تالار گفتمان مانشت
مشکل در کارنامه (لطفا اگه مورد مشابهی هست بگید!) - نسخه‌ی قابل چاپ

مشکل در کارنامه (لطفا اگه مورد مشابهی هست بگید!) - x86 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۵۰ ب.ظ

سلام دوستان فکر کنم کارنامه ی من کمی مشکل داره ، معدلی که من وارد کرد ۱۴/۰۸ هست توی پرینت ثبت نامی هم که دارم ۱۴/۰۸ هست ولی نمیدونم چرا کارنامم اینطوری شده ؟ دوستان اگه کسی هست که دو تا رشته امتحان داده و معدل موثر هاش با هم فرق دارن خواهشا بهم بگید چون دارم سکته میکنم، و اینکه بگید کجای سازمان سنجش باید این موضوع رو بیان کنم ؟

این
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رو ببینید

[تصویر:  177920_1_1379083501.png]

مشکل در کارنامه (لطفا اگه مورد مشابهی هست بگید!) - ali - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۰۹ ب.ظ

چون رشتت آی تی بوده و رفتی مهندسی امتحان دادی ،اینطوری شده ۱۴/۱۸ واسه مهندسی کامپیوتر

RE: مشکل در کارنامه (لطفا اگه مورد مشابهی هست بگید!) - Afroz - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ

کارنامه من و دو تا از دوستام هم همینطوره فکر نمیکنم مشکلی باشه معدل بالای کارنامه معدل شماست ظاهرا معدل موثر با توجه به دانشگاه تحصیل و... هر داوطلب حساب میشه. باز هم دقیق نمیدونمConfused

مشکل در کارنامه (لطفا اگه مورد مشابهی هست بگید!) - x86 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ب.ظ

تشکرات فراوان... دوستان دیگر هم همینطور میگن... مشکلی نیست... یا علی....

RE: مشکل در کارنامه (لطفا اگه مورد مشابهی هست بگید!) - freidoony - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ ب.ظ

نکته اینجاست که معدل موثر بر اساس چند چیز حساب می شه
توی توضیحات کارنامه نتایج اولیه که تو کارنامت می تونی دانلودش کنی بند ۷ درج شده که معدل موثر بر اساس اختلاف علمی سطح دانشگاه، معدل داوطلبان بر اساس رشته، دانشگاه و نمره علمی تراز شده است.
این یعنی توی مهندسی که نمره علمیت و رتبت بالا بوده معدل موثرت هم بالاتره

مشکل در کارنامه (لطفا اگه مورد مشابهی هست بگید!) - pouri_sb - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۷ ب.ظ

برا منم همینطوریه، موشکووووول نداره :دی

من مهندسی هستم معدل موثر آی تیم رو کمتر گرفته