تالار گفتمان مانشت
عیدی معنوی به دوستان مانشتی به مناسبت عید غدیر - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
عیدی معنوی به دوستان مانشتی به مناسبت عید غدیر - good-wishes - 30 مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ب.ظ

سلام دوستان

از امام صادق علیه السلام نقل شده است که فرمودند: «یک درهم دادن به برادران با ایمان و معرفت در روز عید غدیر، برابر هزار درهم (در روزهای دیگر) است؛ بنابراین، در این روز به برادرانت انفاق کن و هر مرد و زن مؤمن را شاد گردان».

داشتم فکر میکردم چه خوبه که ماها که در مانشت دور هم جمعیم و با هم دوستیم هم به مناسبت عید غدیر به هم عیدی بدیم Smile
این عیدی میتونه معنوی هم باشه

من شروع میکنم و به استقبال عید غدیر میرم شما هم بسم الله

صد تا صلوات هدیه می کنم به امام زمان (ع) از طرف همه دوستان مانشتی ام + یک بار ختم یس در روز عید
انشاا... خداوند به برکت این عید و به حق مولا علی (ع) و اولاد علی (ع) دل همه تون رو شاد ، حاجاتتون رو روا به خیر و خیر کثیر رو به سمت زندگیتون جاری کنه و شر قضا و قدر قطعی رو از زندگیتون برداره . آمین Rolleyes

یا علی

[تصویر:  221611_nokarearbab_15161314.jpg]

RE: عیدی معنوی به دوستان مانشتی به مناسبت عید غدیر - SaMiRa.e - 30 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ ب.ظ

ممنون از خانم good-wishes بابت کار قشنگی که شروع کردند . Smile

من هم صد تا صلوات هدیه به امام زمان (ع) از طرف همه دوستان .
عید پیشاپیش مبارک . Smile

عیدی معنوی به دوستان مانشتی به مناسبت عید غدیر - sahar121 - 30 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ب.ظ

منم به پیروی از شما ...

عیدی معنوی به دوستان مانشتی به مناسبت عید غدیر - Parva - 01 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ق.ظ

دوستای عزیزم عیدتون مبارک
من هم صد تا صلوات هدیه به امام زمان (ع) از طرف همه دوستان .
good-wishes ممنون از خانم

RE: عیدی معنوی به دوستان مانشتی به مناسبت عید غدیر - sadeghd - 01 آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ق.ظ

منم هستم

عیدی معنوی به دوستان مانشتی به مناسبت عید غدیر - vesta - 01 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ق.ظ

خیلی کار قشنگیه. ممنون
من چون یس رو خیلی دوست دارم از طرف همگی این سوره رو امشب میخونم و براتون آرزوی موفقیت میکنم.
عیـــــــــــــــــــــــــــدتون مبارک

عیدی معنوی به دوستان مانشتی به مناسبت عید غدیر - Breeze - 01 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ق.ظ

صد تا صلوات به نیت سلامتی ، موفقیت و شادی همه ی دوستای مانشتی Smile

بچه ها اونایی که دستشون از دنیا کوتاهه رو فراموش نکنید .. یک حمد و ۱۱ تا قل هو الله فاتحه برای همه ی از دست رفتگانRolleyes

RE: عیدی معنوی به دوستان مانشتی به مناسبت عید غدیر - mm123456789 - 01 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ق.ظ

سلام به همگی دوستان
عیدتون همتون پیشاپیش مبارک
برای همه آرزوی بهترینا رو دارم
منم میخونم حتماSmile
بچه ها همه بیمارارو همه اونایی که به قوله دوستون دستشون از این دنیا کوتاهه همه همه مشکل دارارو و............ همه رو دعا کنین
من یه جایی شنیدم میگن هر وقت بقیه رو دعا کنی بعد خودتو دعای خودت زودتر مستجاب میشه
التماس دعا

عیدی معنوی به دوستان مانشتی به مناسبت عید غدیر - sahar bano - 01 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ب.ظ

من هم صد تا صلوات هدیه به امام زمان (ع) از طرف همه دوستان

عیدی معنوی به دوستان مانشتی به مناسبت عید غدیر - mhd3 - 01 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ب.ظ

من یه الرحمن هم برای رفتگانمون میخونم (علاوه بر یس و صلوات) Smile

عیدتون مبارک

RE: عیدی معنوی به دوستان مانشتی به مناسبت عید غدیر - lotus - 01 آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۴۱ ب.ظ

من نیز ۱۱۴ صلوات میفرستم واسه سلامتی مولا امام زمان(عج)
دوستان دعا واسه همه یادتون نره

RE: عیدی معنوی به دوستان مانشتی به مناسبت عید غدیر - eris229 - 01 آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۵۴ ب.ظ

عید همگی مبارک باشه
من هم سوره ی الرحمن را می خونم و این سوره را هدیه میکنم به رفتگان هممون.

دوستان همه ی مریض ها رو دعا کنید لطفا.

عیدی معنوی به دوستان مانشتی به مناسبت عید غدیر - my major - 01 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ب.ظ

بسم الله النور
من هم صد تا صلوات و ختم سوره ی نور.
[تصویر:  221767_axe-sub-ir_vtauo_7cdi_%2520%25281%2529.gif]

عیدی معنوی به دوستان مانشتی به مناسبت عید غدیر - boy.unique1366 - 01 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ب.ظ

من سیدم.چی باید عیدی بدم.ماشالا طلب کارا اطرافم زیاد شدن.کسی جایی رو برای قایم شدن سراغ نداره؟

RE: عیدی معنوی به دوستان مانشتی به مناسبت عید غدیر - mm123456789 - 01 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ب.ظ

(۰۱ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ب.ظ)boy.unique1366 نوشته شده توسط:  من سیدم.چی باید عیدی بدم.ماشالا طلب کارا اطرافم زیاد شدن.کسی جایی رو برای قایم شدن سراغ نداره؟

فقط واسه موفقیت همه کنکوری ها دعا کنین خودش میشه یه عیدی بزرگSmile