تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی آبان ماه - atropak - 03 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ق.ظ

برای من هم اشتباه شده
من ۳۰ درصد زبان زدم ، ۴۰ درصد معماری زدم (حالا این دوتا رو حوصله داشتم خودم حساب کنم) بعد زبان رو ۱۵ حساب کرده معماری رو صفر درصد Smile
رفتم توی پاسخبرگش می بینم جواب ها رو جابجا زدن!
مثلا در معماری کامپیوتر سوال ۹۴ و ۹۵ و ۹۶ به ترتیب جوابشون ۳ و ۳ و ۲ می شده و توی حل تشریحی هم همین جواب ها را نوشته ولی در پاسخبرگ کلید را برای این سه سوال گزینه ی ۴ زده و جواب های من رو اشتباه حساب کرده!
یا مثلا توی شبکه سوال ۶۰ که جواب می شه ۲۵۰۰ متر و توی حل تشریحی هم همین رو حساب کرده در پاسخبرگ گزینه ی ۱ رو درست زده!!!

گروه درسی آبان ماه - A V A - 03 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ

دوستان این اشتباهات پیش اومده، لطفا تا فردا تحمل کنید و ارامش تاپیکم حفظ کنید، انشالا فردا درست میشه

گروه درسی آبان ماه - atropak - 03 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ

این آزمون مشاوره چیه؟
همون PSEه یا مربوط به همپا می شه؟

گروه درسی آبان ماه - forouzan69 - 03 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ق.ظ

ماهانم ازاین مشکل ها داره امشب کلی خندیدم

گروه درسی آبان ماه - IR.Sina - 03 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ق.ظ

سیستم عامل حقیقت خستم کرده، خیلی زیاده! خیلی زیاد! اگه بخوام کامل تمومش کنم بیشتر از مشترکا باید وقت براش بزارم!
وسوسه شدم برم کتاب موسوی طیبی (پوران) رو بگیرم!

RE: گروه درسی آبان ماه - itplus - 03 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ ق.ظ

(۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ق.ظ)forouzan69 نوشته شده توسط:  ماهانم ازاین مشکل ها داره امشب کلی خندیدم

من که امروز( بهتره بگم دیروز دیگه) امتحان ماهان دادم و چک کردم پاسخ نامه رو مشکل زیاد حادی نداشت مثل پارسه. پاسخ های تشریحیش فقط میتونست یه کم بهتر بشه یکی دو تا سؤالم به نظر من یه اشتباه بود جوابش یا دیگه خیلی تخصصی بود پاسخاشو چنان پیچونده بود مغزمون هنگ کرد

گروه درسی آبان ماه - Elena_71 - 03 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ق.ظ

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinرتبم شده ۴۴۷

(۰۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۳۶ ب.ظ)miss msv66 نوشته شده توسط:  به این نتیجه رسیدم که ۱۰,۲۰,۳۰,۴۰ تو کنکور بیشتر از درس خوندن بهم کمک میکنه

من ۲۵% اول امتحان کردم جواب نمیداد Big GrinBig Grin

گروه درسی آبان ماه - miss msv66 - 03 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۷ ق.ظ

(۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  رتبم شده ۴۴۷
(۰۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۶ ب.ظ)miss msv66 نوشته شده توسط:
به این نتیجه رسیدم که ۱۰,۲۰,۳۰,۴۰ تو کنکور بیشتر از درس خوندن بهم کمک میکنه

من ۲۵% اول امتحان کردم جواب نمیداد
با دقت ۱۰,۲۰,۳۰,۴۰ نکردی که جواب نگرفتی Smile یکم دقت و مهارتتو ببری بالا ایشالا تو ازمون بعدی حتما موفق میشی Smile

(۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ق.ظ)IR.Sina نوشته شده توسط:  سیستم عامل حقیقت خستم کرده، خیلی زیاده! خیلی زیاد! اگه بخوام کامل تمومش کنم بیشتر از مشترکا باید وقت براش بزارم!
استغفرالله
به خدا پناه ببر از شر این وسوسه ها
نکنی این کارو اخوی

RE: گروه درسی آبان ماه - nlp@2015 - 03 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۱ ق.ظ

(۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ق.ظ)IR.Sina نوشته شده توسط:  سیستم عامل حقیقت خستم کرده، خیلی زیاده! خیلی زیاد! اگه بخوام کامل تمومش کنم بیشتر از مشترکا باید وقت براش بزارم!
من سیستم عاملو از بعد این فرایندا یه دور فقط روخونی کردم به نظرم سختیش فقط تا همینجا و نهایت بن بسته ک بخوان سخت بدن.بقیشو آدم از مقسمی یا پورانم بخونه مشکلی نیس

گروه درسی آبان ماه - ana9940 - 03 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ق.ظ

من ۳۰ شدم، به نسبت اینکه فقط هرسری فقط ۱/۳ درسا رو میخونم، راضی ام از خودم.
درصدام:
زبان: ۱۶
ریاضی : ۸
مشترک : ۴۸
تخصصی نرم : ۳۷
معمولا توی این آزمون ها تراز مهمه نه رتبه، من ترازم ۵۹۰۰ شده، خوبه ؟بده؟ چه ترازی خوبه؟

گروه درسی آبان ماه - mrm.sary - 03 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ق.ظ

خوب حقیقت سعی کرده کتابش کامل باشه .بعضی جاهای کتابش رو خودشم تو کلاساش درس نمیده فقط آورده محض اینکه اگه یه موقعی یه طراح ... ازش سوال آورد نگن کتاب حقیقت کامل نیست
مثلا فصل چهارم همروندی و انحصار متقابل نصف الگوریتم ها و راه حل هاش زیاذیه

گروه درسی آبان ماه - gogooli - 03 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۹ ب.ظ

این درس طراحی و پیاده سازی رو چجوری باید خوند؟!

گروه درسی آبان ماه - الام - ۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ

اصلا اینجا اوضاعیه .... یاد کنکور کارشناسی بخیر.... طرف ۹۰ میزد درس هارو رتبه برتر نمیشد، حالا تو آی تی با درصد هایی مثل ۵ یا ۱۱ رتبه هم میشیم...

..... از ..... پرسید : به کجا چنین شتابان ؟؟؟؟؟؟؟؟

گروه درسی آبان ماه - Elena_71 - 03 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ب.ظ

(۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۷ ق.ظ)miss msv66 نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  (۰۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۶ ب.ظ)miss msv66 نوشته شده توسط:
به این نتیجه رسیدم که ۱۰,۲۰,۳۰,۴۰ تو کنکور بیشتر از درس خوندن بهم کمک میکنه

من ۲۵% اول امتحان کردم جواب نمیداد
با دقت ۱۰,۲۰,۳۰,۴۰ نکردی که جواب نگرفتی Smile یکم دقت و مهارتتو ببری بالا ایشالا تو ازمون بعدی حتما موفق میشی Smile
نکنه ۱۰/۲۰/۳۰/۴۰هم روش تستی داره؟
مدیونید اگه روششو به منم نگید

گروه درسی آبان ماه - forouzan69 - 03 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۹ ب.ظ

بچه ها من از یکنفر یک راهنمایی مهم میخوام کسی هست کمک کنه مغزم هنگ کرد