تالار گفتمان مانشت
[دانلود] جزوه نظریه زبان و ماشین دکتر میبدی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - نسخه‌ی قابل چاپ

[دانلود] جزوه نظریه زبان و ماشین دکتر میبدی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - ali - 23 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ق.ظ

سلام دوستان
به خودم قول دادم که وقتی رفتم امیرکبیر جزوه هاشو بگیرم و آپلود کنم
اینم لینک جزو جزوه نظریه زبان و ماشین دکتر میبدی ، حجم فایل ۷۱ مگابایت و ۱۱۲ مگابایت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از دوستانی که امکانش رو دارند خواهش می کنم بک آپش رو بگیرن.

[دانلود] جزوه نظریه زبان و ماشین دکتر میبدی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - ‌mania9629 - 04 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ

پس چرا نیستش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من میخوام
بچه ا اگه کسی جزوشو داره لطفا برام بفرسته
mania9629@yahoo.com

RE: [دانلود] جزوه نظریه زبان و ماشین دکتر میبدی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - Pakzad - 04 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ب.ظ

(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ)‌mania9629 نوشته شده توسط:  پس چرا نیستش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من میخوام
mania9629@yahoo.com

روی Download بالا صفحه سمت راست با رنگ سبز را کلیک کنید.

RE: [دانلود] جزوه نظریه زبان و ماشین دکتر میبدی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - bagherok - 05 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ق.ظ

(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ)‌mania9629 نوشته شده توسط:  پس چرا نیستش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من میخوام
mania9629@yahoo.com

اگه view رو از لینکها حذف کنید مستقیم میرید به صفحه دانلود (گرچه زیاد فرقی نمیکنه)

[دانلود] جزوه نظریه زبان و ماشین دکتر میبدی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - saeeduut - 03 اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۰۸ ب.ظ

ایول عالی بود ♥

[دانلود] جزوه نظریه زبان و ماشین دکتر میبدی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - VivaMrGreen - 31 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۱۳ ب.ظ

یکم حجمش رو کم می کردی خب !

[دانلود] جزوه نظریه زبان و ماشین دکتر میبدی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - tariki - 09 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ق.ظ

dastet dard nakkone dadash

RE: [دانلود] جزوه نظریه زبان و ماشین دکتر میبدی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - zahrajalilvand - 09 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ق.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  سلام دوستان
به خودم قول دادم که وقتی رفتم امیرکبیر جزوه هاشو بگیرم و آپلود کنم
اینم لینک جزو جزوه نظریه زبان و ماشین دکتر میبدی ، حجم فایل ۷۱ مگابایت و ۱۱۲ مگابایت

از دوستانی که امکانش رو دارند خواهش می کنم بک آپش رو بگیرن.

میتونم بپرسم چرا دوتا لینک میذاری؟

[دانلود] جزوه نظریه زبان و ماشین دکتر میبدی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - memol7 - 15 آبان ۱۳۹۲ ۰۵:۵۴ ق.ظ

سلام
من تازه باوبسایت شما اشنا شدم ،امیدوارم کمکم کنید
من دانشجوی علوم کامپیوتد هستم ولی تحصیلات قبلیم برق بوده ، هیج چیزی از این درس نمی فهمم. میتوتید کتابی یا جزوه ای ، معرفی کنیین که سریع بتونه من و راه بندازه؟
واقعا شرایطم بحرانی

RE: [دانلود] جزوه نظریه زبان و ماشین دکتر میبدی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - amircs - 02 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ ق.ظ

جالب بود مرسی

[دانلود] جزوه نظریه زبان و ماشین دکتر میبدی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - سماا - ۱۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۳ ق.ظ

سلام چون حجم فایلش زیاد بود با نت داغون من دانلود نشد خواهشا اگه کسی دانلودشون کرد واسم بفرسته mbeheshti95@yahoo.com

RE: [دانلود] جزوه نظریه زبان و ماشین دکتر میبدی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - flowerirani - 11 تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۴ ب.ظ

(۱۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۳ ق.ظ)سماا نوشته شده توسط:  سلام چون حجم فایلش زیاد بود با نت داغون من دانلود نشد خواهشا اگه کسی دانلودشون کرد واسم بفرسته mbeheshti95@yahoo.com

============
از ایمیل هم که باید دانلود کنین البته اگر حجمش کم بود.... راهی نیست جز خودتون دانلود کنین