تالار گفتمان مانشت
دانلود سؤالات و پاسخ نامه ماهان مجموعه ی فناوری اطلاعات سال ۹۳ (کنکور ۹۴) - نسخه‌ی قابل چاپ

دانلود سؤالات و پاسخ نامه ماهان مجموعه ی فناوری اطلاعات سال ۹۳ (کنکور ۹۴) - itplus - 04 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ق.ظ

به درخواست و پیگیری برخی از دوستان آزمون ۵۰ درصد اول ماهان رشته ی IT به همراه پاسخنامه اش رو براتون قرار می دم. امیدوارم به درتون بخوره.
از بابت نوشته هایی رو دفترچه ها که وقت نکردم پاکشون کنم هم عذر می خوام.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دانلود سؤالات و پاسخ نامه ی ۵۰ درصد اول ماهان - shr jvn - 04 آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ ب.ظ

سلام
بسیار ممنون

دانلود سؤالات و پاسخ نامه ی ۵۰ درصد اول ماهان - behnam1394 - 05 آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۷ ق.ظ

باسلام
اکه ممکنه آزمونای مهندسی رو هم بذارید
باتشکر

دانلود سؤالات و پاسخ نامه ی ۵۰ درصد اول ماهان - flowerirani - 05 آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ب.ظ

یه نفر از بچه های پارسه نیست به من کمکی کنه کسی که میره خود پارسه

دانلود سؤالات و پاسخ نامه ی ۵۰ درصد اول ماهان - t.seyedi - 05 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ب.ظ

سلام و سپاس...

دانلود سؤالات و پاسخ نامه ی ۵۰ درصد اول ماهان - shamim_70 - 06 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ق.ظ

سلام
این تنها موسسه ای بود که سوالای مدیریتش دقیقا از کتاب رابینز بود.
ممنون ازتون.
ممنون میشم ۵۰%دوم هم امتحان دادین اینجا بزارید.

دانلود سؤالات و پاسخ نامه ی ۵۰ درصد اول ماهان - navid_itboy - 06 آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۵ ب.ظ

سلام.
من خودم مدرسانم اما این سوالات بد نیسن.واقعا ممنون.... البته بیشتر مدیریتش خوبه .

RE: دانلود سؤالات و پاسخ نامه ی ۵۰ درصد اول ماهان - itplus - 06 آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۵۵ ب.ظ

(۰۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سلام
ممنون ازتون.
خوشحالم که بدرتون خورده
راستیتش ماهان ۵۰ درصد دوم نداره یدونه ۲۵ درصد سوم هست یدونه ۲۵ درصد چهارم بعد اون ۳ تا آزمون جامع هست که سعی می کنیم بقیه ش رو هر چی هست منظم بزارم سایت

پاسخ : RE: دانلود سؤالات و پاسخ نامه ی ۵۰ درصد اول ماهان - shamim_70 - 08 آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۱۳ ق.ظ

(۰۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۵۵ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  
(06 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سلام
ممنون ازتون.
خوشحالم که بدرتون خورده
راستیتش ماهان ۵۰ درصد دوم نداره یدونه ۲۵ درصد سوم هست یدونه ۲۵ درصد چهارم بعد اون ۳ تا آزمون جامع هست که سعی می کنیم بقیه ش رو هر چی هست منظم بزارم سایت
خیلی خیلی ممنون دوستی

RE: دانلود سؤالات و پاسخ نامه ی ۵۰ درصد اول ماهان - navid_itboy - 18 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ب.ظ

دوست عزیززز میشه یه لطفی کنی از صفحات درس مدیریت ازمون های ماهان عکس بگیرید بزارید اخه واقعا عالیه....
اگر این کارو بکنی لطف بزرگی میکنی داداش.اخه ماهان کتاب مدیریتم نداره هرچی هست همین سوالات مدیریت ازموناشه....
بازم ممنوننننننننننن.یدونه ایییی

دانلود آزمون ۲۵ درصد چهارم آزمایشی مؤسسه ماهان- مهندسی فناوری اطلاعات - itplus - 03 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۴۰ ب.ظ

سلام دوستان. خیلی شرمنده ام برا تأخیر. یه مدت سرم شلوغ بود نتونستم به مانشت سر بزنم. به خیلی ها قول داده بودم که به موقع بقیه آزمونا رو بزارم ولی یه سری مشکلاتی پیش اومد که از همتون عذرخواهی می کنم.
ایندفعه واسه اینکه دیگه به خاطر خط خطی کردنام اذیت نشین از سر آزمون برگشتنی دفترچه ی دست نخورده دزدیدم آوردم براتون آپلود می کنم.

یه سری از دوستان هم پیام خصوصی داده بودن کارنامه تو دیگه چرا نمی زاری. اینم از کارنامه ی این آزمون

[attachment=17517]
ایندفعه با این حال که درصدام نسبتاً بهتر بود ولی دیگه ۱ نتونستم بشم . اون نفر اولو نمی دونم چجوری زده پیداش کنم گلوشو جر می دمBig Grin

دانلود آزمون ۲۵ درصد چهارم آزمایشی مؤسسه ماهان- مهندسی فناوری اطلاعات - mcse2010 - 03 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ب.ظ

خواهشن کیفیت سوالات را بهترش کن.اکثرا تار هستند

RE: دانلود سؤالات و پاسخ نامه ماهان مجموعه ی فناوری اطلاعات سال ۹۳ (کنکور ۹۴) - shamim_70 - 09 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۳۰ ب.ظ

سلام
سوالای مدیریت جامعشو کسی نمیتونه بزاره!!فقط مدیریت ک زحمتتون زیاد نشه!

RE: دانلود سؤالات و پاسخ نامه ماهان مجموعه ی فناوری اطلاعات سال ۹۳ (کنکور ۹۴) - Innocence - 17 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ ق.ظ

ببخشید من میخوام دانلود کنم سوالات آزمون ماهان رو اما نمیتونم .. لینکش مشکلی داره؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk