تالار گفتمان مانشت
تک فروشی کتاب های پارسه(آی تی و کامپیوتر) در مشهد و ارسال پستی به شهرستان - نسخه‌ی قابل چاپ

تک فروشی کتاب های پارسه(آی تی و کامپیوتر) در مشهد و ارسال پستی به شهرستان - dima - 23 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ب.ظ

سلام دوستان

من یه سری کتاب پارسه دارم...سال ۹۰ خریدم..کاملا نو هستن

قبلا میخواستم کلی بفروشم...الان تصمیمم عوض شد

حضوری هم تحویل میدم که خیالتوت بابت اصلی بودن کتاب ها جمع باشه..من محدوده ۴راه شهدا هستم

اینم لیست و قیمت کتاب ها:

شبکه حقیقت....۱۵۰۰۰ تومان---رزرو شد

سیستم عامل حقیقت....۱۲۰۰۰ تومان

مدیریت آی تی...دو جلد با هم ۲۷۰۰۰ تومان

هوش مصنوعی...۳۰۰۰ تومان

گسسته...۳۰۰۰ تومان

پایگاه داده ...۲۰۰۰ تومان

ساختمان داده...۵۰۰۰ تومان-------فروخته شد

طراحی الگوریتم....۵۰۰۰ تومان------فروخته شد

هر کدوم رو میخواستین بگین که براتون کنار بذارم

ممنون

تک فروشی کتاب های پارسه(آی تی و کامپیوتر) در مشهد - dima - 23 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۲ ب.ظ

در ضمن اگه به جز مشهدی ها کسی کتاب ها رو میخواست،مشکلی نیست من ارسال میکنم ولی هزینه پست با خودشون

RE: تک فروشی کتاب های پارسه(آی تی و کامپیوتر) در مشهد - hosseinsys - 24 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ

(۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۲ ب.ظ)dima نوشته شده توسط:  در ضمن اگه به جز مشهدی ها کسی کتاب ها رو میخواست،مشکلی نیست من ارسال میکنم ولی هزینه پست با خودشون

بنده ان شا الله چند تا از کتابها رو میخوام .
اسم نویسنده ها رو هم اگه بزارید بهتره .
پیام خصوصی دادم !

RE: تک فروشی کتاب های پارسه(آی تی و کامپیوتر) در مشهد - saman_6468 - 24 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ب.ظ

سلام
من ساختمان و طراحی الگوریتم و میخوام
پ خ کردم.

تک فروشی کتاب های پارسه(آی تی و کامپیوتر) در مشهد - dima - 25 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ق.ظ

اینم اسم نویسنده ها:

شبکه ...حقیقت.

سیستم عامل ...حقیقت

مدیریت آی تی...طبرسا

هوش مصنوعی...رهنمون

گسسته...نامور

ساختمان داده...طورانی

طراحی الگوریتم....قلی زاده

---

گسسته-پایگاه-طراحی الگوریتم و ساختمان رزرو شدن

تک فروشی کتاب های پارسه(آی تی و کامپیوتر) در مشهد و ارسال پستی به شهرستان - molai - 15 تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ب.ظ

سلام من سیستم عامل و طراحی رو میخوام

تک فروشی کتاب های پارسه(آی تی و کامپیوتر) در مشهد و ارسال پستی به شهرستان - abji22 - 24 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ

پایگاه کیوانپور فروخته شد؟