تالار گفتمان مانشت
مهندسی مخابرات امن اهر یا شبکه ی شبستر؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

مهندسی مخابرات امن اهر یا شبکه ی شبستر؟ - sanahin - 28 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۶ ب.ظ

سلام دوستان. با توجه به این که اهر و شبستر جفتشم تو استان آذربایجان شرقی. من شنیدم آزاد اهر بهتر از شبستره! اما باتوجه به رشته مرددم.نظرتون در مورد مخابرات امن چیه؟

Sent from my C6603

مهندسی مخابرات امن اهر یا شبکه ی شبستر؟ - Behzad TP - 29 آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۰ ب.ظ

ما که یه عمر تو دانشگاه آزاد تبریز بالا پائین رفتیم نتونستیم خودمون را دانشجو فرض کنیم. حالا این از تبریز و مرکز استان. از اهر و شبستر دیگه چه انتظاری هست.

پاسخ : RE: مهندسی مخابرات امن اهر یا شبکه ی شبستر؟ - sanahin - 29 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ ب.ظ

(۲۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۰ ب.ظ)behzadtp نوشته شده توسط:  ما که یه عمر تو دانشگاه آزاد تبریز بالا پائین رفتیم نتونستیم خودمون را دانشجو فرض کنیم. حالا این از تبریز و مرکز استان. از اهر و شبستر دیگه چه انتظاری هست.
ممنون از پاسختون. ولی میگن تو دانشگاه های آزاد منطقه اهر از همه بهتره.حتی از تبریز.ولی خوب!شنیدن کی بود مانند دیدن!

Sent from my C6603

مهندسی مخابرات امن اهر یا شبکه ی شبستر؟ - Behzad TP - 29 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ ب.ظ

بله/ من هم تعریف دوره های ارشد آزاد اهر را شنیدم. آزاد تبریز تو رشته آی تی تازه امسال گرایش شبکه را آورد. گویا واحد اهر سابقه بیشتری داره.

پاسخ : RE: مهندسی مخابرات امن اهر یا شبکه ی شبستر؟ - sanahin - 30 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ب.ظ

(۲۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ ب.ظ)behzadtp نوشته شده توسط:  بله/ من هم تعریف دوره های ارشد آزاد اهر را شنیدم. آزاد تبریز تو رشته آی تی تازه امسال گرایش شبکه را آورد. گویا واحد اهر سابقه بیشتری داره.
ولی متاسفانه اهر شبکه نداره و گرایش مخابرات امن رو داره و تو کل ایران این گرایش فقط تو اهر هست و منم نمیدونم چجور گرایشیه؟!!!

Sent from my C6603