تالار گفتمان مانشت
چگونه شماره داوطلبی و پرونده آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ خود را بازیابی نمایم؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

چگونه شماره داوطلبی و پرونده آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ خود را بازیابی نمایم؟ - good-wishes - 26 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ب.ظ

سوال :
چگونه می توانم شماره داوطلبی و پرونده آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ خود را بازیابی نمایم؟

پاسخ :
با توجه به رعایت موارد ذیل شماره داوطلبی و پرونده خود را دریافت نمایید.

۱- با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود وارد سیستم پاسخگویی اینترنتی شوید.
تذکر مهم داوطلبی که درخواست شماره داوطلبی و پرونده خود را دارد اگر عضو سایت نیست حتما باید عضو سایت شود.
ارایه شماره داوطلبی و پرونده از طریق عضویت دیگران مقدور نمی باشد.
۲- پس از ورود به سیستم و انتخاب آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ را انتخاب نمایید.
۳- در قسمت نوع درخواست، گزینه درخواست شماره داوطلبی و پرونده را انتخاب و گزینه تایید را کلیک نمایید.
از آنجا که بر مبنای مشخصات پروفایل عضویت اطلاعات شماره داوطلبی و پرونده را دریافت خواهید نمود، در صورت عدم صحیح بودن مشخصات فردی با توجه به (نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، کد ملی، نام پدر، تاریخ تولد)، ابتدا مشخصات فردی خود را تصحیح نموده، سپس بروی دکمه تایید کلیک نمایید.
در اصلاح پروفایل عضویت سیستم پاسخگویی شماره شناسنامه را بدون صفر و یا دو صفر اول در صورت وجو.د این ارقام وارد کنید.
در صورت اشتباه بودن مشخصات عضویت ( پروفایل ) اطلاعاتی به فرد ارایه نخواهد شد.
در صورتی که با توجه به رعایت موارد فوق موفق به دریافت اطلاعات نشدید می توانید برای دریافت اطلاعات با روابط عمومی سازمان از طریق شماره تلفنهای ۹-۸۸۹۲۳۵۹۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

منبع : سیستم پرسش و پاسخ سایت سنجش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چگونه شماره داوطلبی و پرونده آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ خود را بازیابی نمایم؟ - soomo - 28 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ق.ظ

مرسی خیلی باحال بود

راستی من شماره پروندمو دارم ولی رمز عبورشو ندارم از کجا باید پیداش کنم یا شماره پیگیری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