تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ق.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  چی شدهHuh؟
هیچی کلی تست نزده دارم :دی

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - good-wishes - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ق.ظ

سلام
با توجه به درخواستهای اخیر که عمومی و خصوصی از من پرسیده میشد
پاسخ تشریحی مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ (فقط آی تی ۹۰ توش نیست)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خدا قوت

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - izadan11 - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۵:۴۵ ق.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  این حرکت خیلی اشتباه هست، شما اگه هر درس رو متنش رو یک بار کامل خوندید و فهمیدینش دیگه خوندنش بسه و باید تست رو شروع کنید. توی تست زدن هم یه ۱۰ تا بزنید اگه دیدید که درست زدید که عالی اگر هم نه حل تست رو بخونید و میبینید که ۱۰ تای بعدی رو خیلی راحت تر میتونید بزنید و ....

در ضمن یادتون نره که تست زدن جزئی از فرایند یادگیری هستش، متاسفانه من خیلی دیر به این موضوع رسیدم و فکر میکردم که باید تست ها رو وقتی بزنم که به آمادگی ۱۰۰% رسیدم و از تابستون تا الان تست نزدم و همش رو گذاشتم واسه الان

راهکار:
تستای سالهای ۸۵ تا ۹۲ توی اولویت هستن و یا میتونید یه جور دیگه کار کنید که مثلا از هر مبحث ۳ تا تست بزنید( مثلا هازارد ۳ تا پیاده سازی با Mux 3 تا و ....) اینجوری خیلی از استرستون کم میشه و میبینید که از هر فصل نیازه ۲۰ تا تست بزنید که اونم ۲۰ دقیقه بیشتر وقت نمی خواد.

به نظرم تست زدن بیش از حد , وقت تلف کردنه وقتی میبینی دیگه تستا رو درست میزنی یعنی دیگه مسلط شدی و باید بیخیال بقیه شون شی
اینکه یه عده یه ماهه دارن تست میزنن رو اشتباه می دونم کسی هم بعد از حل ۲۰ تست توی یه فصل نتونه باز تستا رو جواب بده یعنی تو درک مفاهیم مشکل داره البته تستای قبل از سال ۸۵ و دانشگاه آزاد کلا زده نشن بهتره

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - H3NGAM3H - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ ق.ظ

همه چی که رسیدن نیست.. بیایم از مسیر رسیدن به هدف لذت ببریم
من از خودم راضی ام فقط به این خاطر که هیچ وقت این چنین روی برنامه ایم پایبند نبودم و هیچوقت توی کل دوره تحصیلی با هدف درس نخوندم
خدا بخواد نتیجه هم میگیریم ..
پ ن : الان فکر نکنید من خیلی ریلکسما ، نه اتفاقا سرشار از تنش و استرس هستم اما خب.. میتونم به خودم دلداری بدم که ؟؟
امروز سعی میکنم تست های سیستم عامل رو بزنم تا حدی که خونده هام مرور شن و مدیریت رو هم ببندم
تقریبا بیخیال گسسته شدم .. ۴تا۵فصل رو خونده بودم اما اصلا باهاش نمیشه تست های آی تی رو زد واسه علوم و نرم تا حدی خوبم فقط
از فردا هم دوره و زدن کنکورهای گذشته

خدایا ... به امید تو ...

پرانرژی باشید

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - tayebe68 - 30 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۴۸ ق.ظ

درود

دوستان مانشتی به تلاشتون ادامه بدید و دلسرد نشید ، این روزهای آخر خیلی مهمند

دو تا سوال دارم

من رشتم آیتیه ؛ موندم که تستای مشترک با علوم کامپیوتر سه سال اخیر رو بزنم یا نه!(قبلی ها رو تو تستا زدم) به نظرتون مفیده ؟ چون شنیدم سبک و سیاق سوالات علوم با مهندسی ها فرق می کنه، این درسته یا شایعه ست؟

آیا از ایرپلاگ (پلاک گوش، عایق صدا، مدل کوچیکش که می گذارن داخل گوش) استفاده کردید؟ واقعا جلوی شنیدن همه ی صدا ها رو میگیره، به اصطلاح آدم کر میشه؟

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - سودابه م - ۳۰ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ق.ظ

(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  
(29 دى ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  
(29 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  ناراحتم!
خیلی سوال دارم وهیچ کسی نیس کمکم کنه
همه درسا رو خوندم (غیر از مدار الکتریکی)
مطمئنم اگه اشکالاتم برطرف بشه حداقل هر درسی ١٥درصد بیشتر میزنم
سرعت اینترنتم هم انقد ضعیفه که به زور میتونم هر از چندگاهی سری به مانشت بزنم تا الاقل اینجا سوالامو میپرسیدم.
نه دوست نه استاد هیچکی رو ندارم
زحماتم داره بر باد میره..
خدایا خودت کمک کن...

