تالار گفتمان مانشت
درخواست به امانت گرفتن کتاب ریاضی مهندسی اروین کریزیگ ترجمه دکتر عالم زاده - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست به امانت گرفتن کتاب ریاضی مهندسی اروین کریزیگ ترجمه دکتر عالم زاده - soniasa - 12 اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ب.ظ

سلام به همه شما دوستان مانشتی

من نیاز دارم که کتاب ریاضی مهندسی اروین کریزیگ ترجمه دکتر علی اکبر عالم زاده رو بخونم خودم داشتم اما امانت دادم به کسی الان نه یادمه که اون طرف کی بوده و نه اینکه بهم برگرونده (امان از بی معرفتی)

حالا نمی خوام دوباره این کتاب رو بخرم...... کسی هست که بتونم ازش امانت بگیرم قول قول قول می دم که صحیح و سالم برگردونم بهش (من به امانت داری معروفم)

پینوشت: من تهران هستم

درخواست به امانت گرفتن کتاب ریاضی مهندسی اروین کریزیگ ترجمه دکتر عالم زاده - خانه سبز - ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ب.ظ

هزینه ارسال به تهران و برگشتش شاید ۲ برابر یا بیشتر کتاب باشه
پشت جلد من دارم بخواید تقدیمتون می کنم شهرستانم

درخواست به امانت گرفتن کتاب ریاضی مهندسی اروین کریزیگ ترجمه دکتر عالم زاده - soniasa - 12 اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ب.ظ

ممنون دوست عزیز

اما بهتره که تهران یا حومه تهران باشه تا راحتتر بتونم اونو امانت بگیرم و دوباره برگردونم به صاحبش

درخواست به امانت گرفتن کتاب ریاضی مهندسی اروین کریزیگ ترجمه دکتر عالم زاده - blackhalo1989 - 12 اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ ب.ظ

میتونید زبان اصلیشو دانلود کنید و بخونید.

درخواست به امانت گرفتن کتاب ریاضی مهندسی اروین کریزیگ ترجمه دکتر عالم زاده - soniasa - 12 اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ ب.ظ

ممنون ولی به ترجمه اش نیاز دارم ضمن اینکه ترجیح می دم که کتاب توی دستم باشه تا اینکه به صورت e-book مطالعه کنم

درخواست به امانت گرفتن کتاب ریاضی مهندسی اروین کریزیگ ترجمه دکتر عالم زاده - blackhalo1989 - 13 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ب.ظ

میتونید بعدش پرینت دانشجویی بگیرید.

درخواست به امانت گرفتن کتاب ریاضی مهندسی اروین کریزیگ ترجمه دکتر عالم زاده - soniasa - 14 اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۰۲ ب.ظ

بعدش؟

درخواست به امانت گرفتن کتاب ریاضی مهندسی اروین کریزیگ ترجمه دکتر عالم زاده - blackhalo1989 - 14 اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۴۴ ب.ظ

میتونید از پی دی اف زبان اصلی پرینت دانشجویی بگیرید.