تالار گفتمان مانشت
رتبه آخرین نفر قبولی شریف چند است؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

رتبه آخرین نفر قبولی شریف چند است؟ - shahryar711 - 29 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ ب.ظ

رتبه آخرین نفر قبولی شریف چند است؟

رتبه آخرین نفر قبولی شریف چند است؟ - Amir V - 02 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۰ ب.ظ

واسه IT امسال ۲۷ شبانه قبول شده.
روزانه تا ۱۳ به نظرم.

رتبه آخرین نفر قبولی شریف چند است؟ - shahryar711 - 02 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ب.ظ

نرم افزار چند بود؟

RE: رتبه آخرین نفر قبولی شریف چند است؟ - good-wishes - 02 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۴ ب.ظ

این رتبه ای که در کارنامه های به عنوان رتبه داوطلب و آخرین فرد نوشته رتبه خالص افراد نیست متاسفانه . یعنی آخرین فرد نوشته ۴۰ به این معنی نیست که او رتبه اش ۴۰ بوده باشه . خودتون کارنامه ها رو ببینید متوجه میشید
اعلام رتبه در سراسری مثل اینکه با آزاد فرق میکنه
اینجا دوستان کارنامه هاشون رو میذارن :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رتبه آخرین نفر قبولی شریف چند است؟ - shahryar711 - 02 مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۱۷ ب.ظ

تا ۳۰ رو دیدم که شریف روزانه قبول شدند

RE: رتبه آخرین نفر قبولی شریف چند است؟ - good-wishes - 02 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۰ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ ب.ظ)Mahtab_m نوشته شده توسط:  کارنامه نهایی رو سایت سنجش قرار گرفته و جزئیات رتبه و آخرین نفر قبولی تو دانشگاه های انتخابی شما رو نوشته ، من امروز دانلود کردم دیدم.

منم همینطوری مثل شما فکر میکردم مهتاب خانم
اما متاسفانه اون رتبه آخرین فرد قبولی که نوشته اونی نیست که ما فکر میکنیم .
در ارسالهای قبلیم در همین تاپیک هم نوشتم

RE: رتبه آخرین نفر قبولی شریف چند است؟ - freidoony - 03 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ق.ظ

تو الگوریتم من آخرین نفری ام که قبول شدم رتبمم ۴۰ به عبارتی رتبه ۴۱ قبول نشده

رتبه آخرین نفر قبولی شریف چند است؟ - سجاد۶۷ - ۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ق.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۴ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  این رتبه ای که در کارنامه های به عنوان رتبه داوطلب و آخرین فرد نوشته رتبه خالص افراد نیست متاسفانه . یعنی آخرین فرد نوشته ۴۰ به این معنی نیست که او رتبه اش ۴۰ بوده باشه . خودتون کارنامه ها رو ببینید متوجه میشید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اتفاقا و متاسفانه دقیقا مثل آزاد اعلام شده

RE: رتبه آخرین نفر قبولی شریف چند است؟ - good-wishes - 03 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ق.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ق.ظ)سجاد۶۷ نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۴ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  این رتبه ای که در کارنامه های به عنوان رتبه داوطلب و آخرین فرد نوشته رتبه خالص افراد نیست متاسفانه . یعنی آخرین فرد نوشته ۴۰ به این معنی نیست که او رتبه اش ۴۰ بوده باشه . خودتون کارنامه ها رو ببینید متوجه میشید
اتفاقا و متاسفانه دقیقا مثل آزاد اعلام شده
بر این اساس میگم فرق داره که آخرین تراز قبولی که آزاد اعلام میکنه سال دیگه به درد ۴ نفر میخوره اما این آخرین رتبه که سنجش اعلام کرده به درد چی می خوره؟
اگر تراز اعلامی آزاد هم همینطوره پس چرا این همه دوستان دنبال این بودن که ببینن آخرین تراز پارسال چنده ؟! اگر تراز واقعی نبود که باید بگیم اونها هم اشتباه کردند که به سال قبل استناد کردند که !

رتبه آخرین نفر قبولی شریف چند است؟ - سجاد۶۷ - ۰۴ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ب.ظ

من رتبه رو گفتم. در مورد تراز حق با شماست. البته در آزاد تراز مهمه در سراسری رتبه (برای احتمال قبولی و مقایسه)