تالار گفتمان مانشت
سوال در مورد پیش نیاز مطالعه ساختمان داده - نسخه‌ی قابل چاپ

سوال در مورد پیش نیاز مطالعه ساختمان داده - faryadSH - 15 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ب.ظ

اینطور که من میدونم ساختمان گسسته پیش نیاز مباحث ساختمان داده و ساختمان داده و گسسته هم پیش نیاز طراحی الگوریتم هست
و میخوام بدونم منی که زمان هم کم دارم و از طرفی هییییییییییییییچی از ساختمان گسسته یادم نیست , و تازه شروعش کردم دارم میخونم گسسته رو , آیا اگر ساختمان داده رو الان همزمان با گسسته شروع کنم به مشکل نمیخورم؟ من وقتی کتابی رو شروع به خوندن میکنم و همون اوایل کار مباحث رو نمیفهمم خیلی بی انگیزم میکنه برای همین میپرسمHuh
به طور کلی چقدر گسسته و داده و طراحی الگوریتم وابستگی بهم دارن؟ ممنون میشم تجربیات خودتون رو در اختیار بنده و امثال بنده بذاریدHeart

RE: سوال در مورد پیش نیاز مطالعه ساختمان داده - itplus - 15 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ

ولله من که کلاً گسسته نخوندم و واسه خوندن ساختمان و طراحی هم به هیچ مشکلی بر نخوردم. و قبول دارم که مطالب یه کم سخت شروع میشه ولی ندونست گسسته زیاد به دانش ساختمان و طراحی لطمه نمی زنه ( با این حال که پیش نیاز ساختمان داده هست تو دانشگاه).
من خودم کسی هستم که کلاً گسسته رو تو ترم ۳ (یعنی ۳ سال پیش) پاس کردم و حتی یک کلمه هم ازش یادم نیست و واسه کنکورم حذفش کردم اصلاً نخوندم و فقط ساختمان و طراحی رو شروع کردم و با این حال تو کنکور آزمایش ماهان از ۱۲ تا سؤال طراحی و ساختمان، ۷ تاش رو درست جواب دادم و رتبه ام هم تو آی تی ۱ شد. شما هم از منابع خوبی خوندن رو شروع کنی یواش یواش راه میفتی ایشالا

RE: سوال در مورد پیش نیاز مطالعه ساختمان داده - faryadSH - 15 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ ب.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  ولله من که کلاً گسسته نخوندم و واسه خوندن ساختمان و طراحی هم به هیچ مشکلی بر نخوردم. و قبول دارم که مطالب یه کم سخت شروع میشه ولی ندونست گسسته زیاد به دانش ساختمان و طراحی لطمه نمی زنه ( با این حال که پیش نیاز ساختمان داده هست تو دانشگاه).
من خودم کسی هستم که کلاً گسسته رو تو ترم ۳ (یعنی ۳ سال پیش) پاس کردم و حتی یک کلمه هم ازش یادم نیست و واسه کنکورم حذفش کردم اصلاً نخوندم و فقط ساختمان و طراحی رو شروع کردم و با این حال تو کنکور آزمایش ماهان از ۱۲ تا سؤال طراحی و ساختمان، ۷ تاش رو درست جواب دادم و رتبه ام هم تو آی تی ۱ شد. شما هم از منابع خوبی خوندن رو شروع کنی یواش یواش راه میفتی ایشالا

واقعا؟؟؟؟ چه جالب امیدوار شدم Shy مرسی از لطفت تون

RE: سوال در مورد پیش نیاز مطالعه ساختمان داده - itplus - 15 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ ب.ظ)faryadSH نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  ولله من که کلاً گسسته نخوندم و واسه خوندن ساختمان و طراحی هم به هیچ مشکلی بر نخوردم. و قبول دارم که مطالب یه کم سخت شروع میشه ولی ندونست گسسته زیاد به دانش ساختمان و طراحی لطمه نمی زنه ( با این حال که پیش نیاز ساختمان داده هست تو دانشگاه).

واقعا؟؟؟؟ چه جالب امیدوار شدم Shy مرسی از لطفت تون

بله. نگران نباش. فقط حواست باشه مرتبه زمانی ها و بازگشتی ها که فصل یک و دو ساختمان هستن رو خوب یاد بگیری چون که تغریباً تو ۹۰ درصد مطالب بعدی به طور مستقیم یا غیر مستقیم به اینا ربط پیدا می کنن