Sent from my iPhone using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پناهت خدا باشه.
اگه سوالی داری بپرس تو انجمن بچه ها کمک میکنن. من رشته ام it هست. اگه کمک خواستی توی دروس مشترک در حد توانم کمکت میکنم.
اینم بدون که هیچ تلاشی بی نتیجه نمیمونه

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
خیلی ممنون از دلگرمیتون
ببینم میتونم یه اینترنت پیدا کنم از دست این همراه اول خلاص بشم

Sent from my iPhone using

سوالاتو همه سر جمع کن یهو بپرس اینجوری راحت تر جوابشو میگیری و مدام تو رفت و امدم نخواهی بود وقتت هدر بره.موفق باشی

(۳۰ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۴۸ ق.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  درود

دوستان مانشتی به تلاشتون ادامه بدید و دلسرد نشید ، این روزهای آخر خیلی مهمند

دو تا سوال دارم

من رشتم آیتیه ؛ موندم که تستای مشترک با علوم کامپیوتر سه سال اخیر رو بزنم یا نه!(قبلی ها رو تو تستا زدم) به نظرتون مفیده ؟ چون شنیدم سبک و سیاق سوالات علوم با مهندسی ها فرق می کنه، این درسته یا شایعه ست؟

آیا از ایرپلاگ (پلاک گوش، عایق صدا، مدل کوچیکش که می گذارن داخل گوش) استفاده کردید؟ واقعا جلوی شنیدن همه ی صدا ها رو میگیره، به اصطلاح آدم کر میشه؟

آره منم شنیدم سوالات علوم کام بیشتر شده جنبه ریاضی وارانه تا کامپیوتر وارانهSmile (چی گفتم!!!!!) براهمین بهتر نیس سوالات مهندسی کام مشترکاشو بزنی؟

ازون ایرپلاگام من استفاده کردم خوبه براسر و صدا ولی گوشو اذیت میکنه!!!!!! برا وقت خواب, تو خوابگاه خوبه فقطSmile

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 30 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ب.ظ

***تست ها را باید زد... جور دیگر باید خواند***

اساتید اهل فن ... ادامشو بیاین Big Grin

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 30 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  ***تست ها را باید زد... جور دیگر باید خواند***
اساتید اهل فن ... ادامشو بیاین Big Grin
دوش آن مشاور چه خوش گفت در مجلس ما
با سنجش چه کارت گر تست نمیزنی

:ی: بده

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - virtual girl - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ب.ظ

یارب از ابر هدایت برسان دانشگاه توپی !

صرفن جهت اعلام حضور و اینکه من خیلیییییییییی عقبم !

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - tarane1992 - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ

این تایپیک چقدر فضاش استرسیا
بابا تو رو خدا درصداتونو نگید شما رو به کی قسم بدم....
احتمالا به همین دلیل فک میکنم نمیتونم دیگه اینجا بیام چون استرسم زیادتر میشه ....

آقای اکسپلور راست گفتینا واقعا چی بپوشیم روز اولی همیشه این معظلی برا خانما واقعا چی بپوشم؟؟؟!!!

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - hoomanab - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ب.ظ

Sixteen, sixteen, sixteen days left by the game to die!
Sixteen, sixteen, sixteen more days, game ready, game on ! Big Grin

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  Sixteen, sixteen, sixteen days left by the game to die!
Sixteen, sixteen, sixteen more days, game ready, game on ! Big Grin
oh yeah Big Grin

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - explorer - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ب.ظ

دوستانی که آزمونهای اینترنتی مدرسان رو زدن، ارزش داره روش وقت بزاریم یا نه؟؟؟؟

Re: RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - hoomanab - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  دوستانی که آزمونهای اینترنتی مدرسان رو زدن، ارزش داره روش وقت بزاریم یا نه؟؟؟؟

تو ۲ ساعت میشه تمومش کرد. آسونه اما چندتا نکته هم داره

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - shazde kuchulo - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ب.ظ

بالاخره به دوره تخصصی ها رسیدم
کامپایلر تموم شد
امروزم ایشالا الگوریتم تموم میشه
اما همش فکر میکنم که مشترک ها یادم رفتن دوباره!!!
ریاضی هم کلا چیزی ازش یادم نیست
واااااااااااااای
اما میرسم
موفقیت دنبال منه ....