تالار گفتمان مانشت
سیستماتیک زندگی..دوست داری توی کدوم روزش باشی؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

سیستماتیک زندگی..دوست داری توی کدوم روزش باشی؟؟ - selma - 20 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ق.ظ

شنبه: متولد میشیTongue

یکشنبه: بزرگ میشیAngel

دوشنبه: عاشق میشیHeartBlush

سه شنبه: روز عروسیتهSmile

چهارشنبه: بچه دار میشیBlush

پنج شنبه: پیر میشیAngry

جمعه: میمیری
Smile

سیستماتیک زندگی..دوست داری توی کدوم روزش باشی؟؟ - Bache Mosbat - 20 فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ ب.ظ

منتقل شد به بخش سرگرمی.

سیستماتیک زندگی..دوست داری توی کدوم روزش باشی؟؟ - diligent - 21 فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ق.ظ

جمعه، میخوام ببینم اون دنیا چه جوریه.

RE: سیستماتیک زندگی..دوست داری توی کدوم روزش باشی؟؟ - SaMiRa.e - 21 فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ق.ظ

هیچکدام Big Grin

سیستماتیک زندگی..دوست داری توی کدوم روزش باشی؟؟ - teacherpc - 21 فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ق.ظ

سوال جالبیه
هرچی فکر کردم نتونستم انتخاب کنم
اولی که میخایی متولد بشی که حوصله داره از اول متولد بشه هی بگه بابا مامان مامان بابا نان ..فکرشو میکنی ناامید میشی
یکشنبه خوب نیست بهترین سن جوانیه، که از دستت میره
دوشنبه خوب نیست وقتی دلت رو واسه یکی میزاری اون دلش باهات نباشه (من که هیچ وقت دوست ندارم عاشق بشم!)
سه شنبه اول بدبختیته!
چهارشنبه بچه و مشکلاتش بالاخره مسولیت بزرگ کردنش باهاته فردا تربیت غلط شد عذاب وجدانش میمونه
پنج شنبه که حرفشو نزن! هیچی کی دوست نداره پیر بشه فکرشو بکن امشب بخوابی صبح از خواب بلندشی ببینی شدی ۸۵ سال چی میشه(سکته میکنی!) ولی واقعیت اینه که عمرادم خیلی سریع میره! فکرشو میکنم انگاری همین دیروز بود زنگ در همسایه میزدیم و فرار می کردیم
جمعه هم که راحت میشی از دست همه! ولی ارزوهایی که بهشون نرسیدی و افسوسش برات میمونه !!! میخاستی دکتر بشی شدی مهندس!

RE: سیستماتیک زندگی..دوست داری توی کدوم روزش باشی؟؟ - selma - 21 فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ق.ظ

(۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ق.ظ)nafiseh1366 نوشته شده توسط:  جمعه، میخوام ببینم اون دنیا چه جوریه.

خدا نکنه... خبری نیست اون دنیام مثل همین دنیاس با این تفاوت که اگه اینجا دلت رو میشکنن اونجا دیگه دلت بیشتر میشکنه شکسته های دلتو بیشتر خورد میکنن..پنجشنبه ها میشینی به انتظار اما کسی نیست رو خونه آخرتت آب بپاشه جز آسمون بارونی خدا..........

RE: سیستماتیک زندگی..دوست داری توی کدوم روزش باشی؟؟ - MajidManesht2012 - 21 فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ب.ظ

به قول دوستمون انتخابش خیلی سخته- همه این مراحل قشنگی خاص خودش رو داره
ولی من دوشنبه رو انتخاب میکنم چون فکر میکنم "عشق" نجات بخش انسان هاست و باعث میشه که صبر و استقامت و تلاش آدم خیلی خیلی بیشتر بشه (البته عشق به معنای واقعیش، همون عشقی که موجب شه تا انسان به پلیدی های درونش پی ببره و یواش یواش اونها را برطرف کنه!!!)

