تالار گفتمان مانشت
مضوع مقاله برای درس پایگاه داده پیشرفته - نسخه‌ی قابل چاپ

مضوع مقاله برای درس پایگاه داده پیشرفته - student87 - 14 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۰ ب.ظ

سلام
من برای درس پایگاه داده پیشرفته دنبال موضوع برای مقاله میگردم
کسی می تونه کمکم کنه و بهم موضوع پیشنهاد بده؟Huh

مضوع مقاله برای درس پایگاه داده پیشرفته - mrs gh - 15 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ق.ظ

Android و data mining

RE: مضوع مقاله برای درس پایگاه داده پیشرفته - student87 - 15 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ق.ظ)mrs gh نوشته شده توسط:  Android و data mining

مرسی از پیشنهادتون

RE: مضوع مقاله برای درس پایگاه داده پیشرفته - انرژی مثبت - ۲۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  سلام. من برای ارائه این درسم موضوع active database رو انتخاب کردم تا ژورنال انتخاب کنم. حالا یه سوال از بچه های با تجربه دارم.. من که تازه ترم ۱ ام. میخ.ام بهم بگین چرا تو پایگاه داده های معبر که میرم : acm wiley ieee scinsedirect اصلا scholar.google چرا وفتی برای سزچ active database این عنوان رو وارد میکنم صد تا موضوع میاره اما اصلا تو موضوم ابن ۲ کلمه کنار هم نیستند یا فقط active i هست یا اصلا هیچی نیستند با اینکه advance search v رو کلی دستکاری میکنم... زیاد وقت ندارم ...
میشه کمک کنید. ژورنال با کنفرانس فرقی داره که ببرم استاد تایید کنه
سرچ در scholar.google :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نتیجه همون سرچ واسه سال ۲۰۱۲ به بعد :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بهتره یکی از مقالات سالهای اخیر رو بردارید که احتمال قبولیش بیشتر باشه ضمن این که یه نگاه به چکیئه اش بندازید که دستتون بیاد چی به چیه.

واسه اعتبار ژورنال هم می تونید یه سرچ کنید ببیند معتبر باشه. ieee هم که معتبره.

RE: مضوع مقاله برای درس پایگاه داده پیشرفته - انرژی مثبت - ۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ق.ظ

(۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ق.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  ممنونم. مثلا بعضی ژورنالها که دانلود میکنم اصلا نه تاریخ تحویل داره نه تاریخ قبول شدن!!! اینا چی? مشخص نیست.اینا برای استاد مورد قبول نیست؟
توی همون لینکی که گذاشتم ببینید ته هر مقاله (نه این که مقاله رو باز کنید) یه گزینه cite داره اونو که کلیک کنید، citation مقاله رو میاره. اونجا نوشته در کدوم کنفرانس یا ژورنال پذیرفته شده و سال هم داره.

RE: مضوع مقاله برای درس پایگاه داده پیشرفته - انرژی مثبت - ۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۶ ق.ظ

(۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ق.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  ۱-ببخشین ی سوال دیکه. اونcit رو که زدم خوب نوشته کجاها ارائه شده چه سالی... اما همین اطلاعات تو خود pdf نیست. اون وقت استاد از کجا ببینه میخوام نشونش بدم؟
گاهی مواقع تو خود مقاله هم می زنن گاهی هم نه!
می تونید import کنید اون citation رو. یا این که اگر استاد خواست مقاله رو از تو نت براشون بیارید و citation رو بهشون نشون بدید. راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه.

موضوع مقاله درس پایگاه داده های پیشرفته - elenaaaaa - 23 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ

دوستان سلام
دارم در مورد یه موضوع واسه مقاله درس پایگاه داده های پیشرفته می گردم
می خوام یه موضوع خوب و موضوع روز باشه

اگه در این زمینه کمک کنید واقعا ممنون می شم

مضوع مقاله برای درس پایگاه داده پیشرفته - elenaaaaa - 24 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ق.ظ

مرسی که راهنمایی کردین

من ۲ تا موضوعی رو که دوستان گفتن دیدم و واقعا ممنونم . در مورد datamining جستجو کردم اما نمی دونم چه جور باید موضوع رو کوچیک ترکنم و به یه عنوان تحقیقاتی برسم میشه راهنمایی کنید. کلا تا حالامقاله ننوشتم و واسم یه مقداری گنگه

یه سئوال دیگه ، من چطور می تونم مبحثی رو که می خوام در مانشت جستجو کنم تا تاپبک مشابه ایجاد نکنم.
واقعا نمی دونم جستجوی عنوان تاپیک ها کجاست

با تشکر

مضوع مقاله برای درس پایگاه داده پیشرفته - انرژی مثبت - ۲۴ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ ب.ظ

یه سری موضوعات هم برای ارائه سمینار این درس در تاپیک زیر اورده شده اند.

مضوع مقاله برای درس پایگاه داده پیشرفته - elenaaaaa - 24 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ب.ظ

ممنونم که راهنمایی کردید اما در مورد مراحل رسیدن به یه عنوان خوب واسه مقاله هم میشه توضیح بدید. مثلا من حتی هنوز سردرگمم که اگه یه موضوع مثلا datamining یا paralel database یا هر چیز دیگه ای رو انتخاب کنم چه طور می تونم به یه موضوع خوب و جزء برسم ؟؟

عنوان هارو دیدم اما چطور می تونم یه موضوع انتخاب کنم که به روز باشه و در حال حاضر بتونم چند تا مقاله ی به روز و خوب پیدا و حتی یه مقاله ارائه بدم ؟؟؟

وقعا ممنونم که راهنمایی کردین

مضوع مقاله برای درس پایگاه داده پیشرفته - besat - 07 آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۳۷ ب.ظ

سلام خسته نباشید واسه درس شبکه های پیشرفته باید کنفرانس ارائه بدم networkQualityof+Service وسه تا مقاله وبعد به یکی تبدیلش کنم میشه شما موضوعات مختلف بهم بدین