تالار گفتمان مانشت
محل قبولی رتبه های ۶۲ و ۷۵ و ۱۰۳ علوم کامپیوتر - نسخه‌ی قابل چاپ

محل قبولی رتبه های ۶۲ و ۷۵ و ۱۰۳ علوم کامپیوتر - mehr90 - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ ب.ظ

محل قبولی رتبه ۶۲ :شهید بهشتی
محل قبولی رتبه ۷۵ :شهید بهشتی
محل قبولی رتبه ۱۰۳ :تربیت مدرس

محل قبولی رتبه های ۶۲ و ۷۵ و ۱۰۳ علوم کامپیوتر - delta - 05 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ ق.ظ

سلام، این رتبه ها روزانه قبول شدند؟؟؟؟؟؟

RE: محل قبولی رتبه های ۶۲ و ۷۵ و ۱۰۳ علوم کامپیوتر - mehr90 - 05 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ ب.ظ

(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ ق.ظ)delta نوشته شده توسط:  سلام، این رتبه ها روزانه قبول شدند؟؟؟؟؟؟

بله

محل قبولی رتبه های ۶۲ و ۷۵ و ۱۰۳ علوم کامپیوتر - Marjan Gerdoo - 08 تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۰ ب.ظ

به نظرتون با ۹۸ گرایش علوم...
ممکنه شبانه امیرکبیر بیارم؟؟

محل قبولی رتبه های ۶۲ و ۷۵ و ۱۰۳ علوم کامپیوتر - آمین - ۰۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۵۷ ب.ظ

برا تبریز چه رتبه ای میخواد ؟؟؟تقریب با جن تبریز میارم؟

شرط معدل هم دارم...یعنی ۱۵ درصد فک کنم معدل رو هم دارم

اقا جواب من بدین توروخدا...استادم گف بعد تهران تبریز هس.زیر ۱۰۰ باشم میارم.چن باشم حدودش.ظرفیتش ۹ نفر روزانش.من روزانه تبریز چن باید باشم حدودن؟

محل قبولی رتبه های ۶۲ و ۷۵ و ۱۰۳ علوم کامپیوتر - آمین - ۰۸ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۳ ب.ظ

الووووووووووووووووووووووو...........کسی جواب من نمیده؟همیکه من سوال پرسیدم همه رفتن؟؟خواهش میشه جواب من بدید نننننننننننننننننننننننننننن

RE: محل قبولی رتبه های ۶۲ و ۷۵ و ۱۰۳ علوم کامپیوتر - arefeh.hp - 08 آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ب.ظ

(۰۸ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۳ ب.ظ)آمین نوشته شده توسط:  الووووووووووووووووووووووو...........کسی جواب من نمیده؟همیکه من سوال پرسیدم همه رفتن؟؟خواهش میشه جواب من بدید نننننننننننننننننننننننننننن

تا حدود ۱۵۰ برای گرایش اول میشه تهران قبول شد بعد از اون دیگه میشه برای زنجان و تبریز و ....

محل قبولی رتبه های ۶۲ و ۷۵ و ۱۰۳ علوم کامپیوتر - آمین - ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۱ ب.ظ

ایول پس با صد به بالاهم میارم تبریزو...........مرسی عزیزم.....عشق یکی تبریز هم یکی....مرسی