تالار گفتمان مانشت
دانشجویان قزوین، البرز و تهران کمک کنید...با وجود قبولی درارشد ۱ واحد درسیم مانده - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
دانشجویان قزوین، البرز و تهران کمک کنید...با وجود قبولی درارشد ۱ واحد درسیم مانده - x86 - 28 خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ ب.ظ

با سلام خدمت دوستان عزیز... دوستان مثل اینکه ما به یا مشکلی برخورد کردیم و اونم اینه که با وجود قبولی ارشد اما من یه واحد "آزمایشگاه شبکه" ام مونده و هنوز پاس نشده ، دانشگاه پیام نور هم این درس رو تو تابستون ارائه نداده و تنها کاری که میتونم کنم اینه که این درس رو به صورت مهمان تو یه دانشگاه دیگه پاس کنم... من خودم ۱۰-۱۵ دانشگاه رو تا اونجایی که میتونستم بررسی کنم ولی اینها یا ارائه ندادن یا اصلا ترم تابستون ندارن... خلاصه درخواستی که از شما عزیزان دارم:

اگه تو دانشگاه های قزوین، البرز و تهران دارید درس میخونید و تو دانشگاهتون درس " آزمایشگاه شبکه" ارائه شده به من اطلاع بدید تا بیام این ترم رو تو دانشگاهتون مهمان بشم. حقیقتا خیلی لطف دارید... منتظرم

دانشجویان قزوین، البرز و تهران کمک کنید...با وجود قبولی درارشد ۱ واحد درسیم مانده - ubc - 28 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ ب.ظ

حتما باید دانشگاه مهمان جزو واحد های پیام نوری باشه ؟

RE: دانشجویان قزوین، البرز و تهران کمک کنید...با وجود قبولی درارشد ۱ واحد درسیم مانده - x86 - 28 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ب.ظ

(۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ ب.ظ)ubc نوشته شده توسط:  حتما باید دانشگاه مهمان جزو واحد های پیام نوری باشه ؟

نه ، غیرانتفاعی ، مجازی ، بین الملل، نیمه حظوری، غیر حظوری... (آزاد و دولتی رو مطمئن نیستم ولی مثل اینکه میشه)... پیام نور که سراسریه کلا نمیشه... اگه میشد واحد خودمون ارائه میداد

RE: دانشجویان قزوین، البرز و تهران کمک کنید...با وجود قبولی درارشد ۱ واحد درسیم مانده - swensen - 28 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ب.ظ

خوب گوش کن دادا به صحبت هام .

دادا ناراحت نباش . اصلا ربطی به ارائه نداره که بشه و یا نشه .

اول میری دانشگاه خودتون و یک در خواست مینویسی به مدیر گروه خودت و معاون آموزشی دانشگاه .با وضعیت فعلی خودت.

اونا ۲ کار میکنن /.

۱- نامه به مرکز میزنن و تو رو موارد خاص اعمال میکنند و مر کز جواب میده که بلا مانع است .
۲ - تو شورا و یا کمیسیون موارد خاص دانشگاه مطرح میشه و جزء استثنائات حساب میشه و بررسی می کنند و ok می کنند .

چون درست عملیه و معرفی به استاد نمیشه گرفت و زیر ۶ واحد ترم تحصیلی محسوب نمیشه . زیر سیبیلی ردت میکنند بریپی کارت و بری شریف .

ناراحت نباش قانون فقط تو کتاباست .

دانشجویان قزوین، البرز و تهران کمک کنید...با وجود قبولی درارشد ۱ واحد درسیم مانده - Bache Mosbat - 28 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۸ ب.ظ

آره به نظر منم می تونین با دانشگاه خودتون کنار بیاین. به شرطی که ترم آخر ۲۴ واحد بر نداشته باشین، چند واحد برداشته بودین؟
فکر کنم علم و صنعت ارائه بده، زمان جوونی ما که آزمایشگاه واحد تابستونی می داد.

RE: دانشجویان قزوین، البرز و تهران کمک کنید...با وجود قبولی درارشد ۱ واحد درسیم مانده - x86 - 28 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ب.ظ

(۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۸ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  آره به نظر منم می تونین با دانشگاه خودتون کنار بیاین. به شرطی که ترم آخر ۲۴ واحد بر نداشته باشین، چند واحد برداشته بودین؟
فکر کنم علم و صنعت ارائه بده، زمان جوونی ما که آزمایشگاه واحد تابستونی می داد.

بابا ترم پیش کلا ۱۷ واحدم مونده بود ۱۶ تا برداشتم یکیشو ارائه نداده بودن چند بار به مسئولش گفتم گفت معرفی به استاد میزنیم از قرار معلوم باید موقع حذف اضافه هم یاد آوری میکردم که نکردم الان میگه چرا یاد آوری نکردی؟ من ترم پیش ۱۶ تا برداشتم و از نظر تعداد واحد مشکلی ندارم... فردا بپرسم بینم میتوم تو دانشگاه سراسری مهمان بشم یا نه!... ممنونم از اینکه گفتید...

