تالار گفتمان مانشت
[درخواست اپلود]ویس کامل ریاضی مهندسی کریمی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
[درخواست اپلود]ویس کامل ریاضی مهندسی کریمی - sniazvand - 26 مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۶ ب.ظ

با عرض سلام
بچه‌ها تو رو خدا اگه کسی جزوه ساختمان داده مهندس طورانی و یا ویس کامل ریاضی مهندسی دکتر کریمی رو داره بگه من به شدت نیاز دارم
کمکم کنید
با تشکر

ویس ریاضی مهندسی کریمی و جزوه ساختمان داده طورانی - پشتکار - ۲۷ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ ق.ظ

به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بروید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هم قسمت سفارش

RE: ویس ریاضی مهندسی کریمی و جزوه ساختمان داده طورانی - sniazvand - 27 مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۴۳ ب.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  به
بروید

هم قسمت سفارش

پشتکار عزیز
من بسته مانشت اول رو دارم اتفاقا ویس مهندس کریمی رو اونجا گوش دادم اما ناقص بود تا ۳ فصل که میشد تقریبا ۶ جلسه در بسته بود و بقیه اش نبود اون ۶ جلسه همراه جزوه بود و خیلی به من کمک کرد . حالا من ون ۶ جلسه باقیمانده رو میخوام.
در مورد ساختمان داده هم صدای مهندس طورانی هست اما جزوه اش نیست و صدا بدون جزوه.......
با تشکر از پاسخ شما

ویس ریاضی مهندسی کریمی و جزوه ساختمان داده طورانی - arshad91 - 28 مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۴ ب.ظ

باید جزوه را بخریم من خیلی گشتم نبود

RE: ویس ریاضی مهندسی کریمی و جزوه ساختمان داده طورانی - sniazvand - 30 مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ ب.ظ

(۲۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۴ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  باید جزوه را بخریم من خیلی گشتم نبود

اگر جزوه رو گیر آوردین می تونید به من اطلاع بدید تا ببینم از کجا تهیه کردید
راستی برا ویس ریاضی چی؟

ویس ریاضی مهندسی کریمی و جزوه ساختمان داده طورانی - sasan1 - 31 مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۲ ب.ظ

منم هرچه گشتم جزوه ساختمان داده را پیدا نکردم

ویس ریاضی مهندسی کریمی و جزوه ساختمان داده طورانی - *farnaz* - 13 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ ب.ظ

voice استاد کریمی

RE: ویس ریاضی مهندسی کریمی و جزوه ساختمان داده طورانی - **sara** - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۵۹ ق.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  

voice استاد کریمی
این voice دقیقاً همون voice بسته مانشت هست که قبلاً دوست خوبم مرجان آپلود کرده بودند.
و کامل نیست.
اینو گفتم تا دوستانی که قبلاً دانلود کردند، اشتباهاً دوباره دانلودش نکنند.

ویس ریاضی مهندسی کریمی و جزوه ساختمان داده طورانی - *farnaz* - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ب.ظ

ای وای خودت که link داده بودی !!!!! حالا کاملشو نداری؟

RE: ویس ریاضی مهندسی کریمی و جزوه ساختمان داده طورانی - **sara** - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  ای وای خودت که link داده بودی !!!!! حالا کاملشو نداری؟
متاسفانه کاملش رو ندارم.
لینک رو برای دوستانی گذاشته بودم که می گفتن لینک قبلی کار نمی کنه.

ویس ریاضی مهندسی کریمی و جزوه ساختمان داده طورانی - *farnaz* - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ب.ظ

کار خوبی کردی من که خیلی به این voice نیاز داشتم ... باقیشم پیدا می شه

RE: ویس ریاضی مهندسی کریمی و جزوه ساختمان داده طورانی - arshad91 - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ق.ظ

(۲۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۶ ب.ظ)sniazvand نوشته شده توسط:  با عرض سلام
بچه‌ها تو رو خدا اگه کسی جزوه ساختمان داده مهندس طورانی و یا ویس کامل ریاضی مهندسی دکتر کریمی رو داره بگه من به شدت نیاز دارم
کمکم کنید
با تشکر
Big Grinکاش یه دست خیری پیدا میشد ساختمان طورانی قرار میداد

RE: ویس ریاضی مهندسی کریمی و جزوه ساختمان داده طورانی - **sara** - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ ق.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  Big Grinکاش یه دست خیری پیدا میشد ساختمان طورانی قرار میداد
سلام
من تست هایی که آقای طورانی سر کلاس حل می کنن رو برای خودم نوشتم و جزوه کردم. ولی فقط تست ها.
البته فعلاً فصل درخت‌ها و مرتب سازی رو گوش دادم و نوشتم.
اگر به نظرتون بدرد می خوره اسکن و آپلود کنم.

RE: ویس ریاضی مهندسی کریمی و جزوه ساختمان داده طورانی - mehrdad89 - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۱۶ ق.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ ق.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  Big Grinکاش یه دست خیری پیدا میشد ساختمان طورانی قرار میداد
سلام
من تست هایی که آقای طورانی سر کلاس حل می کنن رو برای خودم نوشتم و جزوه کردم. ولی فقط تست ها.
من که طورانی گوش دادم این قسمت های درخت به بعد را( از روی کتاب خود طورانی) همش از رو کتاب درس میده.نیاز به نوشتن آنچنانی نداره!نتیجه اینگه کتابا بخونید فرقی نداره زیاد فقط خوبیش اینه اونجوری با توضیح شاید بهتر بفهمید(خیلی جاها هم میگند نیاز نیست بخونید چون در کنکور نمیاد)

RE: ویس ریاضی مهندسی کریمی و جزوه ساختمان داده طورانی - arshad91 - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۷ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ ق.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  Big Grinکاش یه دست خیری پیدا میشد ساختمان طورانی قرار میداد
سلام

اره خیلی به درد می خوره تشکر۱ال من دارم دنبال این تست‌ها می گردم
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۱۶ ق.ظ)mehrdad89 نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ ق.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  
سلام
من که طورانی گوش دادم این قسمت های درخت به بعد را( از روی کتاب خود طورانی) همش از رو کتاب درس میده.نیاز به نوشتن آنچنانی نداره!نتیجه اینگه کتابا بخونید فرقی نداره زیاد فقط خوبیش اینه اونجوری با توضیح شاید بهتر بفهمید(خیلی جاها هم میگند نیاز نیست بخونید چون در کنکور نمیاد)

مشکل اینه شهرستان کتاب تکش گیر نمیادSad