تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 22 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ب.ظ

نظریه و منطقی که جز دروسشون بوده اینطور نیس که آشنا نباشیم

RE: گروه درسی آبان ماه - ehsansjs - 22 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  نظریه و منطقی که جز دروسشون بوده اینطور نیس که آشنا نباشیم

البته... منظور من آمادگی واسه کنکور بود
وگرنه خودم سیستم و نظریه رو با گروه آیتی پاس کردمCool
درباره عکس avatar هم باید بگم من فقط عاشق ارباب حلقه هام همین الآنم اگه تلویزیون نشون بده(ک احتمالا و متاسفانه با همین طرز فکر شما هرگز نشون نخواهد داد،که قبلا نشون میداد...!!!)حتما هر ۳ قسمتشو به مدت تقریبا۹ ساعت میشینم و نگاه میکنم
عکس پسزمبنه دسکتاپمم WichKingهستش ماه رمضونم نتونستم درس بخونم حالا شما هرجور میخاید فکر کنید

RE: گروه درسی آبان ماه - NP-Cσмρℓєтє - ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  بچه ها کسی از سایت ٣ گام برای برنامه ریزی استفاده کرده؟ یکی از دوستان رشته شیمی بهم معرفی کرد

استفاده نکردم ولی به نظر سایت بدی نیست بیشتر برای اونایی که خودشون نتونن برنامه ریزی کنن, فک میکنم بهترین برنامه ریزی, برنامه ریزی هر شخص واسه خودشه....

RE: گروه درسی آبان ماه - happy07 - 22 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ ب.ظ

سلام
بچه‌ها کسی خبری داره از جلسه‌ای که دیروز برگزار شد، نتیجه‌اش چی شد؟؟

(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  منم امروز زنگ زدم به وزارت علوم برخوردشون که واقعا عالی بود.گفتن که درک میکنیم!!اما ما به سازمان سنجش گفتیم که تابستون توی پیک سنجش و...اعلام کنن تغییراتو ولی نکردن!!!بهشون گفتیم امسالو مثه پارسال بگیرین سال بعد اعمال کنین گفتن:نمیشه!!حالا با توجه به حجم تماسا گفت امروز یه جلسه گذاشتن ولی قول نمیدن سعی میکنن!!!
دقت کردین به سلسله مراتبه سازمانی تو کشور ما کلا درس تئوری مدیریت زیر سوال رفتهBig GrinBig Grinدانشگاه شریف زورش به سازمان سنجش میرسه سازمان سنجشم به وزارت!!!

RE: گروه درسی آبان ماه - milad12321 - 22 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۳ ب.ظ

دوستان در مورد تعداد سوالا چیزی نمیدونید که تغییر کرده میکنه یا نه ؟

RE: گروه درسی آبان ماه - nlp@2015 - 22 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۳۵ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  دیگه به زبونی بگم؟
بچه ها خواهشا راهنمایی کنین...توی این ۳ ماه کسی که زبانو حذف کرده چیکار کنه؟ چی بخونه؟>
گرامر؟
درک مطلب؟
۵۰۴؟ دیر نیست؟
بهینه ترین کار چیه؟
من خودم فقط لغتو گرامر میزنم ریدینگ خوندن ب نظرم مغزو خسته میکنه بهتره انرژیشو آدم سر مشترک بذاره

گروه درسی آبان ماه - frr - 22 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۴۹ ب.ظ

دوستان لغت سخت میدن
روی ریدینگ سرمایه گذاری کنید

گروه درسی آبان ماه - ernika - 22 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ ب.ظ

کد رشته تحصیلی و کد موسسه محل اخذ مدرک کارشناسی رو از کجا میشه پیدا کرد؟

RE: گروه درسی آبان ماه - kingmax - 22 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۰ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ ب.ظ)ernika نوشته شده توسط:  کد رشته تحصیلی و کد موسسه محل اخذ مدرک کارشناسی رو از کجا میشه پیدا کرد؟
توی سایت سنجش موقعی وارد صفحه اول ثبت نام میشی لینکش توی یه کادر سمت راست صفحه هست که میری اسم دانشگاه و رشته ات را میزنی کدش را مگیری

RE: گروه درسی آبان ماه - Mahyar.ghi - 22 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  سلام
بچه‌ها کسی خبری داره از جلسه‌ای که دیروز برگزار شد، نتیجه‌اش چی شد؟؟

