تالار گفتمان مانشت
قبولی مصاحبه دکتری با ارشد پیام نور؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

قبولی مصاحبه دکتری با ارشد پیام نور؟ - mgh494 - 13 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ ق.ظ

سلام
دوستانی که مدرک ارشد پیام نور داشتن و در مصاحبه دکتری شرکت کردند لطفا تجربیاتشون رو در میون بگذارند. حتی اگه از دوستان و آشنایانشون هم بوده کسی خبری بگریند.
سپاس

قبولی مصاحبه دکتری با ارشد پیام نور؟ - mgh494 - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ب.ظ

واقعا کسی نبود؟Exclamation نامید شدیم رفت! Undecided

قبولی مصاحبه دکتری با ارشد پیام نور؟ - metallica.r - 10 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ب.ظ

منم این سوال رو دارم
کسی میتونه کمک کنه

RE: قبولی مصاحبه دکتری با ارشد پیام نور؟ - ebrahim.alaeee - 11 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ق.ظ

از دوستان را میشناسم که ارشد فراگیرپیام نور بوده رفته دکتری کاشان قبول شده الان ترم دوم هست.
نگران نباشید فقط تلاش

RE: قبولی مصاحبه دکتری با ارشد پیام نور؟ - mjjoon - 24 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ق.ظ

رفیق من هر دو مقطع لیسانس و فوق رو پیام نور بود اما دکتری داره میخونه دانشگاه سمنان. فقط بگو یا الله ... برو بزن تو گوش دکتری

قبولی مصاحبه دکتری با ارشد پیام نور؟ - sharareh_moradi - 24 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ق.ظ

پارسال رتبه ۲۱ ارشد رو پیام نور گرفته بودن که هیچ جا قبول نشدند!!

RE: قبولی مصاحبه دکتری با ارشد پیام نور؟ - کنکوری - ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ب.ظ

دوست عزیز به فعالیتهای پژوهشی و رزومه دانشجو خیلی بستگی داره.صرف اینکه از چه دانشگاهی اومدن هرگز کافی نیست...Angel
انشالا که روزمه خوبی دارید...Undecided

قبولی مصاحبه دکتری با ارشد پیام نور؟ - sharareh_moradi - 24 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ

من به هیچ وجه قصد نا امید کردن شخصی رو ندارم و فقط چیز هایی که دیدم رو دارم میگم
یکی از اعضای همین مانشتِ عزیز
سال گذشته من باهاشون در ازتباط بودم
اگه اشتباه نکنم از اطراف تبریز هم بودن
رتبه ۲۱ آورده بودن
چندین مقاله کنفرانسی IEEE و ژورنال و دو تا ISI هم داشتن
از نظر من واقعا رزومه خوبی داشتن
ولی وقتی نتایج اومد
هیچی بیشتر از قبول نشدن این دوست عزیزمون من رو ناراحت نکرد
امیدوارم کسایی که مثل ایشون زحمت می کشن و کار علمی انجام میدن بتونن در ادامه تحصیلشون روند خوبشون روادامه بدن

قبولی مصاحبه دکتری با ارشد پیام نور؟ - esi - 24 اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۵۱ ب.ظ

با اون اوضاع اگه اون اپلای کنه یکی از دانشگاه های تاپ می تونه دکتری بخونه.
این شیوه کنکور واقعا شیوه ضعیف و غیرقابل توجیهی هستش. امیدوارم به همین زودی ورش دارن. مقاله IEEE دادن واقعا کار آسونی نیست اونم برای دانشجوی ارشد. حداقل ۱ سال فقط داوریش طول می کشه. ۶ ماه طول می کشه در حد یک ژورنال IEEE مقاله رو بنویسید و ادیت کنید.

مسلما اون شخص بدون دکترا هم می تونه کارای علمیشو ادامه بده.

قبولی مصاحبه دکتری با ارشد پیام نور؟ - omid.n1990 - 25 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ب.ظ

با مدرک پیام نور به نظرم به سختی بشه. چون نه چندان حالت آموزشی مناسبی بوده و احتمالا پیگیری تحقیقی و ... . مگر اینکه طرف درست حسابی مقاله داده باشه که از این طریق خودش رو نشون داده باشه.
دوستانی که میفرمایند پیام نور بوده و سمنان و کاشان و امثالهم قبول شده بله این دانشگاه ها تقریبا شدنی هست و نه دانشگاه بهتر. البته واسه همین دانشگاه ها بررسی کنید آیا دوستون مقاله مناسب، معدل مناسب داشتن یا نه؟ روزانه قبول شدند یا شبانه؟

شبانه در دانشگاه های مثل سمنان، شاهرود، کاشان، زنجان به نظر خیلی سخت نمیاد به دلیل اینکه کمتر کسی حاضره شصت هفتاد میلیون رو توی این دانشگاه ها هزینه کنه و رتبه های برتر یا کلا شبانه نمیزنم یا به شبانه های تهران یا حداکثر اصفهان و شیراز بسنده میکنن. و معمولا واسه این شهرها یا کسانی که مقیم اونجا یا نزدیک اونجا باشند حاضرن هزینه کنند یا کسی که شاغل باشه و خیلی مهم نباشه واسش این مبلغ یا مرفع بی درد باشه!