تالار گفتمان مانشت
با ۲۵۳ هوش کجا قبول می شم؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

با ۲۵۳ هوش کجا قبول می شم؟ - hossein512 - 11 خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۵۰ ب.ظ

فکر می کنید با ۲۵۳ هوش کدوم یکی از اینها رو بیارم؟ من به همین ترتیب انتخاب کردم. اگه فکر مینید هیچکدوم رو نمیارم هم بگین بهم چون بعد از اینا یه جایی رو انتخاب کردم که الآن پشیمونم. الآن برام خیلی مهمه که آیا اینها رو میارم یا نوبت به اون که نمی خوام میرسه.

روز صنعتی اصفهان
روز علم و صنعت
روز شهید بهشتی
روز شیراز
روز اصفهان
روز فردوسی مشهد
روز خواجه نصیر
روز تربیت معلم
روز اصفهان آموزش محور

با ۲۵۳ هوش کجا قبول می شم؟ - delta - 11 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۰۳ ب.ظ

نگران نباشید حتما یکی از این انتخاباتونا قبولید فایلی که من دارم مال سال گذشته هستش.امسالم ظرفیتا بیشتر شده
صنعتی اصفهان:۲۴۶
علم وصنعت:۲۵۰
شهید بهشتی:تو این فایل رشته هوش کسی نبود
شیراز:۲۹۰
اصفهان:۳۵۶
مشهد:۳۵۲
خواجه نصیر:۲۹۶
تربیت معلم:۳۷۳
این رتبه‌ها اخرین رتبه فرد قبول نیست من اخرین رتبه قبولی تو این فایلا نوشتم.به نظرم شما همون انتخاب اولتون قبولید.تبریک میگم.

RE: با ۲۵۳ هوش کجا قبول می شم؟ - inteligentium - 11 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۰۴ ب.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۵۰ ب.ظ)hossein512 نوشته شده توسط:  فکر می کنید با ۲۵۳ هوش کدوم یکی از اینها رو بیارم؟ من به همین ترتیب انتخاب کردم. اگه فکر مینید هیچکدوم رو نمیارم هم بگین بهم چون بعد از اینا یه جایی رو انتخاب کردم که الآن پشیمونم. الآن برام خیلی مهمه که آیا اینها رو میارم یا نوبت به اون که نمی خوام میرسه.

روز صنعتی اصفهان
روز علم و صنعت
روز شهید بهشتی
روز شیراز
روز اصفهان
روز فردوسی مشهد
روز خواجه نصیر
روز تربیت معلم
روز اصفهان آموزش محور

اگه جایی رو انتخاب کردی که پشیمونی خوب تا امشب که وقت داری برو اصلاحش کن-ضمنا به نظرم یکی از اینا رو میاری ولی حتما اگه از چیزی پشیمونی تا دیر نشده اصلاحش کن
موفق باشی
(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۰۳ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  نگران نباشید حتما یکی از این انتخاباتونا قبولید فایلی که من دارم مال سال گذشته هستش.امسالم ظرفیتا بیشتر شده
صنعتی اصفهان:۲۴۶
علم وصنعت:۲۵۰
شهید بهشتی:تو این فایل رشته هوش کسی نبود
شیراز:۲۹۰
اصفهان:۳۵۶
مشهد:۳۵۲
خواجه نصیر:۲۹۶
تربیت معلم:۳۷۳
این رتبه‌ها اخرین رتبه فرد قبول نیست من اخرین رتبه قبولی تو این فایلا نوشتم.به نظرم شما همون انتخاب اولتون قبولید.تبریک میگم.

فایلتون ماله ۸۸ هستش،پارسال آخرین پذیرش علم وصنعت ۱۸۵ اینا بوده(روزانه)شبانه هم ۲۳۵،به اینجا مراجعه کنین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با ۲۵۳ هوش کجا قبول می شم؟ - hossein512 - 11 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۱۴ ب.ظ

آخه ویرایش هم کردم و فقط یه بار اجازه میده

RE: با ۲۵۳ هوش کجا قبول می شم؟ - hossein512 - 11 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۴ ب.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۰۴ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  فایلتون ماله ۸۸ هستش،پارسال آخرین پذیرش علم وصنعت ۱۸۵ اینا بوده(روزانه)شبانه هم ۲۳۵،به اینجا مراجعه کنین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مطمئنید این عکسایی که گرفتین مربوط به پارساله؟ چقدر درسته؟ آخه با ۳۳۲ روز شیراز آوردن.

RE: با ۲۵۳ هوش کجا قبول می شم؟ - inteligentium - 11 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ ب.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۴ ب.ظ)hossein512 نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۰۴ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  فایلتون ماله ۸۸ هستش،پارسال آخرین پذیرش علم وصنعت ۱۸۵ اینا بوده(روزانه)شبانه هم ۲۳۵،به اینجا مراجعه کنین

مطمئنید این عکسایی که گرفتین مربوط به پارساله؟ چقدر درسته؟ آخه با ۳۳۲ روز شیراز آوردن.

خود پارسه ای‌ها از این واسه انتخاب رشته داوطلبا استفاده می کردن،فکر نمی کنم اگه اشتباه هم داشته باشه خیلی زیاد باشه،راست ودروغش با اون هاست(فکر نمی کنم ولی توش اشتباه خاصی باشه).

RE: با ۲۵۳ هوش کجا قبول می شم؟ - kabirkooh - 12 خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۴۵ ب.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۱۸ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۱۴ ب.ظ)hossein512 نوشته شده توسط:  آخه ویرایش هم کردم و فقط یه بار اجازه میده

من هم ۲۳۱ شدم وتقریبا مشابه شما انتخاب کردم،ولی فکر میکنم دیگه حداقل تربیت معلم یا شیراز یا اصفهان رو بیاریم
توکل بر خدا

سلام
ایول بابا منم ۲۴۷ شدم یعنی احتمالا با هم همکلاس بشیم.....
آره؟؟؟؟؟؟
خوشبختم از آشنایی باهاتون ۲۳۱و ۲۵۳

با ۲۵۳ هوش کجا قبول می شم؟ - hossein512 - 22 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۲ ب.ظ

منم خوشوقتم