تالار گفتمان مانشت
تعداد سوالات دروس در کنکور ارشد کامپیوتر به تفکیک هر فصل از دروس - نسخه‌ی قابل چاپ

تعداد سوالات دروس در کنکور ارشد کامپیوتر به تفکیک هر فصل از دروس - sara417 - 05 تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ب.ظ

با سلام به همه دوستان
راستش هر جور فکر کنید تو انجمن سرچ کردم اما پیدا نکردم.
میخوام بدونم هر مبحث درسی طی سال های مختلف چند تا سوال اومده که تفکیک موضوعی کنم. این واسه کسایی خوبه که بخوان ی کتابی حذف کنن ولی یک مبحثی که بیشتر ازش سوال اومده را بخونن.
یادمه پارسال توی سایتی دیدم. همه مدل و همه جا کنکاش کردم و نتیجه ای یافت نشد. یادم نیست کجا دیده بودم Big Grin
ممنون میشم اگه کسی میدونه کمک کنه.Smile
با تشکــــــــــــــــــر فراوان Wink

تعداد سوالات دروس در کنکور ارشد کامپیوتر به تفکیک هر فصل از دروس - sara417 - 07 تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۹ ق.ظ

یعنی هیچ کدوم از دوستان نمیدونن؟؟؟ Sad

تعداد سوالات دروس در کنکور ارشد کامپیوتر به تفکیک هر فصل از دروس - A V A - 07 تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ق.ظ

چرا قبلا داشتیمش اینجا بیشتر بگردیم

RE: تعداد سوالات دروس در کنکور ارشد کامپیوتر به تفکیک هر فصل از دروس - sara417 - 07 تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ق.ظ

(۰۷ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  چرا قبلا داشتیمش اینجا بیشتر بگردیم

خوب کجاااااااا؟ من هرچی گشتم نیافتم Sad

RE: تعداد سوالات دروس در کنکور ارشد کامپیوتر به تفکیک هر فصل از دروس - iammiti - 07 تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ

(۰۷ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ق.ظ)sara417 نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  چرا قبلا داشتیمش اینجا بیشتر بگردیم

این فایل شاید کمک کنه

تعداد سوالات دروس در کنکور ارشد کامپیوتر به تفکیک هر فصل از دروس - A V A - 07 تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۸ ب.ظ

من با جستجوی انجمن مشکل پیدا کردم کلا برام چیزی پیدا نمیکنهSad

RE: تعداد سوالات دروس در کنکور ارشد کامپیوتر به تفکیک هر فصل از دروس - sara417 - 07 تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ب.ظ

(۰۷ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ق.ظ)sara417 نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  چرا قبلا داشتیمش اینجا بیشتر بگردیم

این فایل شاید کمک کنه

واقعا ممنون از لطفتون. دقیقا همون چیزی هستش که میخام. فقط سال ۹۳ نداره که اونم خودم اضافه میکنم. Smile

تعداد سوالات دروس در کنکور ارشد کامپیوتر به تفکیک هر فصل از دروس - rouhan - 25 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
اگه لطف کنید سوالات ارشد کامپیوتر (نرم افزار) با پاسخ تشریحی برای سالهای ۹۰-۸۹ بذارید.
مرسی از لطفتون.

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
اگه لطف کنید سوالات ارشد کامپیوتر (نرم افزار) با پاسخ تشریحی برای سالهای ۹۰-۸۹ بذارید.
مرسی از لطفتون.

RE: تعداد سوالات دروس در کنکور ارشد کامپیوتر به تفکیک هر فصل از دروس - n.mehr - 28 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۸ ق.ظ

سلام
دوستان لینکهای زیر اطلاعات مورد نیاز رو داره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اما برای سالهای قبل هست
ی سوال؟
برای سال ۹۳ ارشد کامپیوتر که امنیت و رایانش امن زیرگروه کامپوتر شد سوالات به چه صورت بود؟با سرفصلهای جدید؟
اخه من سوالات کامپیوتر رو دانلوذ کردم بازم همون گرایشهای قدیم بود؟
و اگر گرایش جدید هم جزو کامپوتر بود کسی میدونه تعداد سوالات و مباحثی که ازش اومده؟

تعداد سوالات دروس در کنکور ارشد کامپیوتر به تفکیک هر فصل از دروس - xehsan - 23 آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۲۱ ب.ظ

سلام، دوستانی که این توانایی رو دارن لطفا توزیع موضوعی دروس رو برای سال ۹۳ و ۹۴ هم قرار بدن
بی نهایت سپاسگذارم اگر این کار رو انجام بدید. اگر وقت نشد فقط برای گرایش نرم افزار بزارید.

RE: تعداد سوالات دروس در کنکور ارشد کامپیوتر به تفکیک هر فصل از دروس - salehi95 - 10 فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۴۲ ب.ظ

(۰۷ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ق.ظ)sara417 نوشته شده توسط:  

این فایل شاید کمک کنه

میشه دوباره آپلود کنید.
ممنون