تالار گفتمان مانشت
[درخواست] عکس از کل فهرست مطالب کتاب هوش مصنوعی پارسه - نسخه‌ی قابل چاپ

[درخواست] عکس از کل فهرست مطالب کتاب هوش مصنوعی پارسه - javad94 - 03 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ق.ظ

با سلام خدمت دوستان مانشتی

یه زحمتی واسه دوستان داشتم ...

می خواستم دوستانی که کتاب هوش مصنوعی پارسه آخرین چاپش (ببینید آخرین چاپش رو میگم) دارند اگه براشون زحمتی نیست یه عکس

می تونند از همه فهرست مطالبش بگیرند و همین جا قرار بدن.

واقعا لطف می کنید... سپاسگزارم

مرسی

RE: [درخواست] عکس از کل فهرست مطالب کتاب هوش مصنوعی پارسه - javad94 - 03 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ب.ظ

همچنان منتظر یاری سبزتان هستم... میخوام کتابشو بخرم ولی قبلش میخوام ببینم چطوریه کتابش ؟ ارزش داره بگیرم یا نه؟ لطفا" اگه براتون امکان داره از کل فهرست مطالبش عکس بگیرین و اینجا قرار بدین.

با تشکر

RE: [درخواست] عکس از کل فهرست مطالب کتاب هوش مصنوعی پارسه - javad94 - 03 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ ب.ظ

صرفا" جهت بالا اومدن ...

RE: [درخواست] عکس از کل فهرست مطالب کتاب هوش مصنوعی پارسه - infinity31 - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ق.ظ

سلام دوست عزیز. من چاپ ۸۹ رو دارم. اینم فهرستش:
[attachment=15095]

RE: [درخواست] عکس از کل فهرست مطالب کتاب هوش مصنوعی پارسه - pooyaa - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ق.ظ

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ق.ظ)infinity31 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز. من چاپ ۸۹ رو دارم. اینم فهرستش:

این چاپ اگر اشتباه نکنم نویسندش رهنمون هست ولی چاپ ۹۲ طارمیان هست

RE: [درخواست] عکس از کل فهرست مطالب کتاب هوش مصنوعی پارسه - javad94 - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۳ ب.ظ

infinity31 عزیز ازتون تشکر می کنم و دستتون درد نکنه ... ممنونم

همچنان منتظر ...

RE: [درخواست] عکس از کل فهرست مطالب کتاب هوش مصنوعی پارسه - infinity31 - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ ب.ظ

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ق.ظ)infinity31 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز. من چاپ ۸۹ رو دارم. اینم فهرستش:

این چاپ اگر اشتباه نکنم نویسندش رهنمون هست ولی چاپ ۹۲ طارمیان هست

بله رهنمون هست.

RE: [درخواست] عکس از کل فهرست مطالب کتاب هوش مصنوعی پارسه - hamid1369 - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۰ ق.ظ

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۳ ب.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط:  infinity31 عزیز ازتون تشکر می کنم و دستتون درد نکنه ... ممنونم

همچنان منتظر ...

سلام دوست عزیز
از لینک زیر میتونید به فهرست کتاب هوش مصنوعی پارسه دسترسی داشته باشید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید

RE: [درخواست] عکس از کل فهرست مطالب کتاب هوش مصنوعی پارسه - javad94 - 03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ

دستتون واقعا" درد نکنه و خیلی خیلی ممنونم و لطف کردین...

بارم ممنون