تالار گفتمان مانشت
شبکه قزوین یا تجارت الکترونیک قزوین؟(چرا کسی کمکم نمی کنه؟!!!!!!!!!!!!) - نسخه‌ی قابل چاپ

شبکه قزوین یا تجارت الکترونیک قزوین؟(چرا کسی کمکم نمی کنه؟!!!!!!!!!!!!) - yasal - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ق.ظ

دوستان لطفا راهنماییم کنید من ارشد تجارت قزوین قبول شدم ولی گرایش کارشناسیم مهندسی نرم افزار بوده و چیزی هم در مورد تجارت نمیدونم به نظرتون شیکه بهتره یا تجارت؟

RE: شبکه قزوین یا تجارت الکترونیک قزوین؟(چرا کسی کمکم نمی کنه؟!!!!!!!!!!!!) - yasal - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ ق.ظ

من متوجه شدم که رشته آی تی واسه دکترا خیلی کم پذیرش داره آیا من میتونم با ارشد آی تی ، دکترای نرم افزار شرکت کنم هم از لحاظ قوانین آزمونی هم از لحاظ منابع آزمونی متفاوت؟
واینکه ، اگه من تجارت یا شبکه آزاد قزوین بخونم با این هزینه ی بالایی که داره و دکترا نرم افزار بخونم آیا ضرر کردم یعنی ارشدم بیهوده بوده؟

RE: شبکه قزوین یا تجارت الکترونیک قزوین؟(چرا کسی کمکم نمی کنه؟!!!!!!!!!!!!) - arminjahan - 26 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ ق.ظ)yasal نوشته شده توسط:  من متوجه شدم که رشته آی تی واسه دکترا خیلی کم پذیرش داره آیا من میتونم با ارشد آی تی ، دکترای نرم افزار شرکت کنم هم از لحاظ قوانین آزمونی هم از لحاظ منابع آزمونی متفاوت؟
واینکه ، اگه من تجارت یا شبکه آزاد قزوین بخونم با این هزینه ی بالایی که داره و دکترا نرم افزار بخونم آیا ضرر کردم یعنی ارشدم بیهوده بوده؟

نه چه ضرری! خیلی ها در دکتری نرم افزار تزشون ،درباره شبکه است.