تالار گفتمان مانشت
منبع درس ساختمان داده - نسخه‌ی قابل چاپ

منبع درس ساختمان داده - hz657091 - 13 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ب.ظ

سلام به همه دوستان عزیز
هرکی هر نظری در مورد بهترین منبع برای در ساختمان داره اینجا بگه که بقیه دوستان هم مطلع بشن.

خود من قصد دارم کتاب هورویتز با کتاب جدید پارسه که قراره به تازگی چاپ بشه بخونم. شما چی؟

RE: منبع درس ساختمان داده - metallica.r - 13 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ب.ظ

قدسی بهترینه

Sent from my LT22i using Tapatalk

RE: منبع درس ساختمان داده - hz657091 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ق.ظ

قدسی یا clrs?

منبع درس ساختمان داده - Mohammad-A - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ق.ظ

کتاب ساختمان داده پارسه رو من ندیدم اما ببینید و یه بررسی کنید ببینید فاصله‌اش با کتاب CLRS و قدسی و تناسب بین این دو رو چقدر رعایت کرده.
مرجعی که انتخاب می‌کنید حتماً باید به کتاب دکتر قدسی نزدیک باشه اما این دلیلی بر سوال دادن ایشون نیست. ممکنه استادهای دیگری با قرائت ایشان از ساختمان داده سوال طراحی کنند.

کتاب ۶۰۰ مسئله دکتر قدسی و نصیری‌شرق هم برای کنکور ۹۲ عالی بود اما برای کنکور ۹۳ تنها یک کمک به حساب می‌آمد. بنابراین باید بررسی بیشتری کنید چون وضعیت سوالات کلاً قابل پیش‌بینی نیست.

منبع درس ساختمان داده - mohammad.ardeshiri - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ب.ظ

منبعش cormen هست clrsبخون

منبع درس ساختمان داده - s_t_6 - 15 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ق.ظ

سلام
ظاهرا پارسه قراره واسه ساختمان داده منبع جدیدی ارائه کنه
اما هنوز هم منبع قبلی به متقاضیان میفروشه!
دوستان کسی منبع جدبد(حلد مشکی) از نزدیک دیده ، تفاوت زیادی یا منبع قبلی(جلد سفید) داره؟
--
واسه درس ساختمان به نظرتون کدوم موسسه منبع بهتری ارائه میده؟

منبع درس ساختمان داده - hamedmohsenee - 15 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ

من ۳ تا کتاب دیدم واسه ساختمان داده:

دکتر قدسی:
بسیار عالی ومفهومی توضیح داده و مثالهای عملی خوبی داره اما حجمش زیاده و یه پیش زمینه از ساختمان داده نیاز داره و حل المسائل نداره.اما خوندنش باعث میشه مفهوم عمیق درس رو توی چنته داشته باشی.

دکتر ابراهیمی مقدم:
سرفصلهاش دقیقا سرفصلهای دکتر قدسی رو پوشش میده اما تفاوتش با کتاب دکتر قدسی اینه که خیلی روان و باب فهم توضیح میده و تستهای کنکور رو هم خیلی عالی و با تشریح کامل توضیح داده.
دکتر یوسفی:
خوبه اما یه کمی فرمولی توضیح میده و تستها رو خیلیاشونو کاملا تشریح نمی کنه.

در کل من با این چیزایی که دیدم
"کتاب دکتر قدسی با تستهای ابراهیمی مقدم ومسائل ۶۰۰مساله رو خوب می دونم واسه کنکور"

منبع درس ساختمان داده - shahryar711 - 15 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ب.ظ

جزوه طورانی هم خوبه البته اگه کتابش هم داره میاد کم کم که فکر کنم با توجه به ویژگی های گفته شده از کتاب جدید ساختمانش احتمالا کتاب خوبی باید باشه
به ویژه حل تمرینات حل نشده سی ال ار اس و ...