا نوشتید هرجابه جز صنعتی فولاد؟
خوب نیست؟من چون محدودم به انتخاب شهر
میخام غ انتفاعی صفاهان و فولاد رو بزنم کدوم بهتره؟
اطلاعاتی درخصوص رتبه که میخاد و هزینه و استادا دارید؟نمیدونم از کی بپرسم

سلام

توصیه بردرانه دارم خدمت شما
حتمن تحقیق کن

اولا" که اونجا دانشگاه نیست و موسسه غیرانتفای هست

استادهایی که من دیدم اغلب مدیریتی هستند و آخرین مقلاتی که دادن شاید ماله ۲۰۰۳-۲۰۰۴ باشه

درس هاش اغلب حفظی هست ، شاید اگر درس حفظی شما خوب باشه و فقط بخواین صرفا" یک مدرک فوق لیسانس داتشه باشین گزینه مناسبی باشه !!!!!Undecided

من احتمالا" یک تاپیک میزنم و ویس کلاس ها رو در اون قرار میدم Smile

مثلا" یکی از درس هاش نیازسنجی اطلاعاتی / یکی دیگش سیستم های تصمیم یار هست / یکی دیگش مدیریت استراتژیکConfused

در کل چرت و پرت هستندSleepy !!!( میتونی برای جا افتادن مطلب درس اندیشه اسلامی دانشگاه رو تصور کنی یک کوچولو کاربردی تر )

بیشتر درس هاش به مدیریت شبیههTongue

استاد درس حسابی هم ما اونجا ندیدیم / اگر حال و حوصلش رو داری دوباره کنکور بده ، دولتی بیاری Smile

حرف های بنده رو ملاک قرار نده و بیشتر تحقیق کن Shy

در کل به صورت گلابی میتونی معدل بالای ۱۸ کسب کنی ( باید قدرت حفظ کردن بالای داشته باشی )

راستی یک در س دارین با آقای گراکویی ERP درس میده / من که وقتی کلاس اینا رفتم از هرچی ای آر پی هست حالم به هم خورد / ایشون فوق لیسانس دارن و در شرکت ایریسا هم کار میکنند /با رییس گروه اونجا آشناس Undecided

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - saeedehs - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳ ق.ظ

صفاهان شبکه و تجارت داره نمیدونم اونجا چطوره
نمیدونم چه رتبه ای میخاد شبکه اونجا
نمیدونم کیفیتش چطوره
و...
اخه خسته شدم از کنکور دادن و نتیجه نگرفتن
من درصداما که اینجا گفتم همه گفتن ۱۵۰ تا۲۰۰ میشی اما....