تالار گفتمان مانشت
تکمیل لیست چهارم جهت تخفیف گروهی از مدرسان شریف - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
تکمیل لیست چهارم جهت تخفیف گروهی از مدرسان شریف - pouria.ch - 01 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ب.ظ

دوستان عزیزی که از لیستهای قبلی جهت تخفیف گروهی از مدرسان شریف جا موندن میتونن جهت تکمیل لیست چهارم به ادرس sharif_amoozesh@yahoo.com چهار مورد نام-شهر-رشته تحصیلی-شماره تماس میل کنن.امیدوارم لیست چهارم هم هر چه زودتر تکمیل بشه تا همه از تخفیف استفاده کنن.[/b]

تکمیل لیست چهارم جهت تخفیف گروهی از مدرسان شریف - Nazanin_kheradmand - 01 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ب.ظ

خوشحالم که مدرسان همچنان تخفیف میده ممنون از اطلاع رسانیتون .مدرسان مچکرییییییییمSmile

تکمیل لیست چهارم جهت تخفیف گروهی از مدرسان شریف - mehdi.m2 - 02 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ

سلام دوستان کسی از لیست چهارم خبر داره به کجا رسیده . اینجا نمایشگاه کتاب برگذار شده موندم تو نمایشگاه ثبت نام کنم یا اینجا.
لطفا راهنمایی کنید.

RE: تکمیل لیست چهارم جهت تخفیف گروهی از مدرسان شریف - pouria.ch - 02 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ب.ظ

ظاهرا در حال تکمیل شدنه.برای اطلاعات بیشتر میتونید با شماره ۰۲۱۲۲۸۹۲۷۸۸ خانوم ناصری تماس بگیرید.امیدوارم در همین هفته لیست چهارم برای نمایندگیها میل بشه و بچه با مراجعه به نمایندگیها بتونن با تخفیف ثبت نام کنن

RE: تکمیل لیست چهارم جهت تخفیف گروهی از مدرسان شریف - rahayi - 02 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۱ ب.ظ

سلام بچه ها
اینجام قراره هفت مهر نمایشگاه کتاب باشه
تخفیف از نمایشگاه بهتره یا اینکه تو لیست چهارم ثبت نام کنیم ؟
نظرتون چیه؟

تکمیل لیست چهارم جهت تخفیف گروهی از مدرسان شریف - pouria.ch - 02 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ ب.ظ

من در جریان نمایشگاه و تخفیفش نیستم ولی تخفیف ۵۰% گروهی ۲۷۵ پرداخت میکنی

تکمیل لیست چهارم جهت تخفیف گروهی از مدرسان شریف - mehdi.m2 - 03 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ق.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۱ ب.ظ)rahayi نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
اینجام قراره هفت مهر نمایشگاه کتاب باشه
تخفیف از نمایشگاه بهتره یا اینکه تو لیست چهارم ثبت نام کنیم ؟
نظرتون چیه؟
الان اینجا نمایشگاه هستش من تو جریانش هستم تو نمایشگاه می گن ۴۰ درصد تخفیف می دیم با اعتصاب بن اگه بتونید بن بگیرید حدود ۳۵۲ هزار تومن می شه. الان ارومیه برای هر نفر فقط ۵۰ تومن بن می دن نکته بعدیشم اینه که اگه حسابش کنی ۳۶ درصد می شه نه ۴۰ درصد خیلی هم باهاشون چونه زدم خود مدرسان از ۲۰ درصد بیشتر نمی دهBig Grin اگه لیست چهارم تکمیل بشه خیلی بهتره. اگه دوستانتون می خوان شرکت کنن بهشون بگید از اینجا ثبت نام کنن تا لیست تکمیل بشه

RE: تکمیل لیست چهارم جهت تخفیف گروهی از مدرسان شریف - esmaeilyazdani - 03 مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ ب.ظ

سلام به همه دوستان. ظاهراً تعداد ثبت نامی ها باید ۷۰ نفر باشند. میگن تا سه چهار روز دیگه نتیجه روی سایت اعلام میشه. امیدوارم به حد نصاب برسه.

تکمیل لیست چهارم جهت تخفیف گروهی از مدرسان شریف - mehdi.m2 - 04 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ق.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ ب.ظ)esmaeilyazdani نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان. ظاهراً تعداد ثبت نامی ها باید ۷۰ نفر باشند. میگن تا سه چهار روز دیگه نتیجه روی سایت اعلام میشه. امیدوارم به حد نصاب برسه.
برای تخفیف ۵۰ درصد کافیه به ۴۰ نفر برسیم اگه از دوستان کسی رو می شناسید حتما بهش بگید فرصت خیلی خوبیه

RE: تکمیل لیست چهارم جهت تخفیف گروهی از مدرسان شریف - esmaeilyazdani - 04 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ق.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ ب.ظ)esmaeilyazdani نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان. ظاهراً تعداد ثبت نامی ها باید ۷۰ نفر باشند. میگن تا سه چهار روز دیگه نتیجه روی سایت اعلام میشه. امیدوارم به حد نصاب برسه.
برای تخفیف ۵۰ درصد کافیه به ۴۰ نفر برسیم اگه از دوستان کسی رو می شناسید حتما بهش بگید فرصت خیلی خوبیه

دوست عزیز من با شماره ای که اعلام فرموده بودبد تماس گرفتم و ایشون گفتند ۷۰ نفر. البته اگر ۴۰ نفر باشه ما بسیار خوشحال می شویم. همچنین در تلاش هستم که اطلاع رسانی کنم. امیدوارم بشه از این تخفیف استفاده کرد.
از شما هم بابت اطلاع رسانیتون ممنونم.

تکمیل لیست چهارم جهت تخفیف گروهی از مدرسان شریف - آرمانا - ۰۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ق.ظ

این لیست چهارم هم شامل تخفیف ۵۰% میشه ؟

RE: تکمیل لیست چهارم جهت تخفیف گروهی از مدرسان شریف - esmaeilyazdani - 04 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ق.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ق.ظ)آرمانا نوشته شده توسط:  این لیست چهارم هم شامل تخفیف ۵۰% میشه ؟

دوست عزیز طبق صحبت تلفنی که من داشتم این لیست هم مانند لیستهای قبلی هست. فقط باید تا چند روز آینده تکمیل بشه.

تکمیل لیست چهارم جهت تخفیف گروهی از مدرسان شریف - mehdi.m2 - 04 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ

دوستان برای این که لیست زودتر تکمیل بشه برای کاربرانی که تازه ثبت نام می کنن پیام خصوصی بفرستید و دو تاپیک زیر رو بهشون معرفی کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از ادرس زیر می تونید کاربرانی که تازه ثبت نام کردن رو پیدا کنید

مرسی از دوستان

تکمیل لیست چهارم جهت تخفیف گروهی از مدرسان شریف - نی نی گولو - ۰۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ ق.ظ

تا کی فرصت هست

RE: تکمیل لیست چهارم جهت تخفیف گروهی از مدرسان شریف - rahayi - 06 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ب.ظ

سلام دوستان عزیز
تا کی میتونیم اعلام کنیم ؟
چند نفر از دوستام هستن میخوان اول از نمایشگاه بپرسن بعد از اینجا اقدام کنن
تا ۸ یا فوقش ۹ مهر اطلاع میدن
تا دو سه روز وقت هست؟