تالار گفتمان مانشت
با رتبه ۲۷۴ یکبار دیگه برای سال بعد بخونم یا برم دانشگاه (به نظرتون کجا قبول میشم) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
با رتبه ۲۷۴ یکبار دیگه برای سال بعد بخونم یا برم دانشگاه (به نظرتون کجا قبول میشم) - alamdar_761 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ ق.ظ

سلام
به نظرتون میشه با این رتبه صنعتی اصفهان قبول شد؟
راستی از ظرفیت های روزانه هوش چه خبر افزایش پیدا کرده یا مثل پارساله؟
به نظرتون برای سال بعد بخونم بهتر نیست تا یک دانشگاه خوب قبول شم باتوجه به اینکه سربازی ام امسال باید برم؟

با رتبه ۲۷۴ یکبار دیگه برای سال بعد بخونم یا برم دانشگاه (به نظرتون کجا قبول میشم) - sepidsahar - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ب.ظ

اگه بذاری سال دیگه اشتباه می کنی.مثل اینکه مختون باد داره سال دیگه بهتر که نمی شی هیچ شانس امسال رو هم از دست می دی.حالا تصمیم با خودت.................

با رتبه ۲۷۴ یکبار دیگه برای سال بعد بخونم یا برم دانشگاه (به نظرتون کجا قبول میشم) - pasargad7788 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ

منم فکر کنم امسال رو برید . امسال قبول شدن بهتر از سال دیگه است. یک سال زودتر فارق التحصیل می شید یک سال زودتر می توانید برای دکترا اقدام کنید ....

تازه رتبه شما خیلی خوبه. من ۴۴۵ هوش شدم . نمی دونم جای خوبی می ارم یا نه ؟

با رتبه ۲۷۴ یکبار دیگه برای سال بعد بخونم یا برم دانشگاه (به نظرتون کجا قبول میشم) - alamdar_761 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ

خب بنظرتون با این رتبه کدوم دانشگاه خوبی میشه قبول شد؟؟؟
شاید سطح توقعم بالا باشه
اما میشه مثلا صنعتی اصفهان یا شیراز و یا فردوسی مشهد قبول شد؟

RE: با رتبه ۲۷۴ - reyhaneh64 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۴۶ ب.ظ

قبولی های مانشت پارسالو برسی کنید
به نظرم اصفهانو میارین
امسال صنعتی نسبت به پارسال تغییری نکرده
اما اصفهان ۳ تا بیشتر شده

با رتبه ۲۷۴ یکبار دیگه برای سال بعد بخونم یا برم دانشگاه (به نظرتون کجا قبول میشم) - asiehmohammadian - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ

به احتمال قوی فردوسی مشهد هم میارین
فردوسی امسال پذیرشش واقعا زیاد شده
۱۳ نفر روزانه هوش و۱۳ نفر روزانه نرم افزار ، خیلی خوبه ، فرصت واز دست ندین یک ساله !

با رتبه ۲۷۴ یکبار دیگه برای سال بعد بخونم یا برم دانشگاه (به نظرتون کجا قبول میشم) - razy - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۵۵ ب.ظ

به احتمال زیاد دانشگاه اصفهان را میارید البته ارشد هوش اصفهان از صنعتی قوی تره

با رتبه ۲۷۴ یکبار دیگه برای سال بعد بخونم یا برم دانشگاه (به نظرتون کجا قبول میشم) - fatima1537 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۰۸ ب.ظ

همین امسال برید دانشگاه.نذارید برای سال بعد.هیچ اطمینانی به نحوه سئوال دادن و کنکور نیست.به ریسکش نمی ارزه.با همین رتبه هم جاهای خوب قبول میشید.

با رتبه ۲۷۴ یکبار دیگه برای سال بعد بخونم یا برم دانشگاه (به نظرتون کجا قبول میشم) - alamdar_761 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ ب.ظ

خدا خیرتون بده کمی امیدوارتر شدم
اما به نظر میرسه ظرفیت هوش روزانه از پارسال کم تر شده

RE: با رتبه ۲۷۴ - nassim92 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ

شیراز حتما قبول میشی،من چی؟؟؟هر صبح با آرزوی دانشگاه شیراز میرفتم سر کتابام!الان ببین چی شده.............Sad..........من چی کار کنم..............Sadمن که اگه بهم بگن بهت تضمین میدیم سال آینده شریف قبول بشی بهشون اعتماد نمیکنم آخه چجوری با ۳ تا ریاضی درست درصد آدم میشه ۱۴%Big Grinبا این رتبه هرجا بشه میرم!البته اگه جایی پیدا بشه!اصلا بنظرتون جایی پیدا میشه؟

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ ب.ظ)alamdar_761 نوشته شده توسط:  خدا خیرتون بده کمی امیدوارتر شدم
اما به نظر میرسه ظرفیت هوش روزانه از پارسال کم تر شده
آره کمتر شدهAngry

با رتبه ۲۷۴ یکبار دیگه برای سال بعد بخونم یا برم دانشگاه (به نظرتون کجا قبول میشم) - SSaber - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۵۵ ب.ظ

بچه ها منم به نظرتون با ۴۰۸هوش روزانه قبول میشم؟بومی مشهد هم هستم

با رتبه ۲۷۴ یکبار دیگه برای سال بعد بخونم یا برم دانشگاه (به نظرتون کجا قبول میشم) - Bahar-AI - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ

خیلی جالبه ظرفیت روزانه رو کم کردن..پارسال خوارزمی خیلی می گرفت..اومدن کلی پردیس خودگردان اضافه کردن..شما که جای خوبی قبول می شید چرا دوباره بخونید..

با رتبه ۲۷۴ یکبار دیگه برای سال بعد بخونم یا برم دانشگاه (به نظرتون کجا قبول میشم) - SSaber - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ ب.ظ

بابا یه نفرم جواب ما رو بده،من واقعا نمیدونم چیکار کنم،احتمالا روزانه مالک اشتر بیارم ولی خیلیا میگن اونجا رو نزنم،نمیدونم شیراز یا اصفهان یا شاهرود و سمنان میارم یا نه؟و اینکه بهتر از مالک اشترن یا نه؟

با رتبه ۲۷۴ یکبار دیگه برای سال بعد بخونم یا برم دانشگاه (به نظرتون کجا قبول میشم) - mconj - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ ب.ظ

مالک اشتر نظامیه توصیه نمیشه
مگر به روحیاتت بخوره

خوب رشته هایی که دوست داری رو بزن اگه گرفت میری نشد سال بعد

ولی اگه من باشم از توقعم کم میکنم یک سال عمرم به یه دانشگاه اینور اونور نمیفروشم

با رتبه ۲۷۴ یکبار دیگه برای سال بعد بخونم یا برم دانشگاه (به نظرتون کجا قبول میشم) - SSaber - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۲۲ ب.ظ

ممنون ولی نظامیه یعنی چجوریه؟؟؟من هم عمرا سال بعد شرکت نمیکنم ،شیراز بهتر از مالک اشتر یا نه؟مال اشتر هر چی باشه خب تهرانه،اینطور نیست؟؟