تالار گفتمان مانشت
اشتباه سازمان سنجش در مورد دعوت به مصاحبه مالک اشتر سال ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

اشتباه سازمان سنجش در مورد دعوت به مصاحبه مالک اشتر سال ۹۳ - pasbag - 15 تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ ب.ظ

با سلام
دوست من رتبه اش در گرایش شبکه و امنیت شده ۳۰۶
و ۲۱ خرداد که رفتم نگاه کردم دیدم جزء پذیرفته شدگان دعوت به مصاحبه نیست و حتی هفته قبل با خودش توی کافی نت نگاه کردیم و نبود
وجالب اینجاست که الان میرم و نگاه میکنم جزء دعوت به مصاحبه هست اونم مالک اشتر
از دوستانی که رتبه حدود رتبه دوست من دارند درخواست دارم که بگند که آیا اونا هم دعوت شدند یا نه و اگر دعوت نشدند الان برند و نگاه کنند توی سایت سنجش ومطمن بشند !!!
اینم لینک سازمان (نتایج معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته محل های بورسیه ودارای شرایط خاص آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۹۳)
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون که زود زود جواب میدید:-)

RE: اشتباه سازمان سنجش در مورد دعوت به مصاحبه مالک اشتر سال ۹۳ - hamid1989 - 16 تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۹ ب.ظ

سلام من ۲۰۱ بودم اسمم از اول تو سایت بود واسه مصاحبه هم رفتم!

اشتباه سازمان سنجش در مورد دعوت به مصاحبه مالک اشتر سال ۹۳ - hkma - 16 تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ

من ۴۹۳ شدم اما دعوت نشدم حتی شبانه

اشتباه سازمان سنجش در مورد دعوت به مصاحبه مالک اشتر سال ۹۳ - friendchp - 20 تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ ب.ظ

سلام
من ۲۹۶امنیت شبانه دعوت شده بودم از همون اول

RE: اشتباه سازمان سنجش در مورد دعوت به مصاحبه مالک اشتر سال ۹۳ - sarah.arshad94 - 17 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۱ ب.ظ

بچه ها برای منم دقیقا امسال همین اتفاق افتاد، من ۳ شنبه سایت سنجش چک کردمو دیدم که دعوت نشدم، اما امروز صبح یهو دیدم دعوت شدم، هر کی دعوت نشده دوباره بره چک کنه...واقعا تاسف داره عملکرد سنجش، شانس آوردم رد نشده بود تاریخ مصاحبم...بیخودی کلی اشک ریختم...

اشتباه سازمان سنجش در مورد دعوت به مصاحبه مالک اشتر سال ۹۳ - sara golabetun - 21 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ب.ظ

منم ۳۱۵ تجارت و ۳۷۷ شبکه شدم بار اول گف قبول نشدید بار دوم اسممو آوردUndecided

اشتباه سازمان سنجش در مورد دعوت به مصاحبه مالک اشتر سال ۹۳ - khordad.girl - 21 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ب.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ب.ظ)sara golabetun نوشته شده توسط:  منم ۳۱۵ تجارت و ۳۷۷ شبکه شدم بار اول گف قبول نشدید بار دوم اسممو آوردUndecided
ببخشید شما روزانه دعوت شدین یا شبانه؟

RE: اشتباه سازمان سنجش در مورد دعوت به مصاحبه مالک اشتر سال ۹۳ - sara golabetun - 21 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۴ ب.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  من فقط شبانه شو زده بودم.الانم وقت مصاحبه تهران تموم شده.اگه بخوام برم باید برم اصفهان. ولی از اونجایی که احتمال قبولیم تقریبا صفره موندم برم یانه؟
(۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ب.ظ)sara golabetun نوشته شده توسط:  منم ۳۱۵ تجارت و ۳۷۷ شبکه شدم بار اول گف قبول نشدید بار دوم اسممو آوردUndecided
ببخشید شما روزانه دعوت شدین یا شبانه؟