تالار گفتمان مانشت
۲۷۷ نرم افزار و ۲۸۲ هوش - این هم کارنامه نهایی من. شاید به درد بعضی از دوستان بخوره - نسخه‌ی قابل چاپ

۲۷۷ نرم افزار و ۲۸۲ هوش - این هم کارنامه نهایی من. شاید به درد بعضی از دوستان بخوره - reza_saleh - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ ب.ظ

این هم لینک کارنامه نهایی من. شاید به درد دوستان بخوره.

البته خودم تو اکسل مرتبش کردم و اسم دانشگاه ها رو کنار کدها نوشتم

[تصویر:  296338_25105811860282770774.jpg]

۲۷۷ نرم افزار و ۲۸۲ هوش - این هم کارنامه نهایی من. شاید به درد بعضی از دوستان بخوره - npour - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۴ ب.ظ

شما ساکن اراک هستین؟ چرا روزانه رجایی رو جلوتر نزدین؟

هوش مالک اشتر؟! اونو چرا جلوتر نزدین؟

۲۷۷ نرم افزار و ۲۸۲ هوش - این هم کارنامه نهایی من. شاید به درد بعضی از دوستان بخوره - ana9940 - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۹ ب.ظ

ممنون از اینکه کارنامه تون رو با اضافه کردن نام رشته ها گذاشتید، میشه درصدها تون رو بگید!

۲۷۷ نرم افزار و ۲۸۲ هوش - این هم کارنامه نهایی من. شاید به درد بعضی از دوستان بخوره - reza_saleh - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ب.ظ

من معلم هستم. ساکن نهاوند (استان همدان). البته متاهل هم هستم. بیشتر به خاطر خانواده. مالک رو هم فقط زدم ببینم میارمش یانه. اگه میخواستم تهران باشم مالک رو به رجایی ترجیح میدادم. البته ناگفته نماند باز هم اراک رو به رجایی ترجیح میدم. آخه سابقه زیادی در ارشد نرم افزار نداره

زبان ۸
ریاضی ۰
دروس مشترک ۴۳
معماری ۰
هوش ۱۷
نرم افزار ۲۵

رتبه ها
۶۱۰ معماری
۲۸۲ هوش
۲۷۷ نرم افزار

۲۷۷ نرم افزار و ۲۸۲ هوش - این هم کارنامه نهایی من. شاید به درد بعضی از دوستان بخوره - اباذری کیا - ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۳ ب.ظ

من امسال ۲۵۱ نرم رو اوردم(نزدیک به رتبه ی شما) داشگاه شیراز و صنعتی شیراز به نظرتون قبول میشم؟