تالار گفتمان مانشت
ذخیره سازی آرایه در حافظه - نسخه‌ی قابل چاپ

ذخیره سازی آرایه در حافظه - shayan100 - 26 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ

با سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم به چه شکل میشه با این گونه سوال ها در رابطه با ذخیره سازی آرایه ها در حافظه در مبحث ساختمان داده رو به رو شد
فرمول های مطرح شده میدونم منتها نمیتونم تو این مسئله به کار بگیرمشون همچنین
میخواستم بدونم مقاله ای یا جزوه ای که به خوده این مبحث به طور اختصاصی بپردازه وجود داره ؟

----------------------------
آرایه ی A(-7,30) (10,20
اگر آدرس اولین عنصر آرایه ۵۰۰ باشد
الف ) اگر طول هر عنصر دوبرابر شود محل ذخیره سازی [A[0,5 چقدر تغییر خواهد کرد ؟ L=1
ب)محل ذخیره سازی عنصر [A[-3,10 در روش سطری با محل ذخیره سازی کدام عنصر در روش ستونی برابر است ؟
ج) اگر بخواهیم آرایه A(3,10) (5,17) (8,13) <= آرایه ای سه بعدی
را در آرایه ای دو بعدی ذخیره سازی کنیم حدااقل چند آرایه دو بعدی با چه ابعادی نیاز داریم ؟

ممنونم میشم اگه راهنمایی و کمک کنید

Re: ذخیره سازی آرایه در حافظه - ldns0098 - 27 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۵ ب.ظ

یه کمی فونتات به هم ریخته. اگه بتونی از سوال عکس بگیری اتچ کنی یا مرتب تر بنویسی شاید بتونم کمک کنم.

Accusing the times is but excusing ourselves...

RE: ذخیره سازی آرایه در حافظه - shayan100 - 28 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ ب.ظ

بفرمایید
لینک عکسی که آپلود کردم ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۵ ب.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط:  یه کمی فونتات به هم ریخته. اگه بتونی از سوال عکس بگیری اتچ کنی یا مرتب تر بنویسی شاید بتونم کمک کنم.

Accusing the times is but excusing ourselves...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Re: ذخیره سازی آرایه در حافظه - ldns0098 - 30 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ ق.ظ

ببخشید دیر شد. سرم شلوغ بود. اگه متوجه نشدین بگین تا بیشتر توضیح بدم.

RE: ذخیره سازی آرایه در حافظه - shayan100 - 01 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۴۰ ب.ظ

(۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ ق.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط:  ببخشید دیر شد. سرم شلوغ بود. اگه متوجه نشدین بگین تا بیشتر توضیح بدم.
خیلی ممنونم لطف کردید
چشم بررسی میکنم در صورت نیاز مزاحمتون میشم
باز هم ممنون