تالار گفتمان مانشت
درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - نسخه‌ی قابل چاپ

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - sadradin - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش

فقط دفترچه A را گذاشته اند !!Huh

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - خانه سبز - ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ب.ظ

.........

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - sadradin - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ

فکر کنم چون مدرسان هم کلید D رو انتشار داده ، و تمام و کمال یکسان بوده ، برا همین نذاشتن !!

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - navid_itboy - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ

من موندم سال دیگه ایییییییییییییییییییی وایییییییییییییییییییییییییییییی

درصدام
زبان ۲۴

مشترک ۲

مدیریت ۳۵

تخصصی ۴۰

حالمو گرفتا کاش نیگا نمیکردم اهههههههههههههههه ای خداااااااااااااا Sad

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - nasim** - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ب.ظ

خب حالا درصداتون چطور بوده؟بیایید بگید دیگهDodgy

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - navid_itboy - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  خب حالا درصداتون چطور بوده؟بیایید بگید دیگهDodgy

واسه شما خوب بود؟

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - nasim** - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ ب.ظ

درصدای خودم با اون چیزی که فک میکردم فرقی نکرده....
مشترک ۲۳
تخصصی ۴۰
مدیریت ۶۸ ( البته به سوال اول اعتراض دارم کلید اشتباههAngry)

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - masoudtizhoush - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ب.ظ

سلام Smile...
خوشحالم...

زبان ۴۰
مشترک ۱۵/۵۵
تخصصی ۵۹/۲۵
معماری سفید

تهران قبولیم دیگه؟؟؟؟؟

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - nasim** - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  عزیزان دفترچه A در سایت خود سنجش هست از همانجا دانلود کنید

درصدهای من:
زبان: ۱۸.۸
مشترک: ۲۳.۳۳
مدیریت: ۶۸.۸۸
تخصصی: ۴۸.۱۴

شما سوال اول مدیریت رو چی زدین؟

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - mrdkmrdk - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ

سلام به همگی.
پایگاه ۶ تا درست.
هوش ۵تا درست.
سیستم عامل ۲ تا درست ،۳ تا غلط.
تخصصی:۶۶
معماری:۴ تا درست ،۳تا غلط.
معماری:۲۵
ساختمان:۴تا درست.
طراحی:۱درست.۳ تا غلط.
مهندسی:۵ تا درست.
شبکه:۴تا درست.
گسسته:یکی غلط.
مشترک۴۱/۵۸
خوبه،یا بد؟

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - nasim** - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ب.ظ)masoudtizhoush نوشته شده توسط:  سلام Smile...
خوشحالم...

زبان ۴۰
مشترک ۱۵/۵۵
تخصصی ۵۹/۲۵
معماری سفید

تهران قبولیم دیگه؟؟؟؟؟

تبریکککککک.شما مشترک ۵۵% زدین؟

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - مهندس خانم - ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۴۷ ب.ظ

بچه ها خواهشا اعتراض کنید حداقل به اون سوال هوش که اشتباه تایپی داشت و سوال پایگاه داده که اصلا مرز بین سوال و گزینه ها معلوم نبود
درضمن من به جواب سوال اول مهندسی نرم افزار هم اعتراض دارم بنظر من روش نمونه سازی میشه کسی با نظرم موافقهههههه؟؟؟؟؟Huh

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - masoudtizhoush - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۴۷ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ب.ظ)masoudtizhoush نوشته شده توسط:  سلام Smile...
خوشحالم...

زبان ۴۰
مشترک ۱۵/۵۵
تخصصی ۵۹/۲۵
معماری سفید

تهران قبولیم دیگه؟؟؟؟؟

تبریکککککک.شما مشترک ۵۵% زدین؟
نه بابا....
اون وری بخون داداش!!!
از چپ به راست اعداد رو میخونن
الان دیگه تبریک نداره؟؟؟؟

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ)mrdkmrdk نوشته شده توسط:  سلام به همگی.
پایگاه ۶ تا درست.
هوش ۵تا درست.
سیستم عامل ۲ تا درست ،۳ تا غلط.
تخصصی:۶۶
معماری:۴ تا درست ،۳تا غلط.
معماری:۲۵
ساختمان:۴تا درست.
طراحی:۱درست.۳ تا غلط.
مهندسی:۵ تا درست.
شبکه:۴تا درست.
گسسته:یکی غلط.
مشترک۴۱/۵۸
خوبه،یا بد؟

داداش شما سکوت کن که شریفی !!!!
فقط جان من بگو من چجوریم؟؟؟؟

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - nasim** - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  شما سوال اول مدیریت رو چی زدین؟
من اون سوال رو نزدم. می‌خواستم هدفگذاری بهتر بزنم که بین ۲-۳ گزینه شک کردم کلاً نزدم

من هدفگذاری بهتر زدم یعنی رو این جواب اطمینان دارم چون عین همینو دیده بودمSad خیلی اعصابم خورده...من میرم اعتراضCool

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - sadradin - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ب.ظ

سلام

من دفترچم d یوده اما انگار کلید سوالات مشترک های تمام دفترچه ها یکسان هست ....

با این فرض بنده مشترک رو ۳۷/۷۸ درصد زدم ... توکل بر خدا .... انسالله امسال غیرانتفایی نصیبمون نشه