تالار گفتمان مانشت
درخواست کمک از دوستان پارسه ای - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست کمک از دوستان پارسه ای - javad94 - 05 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ ب.ظ

با سلام خدمت دوستان مانشتی

من یه سری اطلاعات از باتجربه های پارسه و اون هایی که در این موسسه ثبت نام کرده و یا کرده اند و اطلاعات پرباری رو دارند میخوام...

من شروع کردم به تحقیق در مورد بهترین مولفان و کتب پارسه و از شما دوستان عزیز راهنمایی میخوام... دروس زیر رو نوشتم تا دوستان

بهترین مولف کتب زیر رو به من معرفی کنند... و اگه امکان داره ویرایش کتاب و سال رو هم قید بفرمایین... در ضمن این رو هم بگم که دروس

زیر مربوط به بسته آموزشی رشته آی تی پارسه هستش ... لطفا اگه در مورد هر کدوم از کتب این موسسه هم نظری دارین قید

بفرمایین... این تاپیک رو برای این ایجاد کردم که مثلا می بینی برای درس طراحی الگوریتم پارسه دو تا جزوه و یا کتاب رو داره یکی مال قلی

زاده و دیگری مال سید جوادی و حالا من موندم که کدوم رو انتخاب کنم و برای همین دیگه میخوام اطلاعات جامع و کلی در مورد تمامی

کتب بسته آموزشی رشته آی تی موسسه پارسه داشته باشم...به سایت پارسه هم که سر می زنی کتب و جزواتش قدیمی هستش و

اطلاعات کامل و جامعی نتونستم بدست بیارم ... ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایین و دروس رو هم آوردم... لطفا دقیق و جامع جواب

بدین.. پیشاپیش ممنونتون هستم...

۱ – زبان عمومی و تخصصی / ۲ – ساختمان گسسته / ۳ – ساختمان داده ها / ۴ – طراحی الگوریتم ها / ۵ – مهندسی نرم افزار /

۶ – شبکه های کامپیوتری / ۷ – اصول و مبانی مدیریت / ۸ – پایگاه داده ها / ۹ – هوش مصنوعی / سیستم عامل / معماری کامپیوتر

درخواست کمک از دوستان پارسه ای - javad94 - 05 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ ب.ظ

کسی از دوستان پارسه ای این ورا نیومده؟ جواب منو بده دقیق دقیق اطلاعات در مورد این سوالم به من بده؟؟؟؟؟؟

درخواست کمک از دوستان پارسه ای - javad94 - 05 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ

دوستان یه کمکی یه چیزی ... بهترین مولفان کتب بالای پارسه رو میخواستم...

RE: درخواست کمک از دوستان پارسه ای - SaMiRa.e - 06 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ

زبان تخصصی --- سعید مظفری
سیستم عامل ---- حقیقت
شبکه ---- حقیقت
ساختمان داده --- محسن طورانی
مهندسی نرم افزار ----- اسلام ناظمی
این کتاب هایی که نوشتم تا اونجایی که اطلاع دارم جز بهترین کتب پارسه هستش . ( البته مهندسی نرم افزار پوران پژوهش فکر کنم بهتر باشه )

درخواست کمک از دوستان پارسه ای - jameshenas - 06 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ق.ظ

کتاب مدیریت غلامعلی طبرسا ۲جلدی