دانشجویان قزوین، البرز و تهران کمک کنید...با وجود قبولی درارشد ۱ واحد درسیم مانده - x86 - 29 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ب.ظ

باسلام خدمت دوستان عزیز... به لطف خدا و کمک شما دوستان امروز بعد از کلی سرو کله زدن با اینو اون تونستم تو دانشگاه آزاد باراجین این یه واحد رو مهمان بگیرم... امیدوارم که پایان این داستان خوش باشد... بازم ممنون... التماس دعا

دانشجویان قزوین، البرز و تهران کمک کنید...با وجود قبولی درارشد ۱ واحد درسیم مانده - salty_co - 29 خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۳۰ ب.ظ

آرک سینوس گفتم که حل میشه.دلیلشم که گفتم واسه چی خدا کارتو راه میندازه.خیلی خوشحال شدم.

دانشجویان قزوین، البرز و تهران کمک کنید...با وجود قبولی درارشد ۱ واحد درسیم مانده - Fardad-A - 29 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ب.ظ

الحمد لله.
خدارا شکر.
حالا باراجین کجاست؟Big Grin

RE: دانشجویان قزوین، البرز و تهران کمک کنید...با وجود قبولی درارشد ۱ واحد درسیم مانده - M.Amin.M - 29 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ب.ظ

ایوووووووووووول حاج مهدی Big GrinBig GrinBig Grin

خیییییییییییلی خوشحال شدم.Big GrinHeart

موفق باشی.Cool

RE: دانشجویان قزوین، البرز و تهران کمک کنید...با وجود قبولی درارشد ۱ واحد درسیم مانده - x86 - 29 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ب.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۳۰ ب.ظ)salty_co نوشته شده توسط:  آرک سینوس گفتم که حل میشه.دلیلشم که گفتم واسه چی خدا کارتو راه میندازه.خیلی خوشحال شدم.

خدا خیلی خیلی نسبت به بنده هاش لطف داره ولی نمیدونم چرا من اینقدر نسبت به این مساله بی تفاوتم؟؟؟؟؟؟

(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  الحمد لله.
خدارا شکر.

آقا فرداد مارو گرفتیا... ینی شما اسم دانشگاه آزاد قزوین (باراجین) به گوشتون نخورده؟؟Big Grin .... بابا مسابقات رباتیک بین المللی با میزبانیه کدوم دانشگاه برگزار میشه ؟؟؟؟؟ یه دانشگاه درن دشتیه که بیا و ببین... امروز با اینکه با دوستم اینور اونور میرفتم یکی دو بار گم شدم و مسیرو اشتباهی رفتم...

(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ب.ظ)M.Amin.M نوشته شده توسط:  ایوووووووووووول حاج مهدی Big GrinBig GrinBig Grin

خیییییییییییلی خوشحال شدم.Big GrinHeart

موفق باشی.Cool

قربونت امین جون... امیدوارم که در آینده خبرهای خوشحال کننده رو از شما بشنویم... و باز هم دعا کنید که بعد از این به مشکل بر نخوریم...Big Grin

-----------------------

آقایون و خانم های مانشتی خیلی ازتون ممنونم بابت همه چی؟ تازه دارم میفهمم مانشت چه جای خوبیه... البته اینکه مانشت خوبه واسه همه اثبات شدست ولی باید اینو حسش کنید...Heart

امیدوارم که هممون موفق باشیم و امیدوارم که خدا به هممون کمک کنه تا با مشکلات کنار بیاییم و زود کنار نکشیم... خیلی گلید... التماس دعا

RE: دانشجویان قزوین، البرز و تهران کمک کنید...با وجود قبولی درارشد ۱ واحد درسیم مانده - azad_ahmadi - 30 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ق.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  الحمد لله.
خدارا شکر.
والا منم اولش نمی دونستم باراجین کجاست. اما خدا این گوگل رو از ما نگیره که از شیر مرغ تا جون ادمیزاد درش هست.
انگار همون دانشگاه ازاد قزوین هست! Big Grin
ایا تو خود دانشگاه هست یا خودش بصورت مستقل و مجتمع هست اونجا؟

RE: دانشجویان قزوین، البرز و تهران کمک کنید...با وجود قبولی درارشد ۱ واحد درسیم مانده - good-wishes - 30 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ق.ظ

خدا را شکر که حل شد
خوشحال شدم Smile

دانشجویان قزوین، البرز و تهران کمک کنید...با وجود قبولی درارشد ۱ واحد درسیم مانده - sahar bano - 30 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ق.ظ

خدا رو شکررررررررررررر که مشکلتون حل شد Sleepy

RE: دانشجویان قزوین، البرز و تهران کمک کنید...با وجود قبولی درارشد ۱ واحد درسیم مانده - x86 - 30 خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ق.ظ

(۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ق.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  ایا تو خود دانشگاه هست یا خودش بصورت مستقل و مجتمع هست اونجا؟

ما به دانشگاه آزاد اسلامی قزوین می گیم دانشگاه باراجین... فرقی نمی کنن

(۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  خدا را شکر که حل شد
خوشحال شدم Smile

خیلی خیلی ممنونم...

(۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ق.ظ)sahar bano نوشته شده توسط:  خدا رو شکررررررررررررر که مشکلتون حل شد Sleepy

البته فعلا خطر کلی رفع نشده و فقط مهمان شدم... امیدوارم که بعد ها هم به مشکل نخوریم... از شما هم خیلی ممنونم

تشکر مجدد از همه ی دوستان مانشتی...