تالار گفتمان مانشت
امنیت امیر کبیر یا شبکه امیرکبیر - نسخه‌ی قابل چاپ

امنیت امیر کبیر یا شبکه امیرکبیر - hosseina4 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ

سلام دوستان
رتبه ای من ۲۴ امنیت و شبکه می باشد انتخاب اول من شبکه شریف است که با توجه به ظرفیت ۱۵ نفری این رشته قبولی من تقریبا غیر ممکن است و برای انتخاب دوم و سوم بین شبکه امیرکبیر و امنیت امیرکبیر سر دوراهی موندم به نظر شما کدومشون رو اول انتخاب کنم و دلیلتون برای این انتخاب چیه اگر دوستان امیر کبیری اطلاعات کامل از این دو رشته رو هم در اختیارم قرار بدهند ممنون میشم
پیشاپیش از همه شما دوستان سپاسگذار می باشم

امنیت امیر کبیر یا شبکه امیرکبیر - fa_shinobi - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ ب.ظ

امنیت شنیدم بازار کار بهتری داره و کاراش بیشتر به صورت نظارت هستش. شبکه کمی هم کار عملی داره. ولی خوب امنیت سخت تره

RE: امنیت امیر کبیر یا شبکه امیرکبیر - saho - 28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)hosseina4 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
رتبه ای من ۲۴ امنیت و شبکه می باشد انتخاب اول من شبکه شریف است که با توجه به ظرفیت ۱۵ نفری این رشته قبولی من تقریبا غیر ممکن است و برای انتخاب دوم و سوم بین شبکه امیرکبیر و امنیت امیرکبیر سر دوراهی موندم به نظر شما کدومشون رو اول انتخاب کنم و دلیلتون برای این انتخاب چیه اگر دوستان امیر کبیری اطلاعات کامل از این دو رشته رو هم در اختیارم قرار بدهند ممنون میشم

هر دوش خوبه و بازار کار خوبی داره.هرچند شاید بشه گفت شبکه بیشتر جا افتاده.
بهترین راهنمایی اینکه ببینی چیا برای دورشته داره تو امیرکبیر تدریس میشه وبه کدوم علاقه داری
یا علی

Re: RE: امنیت امیر کبیر یا شبکه امیرکبیر - saturn2200 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۹ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)hosseina4 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

بهترین راهنمایی اینکه ببینی چیا برای دورشته داره تو امیرکبیر تدریس میشه وبه کدوم علاقه داری
یا علی
بنظر شما امنیت یه شهر دیگه مثلا اصفهان نسبت به ایتی تهران یا امیرکبیر بهتره؟
از لحاظ کار
و اپلای و بقیه موارد

RE: امنیت امیر کبیر یا شبکه امیرکبیر - saho - 28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۴۵ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۹ ب.ظ)saturn2200 نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)hosseina4 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

یا علی
بنظر شما امنیت یه شهر دیگه مثلا اصفهان نسبت به ایتی تهران یا امیرکبیر بهتره؟
از لحاظ کار
و اپلای و بقیه موارد
راستش به خیلی چیزا بستگی داره.
من خودم هیچ علاقه ای به دروس رشته ارشد ای تی و تجارت ندارم واگر اصفهانی هم میبودم قطعا از ای تی یا تجارت امیر کبیر بالاتر میزدم.
وحتی احتمالا از ای تی تهران.این کاملا به شرایطتون بستگی داره.

RE: امنیت امیر کبیر یا شبکه امیرکبیر - sadafak7 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۰۰ ب.ظ

اسم درسا رو دربیارید بعد ببینید به مباحث کدوم بیشتر علاقه دارید. چون بازار کار جفتشم خوبه.

RE: امنیت امیر کبیر یا شبکه امیرکبیر - hosseina4 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۰۰ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  اسم درسا رو دربیارید بعد ببینید به مباحث کدوم بیشتر علاقه دارید. چون بازار کار جفتشم خوبه.

تصمم خودم رو گرفتم اول امنیت رو میزنم بعد شبکه رو امیدوارم با این ظرفیت ها قبول بشیم

RE: امنیت امیر کبیر یا شبکه امیرکبیر - sadafak7 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ)hosseina4 نوشته شده توسط:  تصمم خودم رو گرفتم اول امنیت رو میزنم بعد شبکه رو امیدوارم با این ظرفیت ها قبول بشیم
امشب ساعت ۱۰ اصلاحیه رو میذاره سنجش تو سایتش، امیدوارم ظرفیتا بهتر شده باشه!