تالار گفتمان مانشت
راهنمایی خرید تبلت : Asus Memo Pad ME173X HD و Asus Google Nexus 7 - نسخه‌ی قابل چاپ

راهنمایی خرید تبلت : Asus Memo Pad ME173X HD و Asus Google Nexus 7 - aydingol - 06 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۴۲ ق.ظ

قصد خرید تبلت دارم و بین این دو گزینه موندم
Asus Google Nexus 7 : 849,000
Asus Memo Pad ME173X HD : 649,000

دوستان مطلع راهنمایی کنند

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

راهنمایی خرید تبلت : Asus Memo Pad ME173X HD و Asus Google Nexus 7 - ubc - 06 مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۲۹ ق.ظ

شنیدم Nexu 7 از PDF فارسی پشتیبانی نمی کنه.

راهنمایی خرید تبلت : Asus Memo Pad ME173X HD و Asus Google Nexus 7 - admin - 06 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۲ ب.ظ

به نظرم سری جدید nexus 7 رو بگیرید. قیمتش خیلی خوب شده تو بازار الان.

راهنمایی خرید تبلت : Asus Memo Pad ME173X HD و Asus Google Nexus 7 - aydingol - 06 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۲ ب.ظ

سری جدید مگه اومده ؟

راهنمایی خرید تبلت : Asus Memo Pad ME173X HD و Asus Google Nexus 7 - aydingol - 06 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۰۸ ب.ظ

درضمن دوستان روی این تبلت ها میشه برنامه نویسی سی شارپ انجام داد؟
چه برنامه ای می خواد

راهنمایی خرید تبلت : Asus Memo Pad ME173X HD و Asus Google Nexus 7 - admin - 06 مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ

بله سری جدید ۲۰۱۳ اومده و در بازار ایران هم موجوده.
فکر نمی‌کنم برای برنامه نویسی تبلت چیز جالبی باشه!!

راهنمایی خرید تبلت : Asus Memo Pad ME173X HD و Asus Google Nexus 7 - ubc - 08 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ق.ظ

سلام
به نظرم یه نت بوک بگیرید بهتر باشه. منم میخواستم قبلا تبلت بگیرم ولی وقتی سایز ۱۰ اینچ و امکانات تبلت رو دیدم نظرم عوض شد و همین چند روز پیش رفتم یه نت بوک گرفتم. خیلی بهتر از تبلت هست. اگه تهران هستید یه سر بازار رضا یا پاساژ ایران در ولیعصر بزنید. اونجا انواع تبلت و نت بوک ها رو برای عموم مردم گذاشتن تا از نزدیک به صورت رایگان باهاشون کار کنن. اگر پسندیدند خریداری کنند.

طبق آماری که توی این چند روز گرفته بودم :
یه مدل نت بوک ۱/۷۰۰ گرمی ؛ ۱۴ اینچ ، بدون dvd رایتر یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان با کیف و موس میشد.
نت بوک ۱/۵ کیلوگرمی، ۱۳ اینچ،بدون dvd رایتر یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
نت بوک ۱۰ اینچ ، بدون dvd رایتر هم از ۸۸۰ هزار تومان هست تا ۱/۰۴۰ هزار تومان.