تالار گفتمان مانشت
با رتبه ۱۷۴۱ امیدی به قبولی معماری هست؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

با رتبه ۱۷۴۱ امیدی به قبولی معماری هست؟ - ahangha88 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ق.ظ

من سال دوم هست شرکت میکنم امسال هم مثل پارسال اصلا و ابداً نخوندم اما فعلا معماری کامپیوتر رتبه بدون سهمیه نوشته ۱۷۴۱ آیا شبانه،غیرانتفاعی یا پیام نور قبول میشم؟ کسی تجربه ای در این زمینه داره؟
راستی معدلم رو ۶۰ صدم کمتر زدم باید اصلاح کنم؟ یا کمتر بزنی مشکلی نداره؟
توی دفترچه انتخاب رشته که گرفتم اصلا دانشگاه پیام نور نداره فقط غیرانتفاعی و روزانه و پردیس که نمیدونم چی هست!
لطفا دوستان سریعتر کمک کنن یه پیر مرد بلکه بتونه بره دانشگاهBig Grin

با رتبه ۱۷۴۱ امیدی به قبولی معماری هست؟ - ahangha88 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ب.ظ

یعنی کسی نمیدونه میشه یا نه؟
یه موضوع دیگه یه نفر همینجا میگفت رتبه دولتیش شده ۲۳۰۰ پیام نورش شده ۱۳۰۰ برای من فقط ۲ عدد کمتره رتبه پیام نورم از دولتیم جریان چیه؟

با رتبه ۱۷۴۱ امیدی به قبولی معماری هست؟ - ahangha88 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ

دوستان میان رتبه زیر ۵۰۰ رو می پرسن قبول میشیم یا نه سریع جواب میدن خو دیگه پرسیدن نداره معلومه بالاخره این رتبه یه جا قبوله
ما هی میگیم این رتبمون معماری غیر انتفاعی یا پیام نور قبول میشیم یا نه یکی جواب نمیده

با رتبه ۱۷۴۱ امیدی به قبولی معماری هست؟ - ahangha88 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ

کمک کنید خواهشا

با رتبه ۱۷۴۱ امیدی به قبولی معماری هست؟ - zarei1991 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ

سلام دوست عزیز....به نظر من غیر انتفاعی قبولی اگه هم نشه که قطعا مجازی قبولی...

با رتبه ۱۷۴۱ امیدی به قبولی معماری هست؟ - ahangha88 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ

ممنون از پاسختون اما به نظر فقط ۲ تا غیر انتفاعی دارن دفترچه ای دیگه ای هم هست؟

با رتبه ۱۷۴۱ امیدی به قبولی معماری هست؟ - zarei1991 - 01 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ق.ظ

خیر همون ۲ غیر انتفاعی هستش....