تالار گفتمان مانشت
حل تشریحی خودآزمایی ها کتاب پارسه - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
حل تشریحی خودآزمایی‌ها کتاب پارسه - javadjj - 03 بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ

سلام دوستان یک سری تمرینات تو کتاب پارسه اومده که فقط کلید داره و نوشته به سایت برای حل تشریحی مراجعه کنید
تو سایت مهندس طورانی هم نوشته بزودی راه اندازی خواهد شد این حل های تشریحی رو اگه کسی داره بی زحمت بزاره رو نت ما هم استفاده کنیم

حل تشریحی خودآزمایی‌ها کتاب پارسه - ف.ش - ۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۱۱ ب.ظ

یعنی شما کل تستهای آمار (برق، کامپیوتر و ... )رو زدین که حالا رفتین سراغ خودآزمایی‌ها ؟!!!

حل تشریحی خودآزمایی‌ها کتاب پارسه - javadjj - 03 بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۵۵ ب.ظ

افاق من الان دور دوم تست هاش هستم من امسال امار رو خیلی خوندم روز در میون ۶ ساعت حال فکرشو بکن هنوز کتاب ایوزیان(کتاب دوجلدی معروف که بیشتر صنایع میخونن واقعا نکات خوبی داره) رو هم بررسی کردم الان رسیدم به این خود آزمایی‌ها که خوب کلید داره اما میخوام پاسخ تشریحی هم داشته باشم

اگه دوستان از سال قبل دارند حتما برای ما لود کنند

RE: حل تشریحی خودآزمایی‌ها کتاب پارسه - ف.ش - ۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۴۲ ق.ظ

(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۵۵ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  افاق من الان دور دوم تست هاش هستم من امسال امار رو خیلی خوندم روز در میون ۶ ساعت حال فکرشو بکن هنوز کتاب ایوزیان(کتاب دوجلدی معروف که بیشتر صنایع میخونن واقعا نکات خوبی داره) رو هم بررسی کردم الان رسیدم به این خود آزمایی‌ها که خوب کلید داره اما میخوام پاسخ تشریحی هم داشته باشم

ایول من که تستهای علوم کامپیوترشم حوصله ندارم بزنمBig Grin
پس زحمت این ۲ سوالم بکشیدConfused

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به بچه های پارسال حل تشریحی آمار رو ندادن!

RE: حل تشریحی خودآزمایی‌ها کتاب پارسه - delta - 05 بهمن ۱۳۸۹ ۰۶:۵۸ ب.ظ

(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  سلام دوستان یک سری تمرینات تو کتاب پارسه اومده که فقط کلید داره و نوشته به سایت برای حل تشریحی مراجعه کنید
تو سایت مهندس طورانی هم نوشته بزودی راه اندازی خواهد شد این حل های تشریحی رو اگه کسی داره بی زحمت بزاره رو نت ما هم استفاده کنیم

من حل تشریحی امار را دارم به ایمیلتون میفرستم

RE: حل تشریحی خودآزمایی‌ها کتاب پارسه - parsaNA - 05 بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۱۸ ب.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۶:۵۸ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  سلام دوستان یک سری تمرینات تو کتاب پارسه اومده که فقط کلید داره و نوشته به سایت برای حل تشریحی مراجعه کنید

من حل تشریحی امار را دارم به ایمیلتون میفرستم

دوست عزیز‌، شما که داری لطف می کنی‌، خوب اینجا هم بذار تا بقیه هم استفاده کنند . Smile

حل تشریحی خودآزمایی‌ها کتاب پارسه - ف.ش - ۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۱۷ ب.ظ

منم با پارسانا موافقم .....

حل تشریحی خودآزمایی‌ها کتاب پارسه - delta - 06 بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۴۱ ق.ظ

اینم حل آمار

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: حل تشریحی خودآزمایی‌ها کتاب پارسه - javadjj - 06 بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۳۰ ب.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۴۲ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۵۵ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  افاق من الان دور دوم تست هاش هستم من امسال امار رو خیلی خوندم روز در میون ۶ ساعت حال فکرشو بکن هنوز کتاب ایوزیان(کتاب دوجلدی معروف که بیشتر صنایع میخونن واقعا نکات خوبی داره) رو هم بررسی کردم الان رسیدم به این خود آزمایی‌ها که خوب کلید داره اما میخوام پاسخ تشریحی هم داشته باشم

ایول من که تستهای علوم کامپیوترشم حوصله ندارم بزنمBig Grin
پس زحمت این ۲ سوالم بکشیدConfused

به بچه های پارسال حل تشریحی آمار رو ندادن!

افاق جان من حتما یاد نمیگیرم که اینقدر میخونم کلا ریاضی ضعیف هستم اما خوب منم دارم رو این سواله فک میکنم خیلی مشکله تا یه جایی میری بعدش گیر میکنی

ممنون از دوستمون لطف کردن پاسخ های تشریحی رو گذاشتند خیلی خیلی ممنون

حل تشریحی خودآزمایی‌ها کتاب پارسه - hsh88 - 07 بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۴۵ ق.ظ

ممنون مجبور شدم به خاطر این دانلود بیام واقعا ممنون

حل تشریحی خودآزمایی‌ها کتاب پارسه - zr2358 - 07 بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۰۹ ق.ظ

این سوالا مال کجای کتابه؟
چرا کتاب من این سوالا رو نداره
میشه اگه کسی لینک سوالات یا کتابش که این سوالات توشه رو اینجا بذاره؟؟
ممنون میشم

RE: حل تشریحی خودآزمایی‌ها کتاب پارسه - javadjj - 09 بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۰۰ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۱۳ ق.ظ)zr2358 نوشته شده توسط:  کسی نیست جواب سوال منو بده؟

شاید شما چاپ قدیم کتاب پارسه رو مطالعه میکنید این سوالا تو چاپ جدید هستش یعنی ۸۸ و۸۹ که یه کتاب ۶۵۰ صفحه ای هستش نوشته مهندس طورانی تو این کتاب اخر فصل یک سری تست کنکوری با پاسخ تشریحی داره
و یکسری تست تالیفی با پاسخ کلید

حل تشریحی خودآزمایی‌ها کتاب پارسه - pooria_googooli - 21 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۲ ب.ظ

کسی خود سوال های تشریحیش رو نداره ؟

حل تشریحی خودآزمایی‌ها کتاب پارسه - marjan2001 - 22 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۴۶ ب.ظ

اینم خود سوالات خودآزمایی های کتاب آمار پارسه (طورانی):

حلش را هم که دوستان قبلا گذاشته بودن:
(۰۶ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۴۱ ق.ظ)delta نوشته شده توسط:  اینم حل آمار

حل تشریحی خودآزمایی‌ها کتاب پارسه - پشتکار - ۰۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۴ ب.ظ

خیلی به حال شما دوستان غبطه می خورم.
چقده شما انسان دوستانه به هم دیگه کمک می کنید...
کاش منم کاری از دستم بر می اومد.
انشاالله سال آینده که ارشد قبول شدم و اطلاعاتم بیشتر شد، میام اینجا کمک میدم