تالار گفتمان مانشت
ایا ارسال دفترچه برای شرکت در ازمون الزامی است؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

ایا ارسال دفترچه برای شرکت در ازمون الزامی است؟ - MohsenRezaei - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۳۷ ب.ظ

حذف شده ...

RE: ایا ارسال دفترچه برای شرکت در ازمون الزامی است؟ - nasser68 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۵۳ ب.ظ

هنوز که تیر ماه نرسیده .شما تا تاریخ ۳۱ تیر ۹۲ وقت داری دفترچه پس کنی .البته یک یا دو هفته جلوتر پست کنی بهتره.

ایا ارسال دفترچه برای شرکت در ازمون الزامی است؟ - MohsenRezaei - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۰۷ ب.ظ

حذف شده ...

ایا ارسال دفترچه برای شرکت در ازمون الزامی است؟ - nasser68 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ب.ظ

هز زمانی که شما اقدام به پست دفترچه بکنی ، ماه زوج بعدی اعزام میشی مگر اینکه بخوای عقب بدانزی که اونم شرایط داره . اگه دفترچه رو پست میکردی الان خدمت بودی .منم شرایط شما رو دارم شهریور ۹۱ فارغ التحصیل شدم . ولی میخوام برم دفترچه پست کنم چون نتیجه خوبی از کنکور نگرفتم . همچین چیزی هم من نشنیدم که قبل از آزمون دفترچه پست کنی .

RE: ایا ارسال دفترچه برای شرکت در ازمون الزامی است؟ - Empire Neama - 26 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۳۷ ب.ظ)variable نوشته شده توسط:  سلام
۳۱ تیر ۹۱ فارغ التحصیل شدم. و طبق گفته نظام وظیفه یکسال وقت دارم دفترچه پست کنم. یعنی
۳۱ تیر ۹۲
حالا . من هنوز دفترچمو پست نکردم .و نتایج کنکور ۹۱ هم اومده . ایا مشکلی برام پیش میاد؟
یکی از دوستام میگفت که باید دفترچتو پست میکردی تا بتونی شرکت کنی تو ازمون
ایا این صحت داره ؟
سلام
زمان ثبت نام در دانشگاه مهر ۹۲ میشه که بعد از زمان معافیت تحصیلی شماست.

ایا ارسال دفترچه برای شرکت در ازمون الزامی است؟ - MohsenRezaei - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۷ ب.ظ

حذف شده ...