تالار گفتمان مانشت
محاسبه خازن ؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

محاسبه خازن ؟؟ - azarakhsh1986 - 03 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۳ ب.ظ

درخواست حل سوال ۷۹ ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۱: محاسبه خازن گره ؟؟!

محاسبه خازن ؟؟ - Bache Mosbat - 03 آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۰ ب.ظ

دوست عزیز. اگه از سوالتون عکس بگیرین یا تایپ کنین خیلی بهتره. چون همه که سوالای ارشد جلوشون نیست Smile

RE: محاسبه خازن ؟؟ - azarakhsh1986 - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ ق.ظ

(۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۰ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  دوست عزیز. اگه از سوالتون عکس بگیرین یا تایپ کنین خیلی بهتره. چون همه که سوالای ارشد جلوشون نیست Smile

انشاله که این دفعه دیگه ایرادی نداشته باشه Big Grin

راستی به منبع خوب وا۳ این مبحث هم می خوام..اگه کسی سراغ داره معرفی کنه خیلییییییییییی ممنون میشیم

RE: محاسبه خازن ؟؟ - azarakhsh1986 - 11 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ ب.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ ق.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۰ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  دوست عزیز. اگه از سوالتون عکس بگیرین یا تایپ کنین خیلی بهتره. چون همه که سوالای ارشد جلوشون نیست Smile

انشاله که این دفعه دیگه ایرادی نداشته باشه Big Grin

راستی به منبع خوب وا۳ این مبحث هم می خوام..اگه کسی سراغ داره معرفی کنه خیلییییییییییی ممنون میشیم

چرا هیچکی جواب مااا رو نمیده !!؟Sad
یعنی همه نرم افزار و هوشن !!!؟...معماری کامپیوتر نبود !!!!!!!!!!!!!!؟Cool

RE: محاسبه خازن ؟؟ - unicornux - 12 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ق.ظ

پاسخ
۰/۱۴
Wink

RE: محاسبه خازن ؟؟ - azarakhsh1986 - 12 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۲ ق.ظ

(۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  پاسخ
۰/۱۴
Wink

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اقا خدا خیرت بدهAngel
فقط از پلی سیلیکون به بعد و هیچ وقت حساب نمی کنیم؟؟

RE: محاسبه خازن ؟؟ - unicornux - 12 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ق.ظ

خواهش میکنم Smile
نه از اون به بعد رو حساب نمیکنیم.نکته ای که داشت تو محاسبه محیط هیچ وقت اون دیواره ای که به پلی چسبیده رو نشمرید چون همونطور که گفتم تو خازن گیت محاسبه میشه Smile

برای الکترونیک دیجیتال و VLSI هم به نظر من کتاب " الکترونیک دیجیتال " تالیف دکتر اردشیر و محمد غلامی از انتشارات علوم رایانه
کتابش تازه چاپ شده.محشره کبری ست Smile
همه فصل های VLSI جز همین فصل محاسبه خازن مقاومت رو پوشش میده.از هر فصل حداقل ۵۰ تا مثال حل شده و کلی تمرین داره.
فقط قیمت یکم گرونه که ۲۴۰۰۰ تومنه. Smile
راهیان ارشد هم بد نی ولی با خوندنش نمیشه ۱۰۰ زد Smile

RE: محاسبه خازن ؟؟ - azarakhsh1986 - 12 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۵ ب.ظ

(۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  خواهش میکنم Smile
نه از اون به بعد رو حساب نمیکنیم.نکته ای که داشت تو محاسبه محیط هیچ وقت اون دیواره ای که به پلی چسبیده رو نشمرید چون همونطور که گفتم تو خازن گیت محاسبه میشه Smile

برای الکترونیک دیجیتال و VLSI هم به نظر من کتاب " الکترونیک دیجیتال " تالیف دکتر اردشیر و محمد غلامی از انتشارات علوم رایانه
کتابش تازه چاپ شده.محشره کبری ست Smile
همه فصل های VLSI جز همین فصل محاسبه خازن مقاومت رو پوشش میده.از هر فصل حداقل ۵۰ تا مثال حل شده و کلی تمرین داره.
فقط قیمت یکم گرونه که ۲۴۰۰۰ تومنه. Smile
راهیان ارشد هم بد نی ولی با خوندنش نمیشه ۱۰۰ زد Smile

خیلی خیلییییییی ممنون از پاسخات..۱۰۰ بزنی انشاله اگه کنکوری هستی رقیبWink

محاسبه خازن ؟؟ - Digital Electronic - 07 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ب.ظ

منم کتاب الکترونىک دىجىتال اردشىر- غلامى رو دارم مىخونم. فوق العاده هستش. پىشنهاد مىکنم اگه کنکور دارىن ىا درسشو دارىن بخونىن! صاحب زمانى در مقابلش اىن کتاب اصلا جالب نىس. به خصوص بخش مدارهاى ماسفت.

محاسبه خازن ؟؟ - narges_r - 30 دى ۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ ب.ظ

چرا بعد از پلی دیگه حساب نمیکنیم؟

محاسبه خازن ؟؟ - unicornux - 30 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۰۶ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  چرا بعد از پلی دیگه حساب نمیکنیم؟
چون بعد از گیت دیگه ورودی نیست که. مثلا اگه ورودی ما درین باشه بعد گیت سورسه.