تالار گفتمان مانشت
موضوع سمینار ارشد مهندسی کامپیوتر (پیشنهاد) - نسخه‌ی قابل چاپ

موضوع سمینار ارشد مهندسی کامپیوتر (پیشنهاد) - ۸۵۱۱ - ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ ق.ظ

سلام. بچه ها میشه لطفا چند تا موضوع که هم جدید باشه هم خیلی سخت نباشه پیشنهاد بدین برای درس سمینار؟ واقعا گیج شدم استادم هم در حد این که برو یک موضوع انتخاب کن چند تامقاله بیار تا بعد کمکم کرده . .ممنون میشم

موضوع سمینار ارشد مهندسی کامپیوتر (پیشنهاد) - ۸۵۱۱ - ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۴۱ ق.ظ

هیچ کس نظری نداره؟

موضوع سمینار ارشد مهندسی کامپیوتر (پیشنهاد) - omid.n1990 - 27 فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۳۱ ب.ظ

سوالتون خیلی کلی هست
تو چه زمینه ای میخواهید کار کنید؟
یکم جزئی تر عنوان کنید دیگران بهتر بتونن کمک کنن

موضوع سمینار ارشد مهندسی کامپیوتر (پیشنهاد) - ۸۵۱۱ - ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۴۳ ب.ظ

موضوعی که برای پایان نامه هم جای کار داشته باشه. غیر از پردازش تصویر که هیچ اطلاعاتی ازش ندارم میشه هرچیزی باشه. مثلا شبکه یا نرم افزاری مثل تحمل پذیری خطا توی نرم افزارها

موضوع سمینار ارشد مهندسی کامپیوتر (پیشنهاد) - type_yz - 24 مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۹ ب.ظ

سلام خدمت دوستان . منم برای سمینار ارشدم موضوع می خوام لطفا کمکم کنید مرسی

RE: موضوع سمینار ارشد مهندسی کامپیوتر (پیشنهاد) - stabesh - 24 مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۹ ب.ظ

سلام
تو چه زمینه ای ؟
گرایشان چیه؟
علایقم چیه؟

RE: موضوع سمینار ارشد مهندسی کامپیوتر (پیشنهاد) - ۹SHAN - 30 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ب.ظ

در پست دیگه مطرح شد

موضوع سمینار ارشد مهندسی کامپیوتر (پیشنهاد) - elham joon - 27 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۳۳ ق.ظ

دوستان علایق باید همین ترم اول متوجه بشیم؟؟!!ترم اوا رشته نرم به ما سمینار دادند.
من دلم میخواد با طرح نهایی ارشد همخوانی داشته باشه.و بعده ۲سال بشه در حیطه رشته ام کاریردی باشه.

مقطع کارشنایی در مورد پردازش تصویر مختصر کار کردم و تحقیقاتی بود.با متلب و ریاضیاتش نتونستم ارتباط خوب و دوست داشتنی برقرار کنم!!؟