RE: سیستماتیک زندگی..دوست داری توی کدوم روزش باشی؟؟ - selma - 22 فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۰۶ ق.ظ

(۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ب.ظ)MajidManesht2012 نوشته شده توسط:  به قول دوستمون انتخابش خیلی سخته- همه این مراحل قشنگی خاص خودش رو داره
ولی من دوشنبه رو انتخاب میکنم چون فکر میکنم "عشق" نجات بخش انسان هاست و باعث میشه که صبر و استقامت و تلاش آدم خیلی خیلی بیشتر بشه (البته عشق به معنای واقعیش، همون عشقی که موجب شه تا انسان به پلیدی های درونش پی ببره و یواش یواش اونها را برطرف کنه!!!)
همه روزهای خدا قشنگه خواه یا نا خواه همه ی ما باید این سیستماتیک طبیعی زندگی رو طی کنیم اما زیباترین مرحله اش عشقه..
عشق اگه از سر عقل برآید تا جایی که به قول شما دوست گرامی موجب شه تا ما ادما به پلیدیهای درونمون پی ببریم و تلاش کنیم برای برطرف کردنش میشه زیباترین مرحله زندگی اما اگه از سر دل برآید پیامدی نداره جز زایل کردن عقل و گاهی هم منشآ بسیاری از پلیدی های ناخواسته میشود

عشق بر شانه هم چیدن چندین سنگ است/ گاه می ماند و ناگاه بهم میریزد /هر چه را عقل به یک عمر بدست اورده /دل به یک لحظه کوتاه بهم میریزد

سیستماتیک زندگی..دوست داری توی کدوم روزش باشی؟؟ - Amir V - 22 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۵۶ ب.ظ

سه شنبه شب Tongue Big Grin

RE: سیستماتیک زندگی..دوست داری توی کدوم روزش باشی؟؟ - shahbazi - 23 فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ ق.ظ

(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۰۶ ق.ظ)selma نوشته شده توسط:  
(21 فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ب.ظ)MajidManesht2012 نوشته شده توسط:  به قول دوستمون انتخابش خیلی سخته- همه این مراحل قشنگی خاص خودش رو داره
همه روزهای خدا قشنگه خواه یا نا خواه همه ی ما باید این سیستماتیک طبیعی زندگی رو طی کنیم اما زیباترین مرحله اش عشقه..
عشق اگه از سر عقل برآید تا جایی که به قول شما دوست گرامی موجب شه تا ما ادما به پلیدیهای درونمون پی ببریم و تلاش کنیم برای برطرف کردنش میشه زیباترین مرحله زندگی اما اگه از سر دل برآید پیامدی نداره جز زایل کردن عقل و گاهی هم منشآ بسیاری از پلیدی های ناخواسته میشود

عشق بر شانه هم چیدن چندین سنگ است/ گاه می ماند و ناگاه بهم میریزد /هر چه را عقل به یک عمر بدست اورده /دل به یک لحظه کوتاه بهم میریزد

واقعا اما باز هم تاکید میکنم عشق واقعی.
عشق به زندگی جهش میده مسیر زندگی رو هموار میکنه
اما من گزینه اول رو انتخاب میکنم. متولد میشم که از نو
زندگی کنم. با افکار نو با نگرشی نو وبا تجربه های کهنه

سوال جالبی بود.کاش میشد از نو زندگی کرد

RE: سیستماتیک زندگی..دوست داری توی کدوم روزش باشی؟؟ - selma - 27 فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ق.ظ

(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۵۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سه شنبه شب Tongue Big Grin

خیلی دلت خوشه ها!! خوبه همین جوری بمون واسه روحیه ات خوبه

RE: سیستماتیک زندگی..دوست داری توی کدوم روزش باشی؟؟ - αɾια - ۱۱ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ ق.ظ

اون شنبهHeart
روزی که اون باشه! حتی درحد یه وویس یا پیام!
و چه "اون شنبه"ای بهتر از روزی که از صبح با چشمای خوابالو پیامشو جواب بدی و شبشم گوشی به دست خوابت ببره Angel

پ.ن: نگین "هه عشق مجازی!"
اینجا نیست! دوره!
میفهمین؟
خیلی دوره..