تالار گفتمان مانشت
لطفا کمککک برا انتخاب دانشگاه با رتبه ۹۲ نرم - نسخه‌ی قابل چاپ

لطفا کمککک برا انتخاب دانشگاه با رتبه ۹۲ نرم - hoda ahmadi - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ

سلام دوستاان .رتبم ۹۲ نرم شده، دیگه واقعا گیج شدم تورو خدا تا فردا کمک برسونین میخام دیه انتخاب رشتمو ثبت کنم ، ببینین خوبه؟؟فقط اینو بگم که علم و صنعت رو میخاستم قبل تربیت مدرس بزنم اما دیدیم خوابگاه نمیدن!!!ودرضمن به نظرتون الزهرا جاش خوبه؟؟ اخه نیمسال دومه زیادم تعریفی از دانشگاهش نشنیدم.
شریف
امیرکبیر
تهران
شهیدبهشتی
تربیت مدرس
علم وصنعت
اصفهان
فردوسی مشهد
صنعتی اصفهان
شیراز
صنعتی شیراز
الزهرا
کاشان
قزوین
...

RE: لطفا کمککک برا انتخاب دانشگاه با رتبه ۹۲ نرم - saeed313 - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲ ب.ظ

سلام تا اونجا که من شنیدم صنعتی اصفهان از فردوسی بهتره و حتی از اصفهانم بهتره....
البته اینها فقط شنیده ها هستند.....Big Grin

لطفا کمککک برا انتخاب دانشگاه با رتبه ۹۲ نرم - disa - 26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ق.ظ

دوست عزیز هز چند احتمال می دم توی ۵ تای اول قبولی ولی جای دانشگاه اصفهان با دانشگاه شیراز رو عوض کن دانشگاه شیراز بعد تهران از همه دانشگاهها در گرایش نرم افزار سر تره

RE: لطفا کمککک برا انتخاب دانشگاه با رتبه ۹۲ نرم - lord123Bahram - 30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۰ ب.ظ

من دانشجوی دانشگاه شیراز بودم
دوستان نرم افزار دانشگاه شیراز ضعیفه نسبت به دانشگاه های اصفهان و فردوسی
شیراز رو توی انتخاب های آخر بزارید

لطفا کمککک برا انتخاب دانشگاه با رتبه ۹۲ نرم - nilinili - 30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ب.ظ

سلام
من ۹۰ هوش مصنوعی شدم. ترتیب انتخاب هام اینطوریه
شریف
تهران
امیرکبیر
اصفهان
صنعتی اصفهان
علم و صنعت
تربیت مدرس
شهید بهشتی
خواجه نصیر

ولی بین اصفهان و صنعتی اصفهان موندم که کدومش رو بالاتر بزنم. اخه خودم کارشناسیم رو صنعتی اصفهان بودم ولی خب کلا کامپیوترش خیلی ضعیفه. یعنی هیئت علمیش حدودا ۱۱ - ۱۲ تان. واسه همین دیگه نمیخوام برم اونجا ولی خب اسم و عنوان صنعتی بالاتره. به نظرتون ترجیح چیه ؟

RE: لطفا کمککک برا انتخاب دانشگاه با رتبه ۹۲ نرم - reza6966 - 31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ق.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ب.ظ)nilinili نوشته شده توسط:  ولی بین اصفهان و صنعتی اصفهان موندم که کدومش رو بالاتر بزنم. اخه خودم کارشناسیم رو صنعتی اصفهان بودم ولی خب کلا کامپیوترش خیلی ضعیفه. یعنی هیئت علمیش حدودا ۱۱ - ۱۲ تان. واسه همین دیگه نمیخوام برم اونجا ولی خب اسم و عنوان صنعتی بالاتره. به نظرتون ترجیح چیه ؟
هوش تربیت مدرس نداره
شما خودتون اصفهان بودید بهتر از ما در مورد دانشگاه اصفهان خبر دارید اما من فکر میکردم صنعتی بهتر هست