تالار گفتمان مانشت
دوتا سوال از سوال ۹۳ آیتی ۹۲- پردازنده دو هسته ای - نسخه‌ی قابل چاپ

دوتا سوال از سوال ۹۳ آیتی ۹۲- پردازنده دو هسته ای - mj.net - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۶ ب.ظ

اول بگم میدونم این سوال مطرح شده قبلا. توی اون لینک هم سوالم رو نوشتم اما ازونجایی که بین تعداد زیاد پست ها گم شده و وقت نیست دیگه اینجا جداگانه طرحش میکنم:
من توی این سوال دو تا سوال دارم (بر اساس جوابی که دکتر حقیقت دادند
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)
یکی اینکه توی سوال ذکر نشده حافظه مشترک و انحصاری هست یا نه. مثلا اگر حافظه رو مشترک بگیریم گزینه ی یک بین زمان ۴ تا ۸ نخ هدر میره و ATT هم برابر ۷۷/۴ میشه. پس کمترین زمان رو نداره دیگه.
حالا باید کدوم حالت رو در نظر بگیریم ؟؟؟ حافظه انحصاری هست کلا آیاااا ؟؟؟؟ سوالایی دیدم که حافظه مشترک و انحصاری بوده

مورد دوم هم اینکه گزینه دو و سه که هر دو مدت زمان بیکار بودن نخ ۱ ثانیه هست. پس بر چه اساسی گزینه ۳ انتخاب شده ؟

RE: دوتا سوال از سوال ۹۳ آیتی ۹۲- پردازنده دو هسته ای - maryam.raz - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۴ ب.ظ

تو همچین سوالاتی مشخصه که حافظه انحصاری هست اگه مشترک بود که دیگه مشکلی یا تاخیری نبود.
در مورد سوال دوم هم همون ۳ میشه یبار حساب کنید گزینه ۳ کمترین بیکاری CPu رو داره

RE: دوتا سوال از سوال ۹۳ آیتی ۹۲- پردازنده دو هسته ای - mj.net - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۵ ق.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۴ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  تو همچین سوالاتی مشخصه که حافظه انحصاری هست اگه مشترک بود که دیگه مشکلی یا تاخیری نبود.
در مورد سوال دوم هم همون ۳ میشه یبار حساب کنید گزینه ۳ کمترین بیکاری CPu رو داره

خوب راه حلی که منصوب به حقیقته این مساله رو در نظر نگرفته برای گزینه ی یک. و برای همین زمانش ۷۱ شده وگرنه بیشتره
مورد دوم هم والا من هرچی حساب میکنم گزینه دو و سه هر دو یک ثانیه سی پی یو بیکاره