[quote='Mahyar.ghi' pid='315557' dateline='1415808210']
نه دیگه...اگه قرار بود اتفاقی بیفته تا حالا تو سایته سنجش معلوم شده بود...فک کنم اصلا جلسه ای در کار نیس یا اگرم بوده فرمالیتس که وقتو بگذرونن دیگه چیزیم تا اخر ثبت نام نداریم

RE: گروه درسی آبان ماه - farnod3 - 22 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ب.ظ)jasonbark نوشته شده توسط:  سلام
خدایی بچه ها من این هفته از وقتی دیدم چه شده کلا دیگه نتونستم درس بخونم و به کلی شکه شدم و دیگه نمیدونم چیکار کنم .. کلی با عشق و امید ..... درس خوندیم تا الان ولی الان با این کار نمیدونم دیگه اصلا چی بخونم واقعا اصلا به کلی گیج شدمممممممممممم

دوست عزیز شما که اینو میگی منی که ۵ آبان تصمیم به خوندن گرفتم با اعتماد به نفس، هنوز شروع نکرده(دو فصل سیستم عامل و دو فصل ساختمانو خونده بودم) ۱۸ آبان دفترچه رو دیدم چی باید بگم.
در حالیکه بچه ها ،توی مانشت دنبال کتاب تست خوب برای تسلط میگردن من هنوز دارم درسنامه هارو تهیه میکنم ضمن اینکه درسای دانشگاه هم هست که باید پاسشون کنکم،باور کن همه اینها باعث نشده مایوس بشم من تمام تلاشمو میکنم تا حداقل خودمو راضی کنم.
مطمئنم شرایط های بدتر از منم هست پس نباید مایوس شد و فقط باید به هدف نگریست.
علاوه بر همه اینها شرایط بوجود اومده باعث ایجاد استرس شده که کاملا طبیعیه و برای همه یکسانه ،با عزمی قوی به راهت ادامه بده و به اهدافت فک کن و امیدوار باش.

RE: گروه درسی آبان ماه - ehsansjs - 22 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ ب.ظ

سلام بچه ها میگم اسم کتاب ۱۰۰۰ مساله نظریه زباهارو شنیدید؟؟!!
چقدر قابل اعتماده؟؟ من دارمش از لحاظ غلط املایی و سینتکسی که ماشالا عالیهShy

گروه درسی آبان ماه - nice day - 22 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ب.ظ

سلام بچه ها. همگی خسته نباشید
بچه ها من آی تی هستم و پارسال هم کنکور دادم سال دومم هست. پارسال شبکه از پارسه خوندم ولی چیز خاصی نتونستم جواب بدم سر کنکور. میخواستم بپرسم بنظرتون امسال چی بخونم واقعا؟آیا کتاب جدید پارسه که امسال اومده بهتر از قبلیه؟خیلی عوض شده؟ یا همون پارسالی رو بخونم؟البته پارسال شبکه رو کامل نخوندم. ممنون میشم جواب بدید

گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 22 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ب.ظ

کتاب دکتر حقیقت همون کتاب پارسالیه فقط دو جلدی شده. اگه تصمیمتون واسه آیتیه ۵فصله اوله کراسو بخونین و اگه شبکست لایه انتقال وفیزیکیه همون پارسه رو بخونین + ۵ فصل کراس

RE: گروه درسی آبان ماه - so@ - 22 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ب.ظ)nice day نوشته شده توسط:  سلام بچه ها. همگی خسته نباشید
بچه ها من آی تی هستم و پارسال هم کنکور دادم سال دومم هست. پارسال شبکه از پارسه خوندم ولی چیز خاصی نتونستم جواب بدم سر کنکور. میخواستم بپرسم بنظرتون امسال چی بخونم واقعا؟آیا کتاب جدید پارسه که امسال اومده بهتر از قبلیه؟خیلی عوض شده؟ یا همون پارسالی رو بخونم؟البته پارسال شبکه رو کامل نخوندم. ممنون میشم جواب بدید
الان ۲ -۳ سال که تستای شبکه بشترش از لایه کاربردی میاد به نظرم لایه کاربردی رواز کراس بخون و تمریناشو حل کن لایه فیزیکی دیگه تو شبکه نمیاد پارسه هم خوبه