تالار گفتمان مانشت
نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryam_f - 03 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۵ ب.ظ

متاسفانه مطمئن نیستم چند تا رو درست زدم . اینقدر هم مجبور بودم با سرعت بزنم که همش میترسم خرابکاری نکرده باشم

توی علامت زدنه گزینه ها ! اگر مطمئن بودم همه رو درست زدم که خوب بود !

وقت خیلی خیلی کم بود . بدتر اینکه از قبل اعلام نکرده بودن و هیشکی انتظارش رو نداشت . ما هم موش آزمایشگاهی !!

من اینقدر سریع تست میزدم که وقتی زمان تموم شد وقت کردم سرمو بلند کنم یه نفسه عمیق بکشم !!!!

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - javid_1110 - 03 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ ب.ظ

سوالای هوش رو هم تغییر داده بودن نااامرداا تا سالای قبل از ژنتیک و شبکه های عصبی میداننداا امسال مثل سراسری دادن Sad
کلا ما دهه ۶۰یا تو هیچ جا شانس نیاوردیم .

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - niya - 03 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ

(۰۳ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  سوالای هوش رو هم تغییر داده بودن نااامرداا تا سالای قبل از ژنتیک و شبکه های عصبی میداننداا امسال مثل سراسری دادن Sad
کلا ما دهه ۶۰یا تو هیچ جا شانس نیاوردیم .

واقعا اینو خوب اومدی ما تو هیج موردی شانس نیوردیم تو هیچییییییییییییییی نه کار نه درس ونه .............................

پارسال ۱۰ شهریور اعلام نتایج بود امسال هم اگه ۱۰ شهریور باشه می شه نزدیکه ۱ ماه دیگه.

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryam_f - 04 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ق.ظ

بازم ۱۰ شهریور بیاد جای شکر داره !! ولی خیلی مونده دق کردیم !!!!

عجیب بود سوالای هوش رو تغییر دادن !

ولی سوالای از ۹۰ به قبل رو من اصلا نمیدونستم از کجاست ! منبع اصلی راسل هست

جز اونم ما چیزی نخوندیم توی دانشگاه و اصلا سراغ نداریم ! منطقی نبود سوالای هوشه سالای قبل

امسال به نظرم بهتر بود !

اگه به درصدای سالهای قبل هوش نگاه کنید میبینید اکثرا نمیزدن

دهه ۶۰ نسل سوخته !!!!

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - javid_1110 - 04 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۷ ب.ظ

منم نمیدونستم منبع سوالای ازاد هوش از کجاست ولی از هر دری بود بالاخره یه ۱۰۰ صفحه ای دربارش جورکردم خوندم و کتاب راسل رو تو اون ۳ ماه بیخیال شدم چون اصلا از اون سوال نمیدادند سالهای قبل ... ولی نمیدونستم دیگه همچین برنامه ای ریختن واسمون.
از اون طرف هم که گفته بودن کلید رو میدن بعد ۴۵ روز .... ندادن که هیچ , حتی سوالای رشته ی آی تی هم ندادن بیرون.
بگذریم , دیگه گذشت , بیشتر اعصاب آدم خورد میشه....

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryam_f - 04 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۴ ب.ظ

دانشگاه آزاد اصلا حساب کتاب نداره !!

هرچند سراسری هم دست کمی نداره !! وقتی توی کنکور از ۶ سوال سیستم عامل دوتاش حذف میشه توقعی نباید داشت !!

فقط میشه صبور بود !

من برای کنکور آزاد ۳ تا کتاب مقسمی رو گرفتم که سوالای سه سال اخیر کامپپوتر و آی تی بود . با حل تشریحی .

شاید برای ۹۱ هم بیاد . البته بعید میدونم به این زودیا منتشر بشه

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - javid_1110 - 04 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ ب.ظ

منم ۸۷ تا ۸۹ کتابهای مقسمی رو گرفته بودم. اون که بعد از نتایج منتشر میشه که فایده نداره . فقط سوالای زبان ای تی و کامپیوتر یکی بوده اونو میشه بدست آورد درصدشو ...

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryam_f - 05 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ق.ظ

من اصلا یادم نمونده چی زدم بعد از اینهمه مدت ! اونم با کنکوری که ما دادیم ! همش عجله ای !!

زبان هم فکر کنم اکثرا نرسیدن بزنن . منم خیلی کم زدم

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - javid_1110 - 05 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ق.ظ

دیگه این شرایط واس همه یکی بود . امسال مطمئنا درصدا کاهش پیدا می کنه چون دیگه مثل سالهای قبل که بچه ها ۴ دور فرصت نکردند که هر تستی رو نگاه کنن.با این وجود میشه به قبولی امیدوار موند.

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryam_f - 05 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ب.ظ

درسته ، درصدا پایین میاد و البته اونایی که فقط معلوماتشون بالا بوده موفق نمیشن ! باید سرعت خوبی هم میداشتن

توی تست زدن و استفاده ی سریع از دانسته هاشون .

بله بازم میشه امیدوار بود !

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - niya - 05 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۲ ب.ظ

امسال با همون تعداد سوالات سال های قبل زمان آزمون نصف شده .امسال رقابت روی دروس تخصصی و مشترکه

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryam_f - 05 مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ب.ظ

نه بابا کجا با همون تعداد سوالات بود !!

رشته ما که هر درسی شده بود ۲۰ سوال ! تصور کنید ۲۰ تا سوال سیستم عامل !! یا ۲۰ تا معماری !!

پارسال هر درس ۱۰ تا سوال بود با ۴ ساعت زمان ! یعنی حدود ۹۰ تا تست با ۲۴۰ دقیقه

امسال ۱۲۰ سوال با ۱۵۰ دقیقه !!!!!!!!

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - javid_1110 - 05 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ب.ظ

آره یادمه من هرچی مدیریت میزدم تموم نمیشد لامصب . خیلی اعصابمو بهم ریخته بود .
تو ای تی قبولی سخت بود امسال سخت تر هم شد.

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryam_f - 06 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ق.ظ

آره خداییش خیلی امسال وضعیت وخیم شده بود ! اونم بدونه اطلاعه قبلی !

من وقتی رسیدم سرجلسه سوالا روی زمین بود یه نگاه از دور انداختم ببینم چیزی عوض نشده

دیدم نوشته زمان ۱۵۰ دقیقه ! و تعداد تستا نبود صفحه اول که ببینم !

کلی ذوق کردم که آخ جون زمان کم شده ! حتما سوالا هم کم شده !

آقا وقت که شروع شد و برداشتم سوالا رو چک کردم همون اول برقه سه فاز پروندم !

کاش حداقل تعداد زیاد نمیشد کم شدن پیش کش !

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - golrokh - 06 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ ق.ظ

من هوش امتحان دادم کسی هست کلید سوالاتو داشته باشه؟!