تالار گفتمان مانشت
منتظر بمونم برای نتایج تکمل ظرفیت یاثبت نام درواحدی که قبلا قبول شدم؟(لطفا راهنمایی) - نسخه‌ی قابل چاپ

منتظر بمونم برای نتایج تکمل ظرفیت یاثبت نام درواحدی که قبلا قبول شدم؟(لطفا راهنمایی) - mmd2009 - 12 مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۸ ق.ظ

با سلام.

دوستان من ترم قبل تو تکمیل بهمن ، بروجرد قبول شدم ولی خب چند درس داشتم و نرفتم ثبت نام بکنم و بی خیالش شدم

امسال هم که ترازم نزدیک ۵۴۰۰ شد و عملا قبول نشدم و تکمیل ظرفیت هم که کلا امید ها رو نا امید کرد !!

الان به هر حال تو تکمیل ظرفیت شرکت کردم و فقط شهر خمین رو زدم ، حالا باید منتظر بمنونم ببینم کی دانشگاه ازاد عشقش میکشه نتایج رو بزنه ، از اون طرف اگر باز خیلی دیر بزنن میترسم که دانشگاه بروجرد دیگه ثبت نامم نکنه !

به نظر شما با تراز ۵۴۰۰ اصلا امیدی هست یا برم بروجرد ثبت نام بکنم! اگر قبول بشم خمین که خیلی بهتره چون حمل و نقلم راحتره ولی اگر برم بروجرد هم حمل و نقل مشکل میشه هم اینکه باید ۱ میلیون پرداخت بکنم به خاطر یک ترم که نرفتم !!

لطفا راهنمایی کنید

پیشاپیش ممنونم

RE: منتظر بمونم برای نتایج تکمل ظرفیت یاثبت نام درواحدی که قبلا قبول شدم؟ - avril22 - 12 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ ب.ظ

من فقط می دونم تا دو ترم قبولیتون رزرو می مونه ،زنگ بزنید از دانشگاه بروجرد سوال کنید ،اصولا تا بهمن باید فرصت داشته باشید..